ВЛ: Ливърпул - Нюкясъл Юнайтед 01.01.2024 г. 22:00 FT: 4:2

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Ent
Мнения: 459
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Нюкясъл Юнайтед 01.01.2024 г. 22:00 FT: 4:2

Мнениеот Ent » 02 яну 2024 19:15

wolf написа:
CSKArforever написа:Най-добрият ни мач от много време насам. Тотално прегазихме свраките! Много повече щеше да му отива резултат от сорта на 6, 7 на 1, от това 4-2 в крайна сметка, но ние сме си царе на драмата.
Ендо днес наистина направи силен мач, но чак пък "MOTM" е доста пресилено. Аз си оставам скептичен за него, но да видим, дано продължи така и ме изненада.
Дарвин днес с обичайните си пропуски. Цялостно играе добре, движи се много, бори се, има скорост, създава си положения, влиза в добри комбинации със съотборници, но все пак е централен нападател и такива пропуски са непростими, колкото и добри други качества да има.
Луис Диаз доста ми хареса днес. Спечели дузпа, вкара гол (който беше отменен заради минимална засада) и цялостно през целия мач тормозеше защитата на Нюкасъл. Дано се опази от контузии и запази постоянстно, защото основно на него разчитам за дрибъл и пробиви по фланга.
Цялостно сме в добра форма, жалко, че губим Салах и Ендо. Писна ми от тази убита "Купа на Африка", която имам чувството, че я правят всяка година.
Иначе ще бъде доста трудна борбата срещу Сити. Няма какво да се лъжем, имат по-дълга скамейка от нас и цялостно по-скъп състав. Има 3 позиции, където ни превъзхождат сериозно - централен нападател, дефанзивен халф и плеймейкър. Реалист съм и осъзнавам, че ще ни е много трудно. И все пак когато треньор ти е геният Клоп , винаги имаш шанс!

КДБ едва сега започва да влиза в групата, не се знае кога и дали ще навлезе във форма тоя сезон. Пък и това че лятото прави 33 не помага особено. За дефанзивен халф съм съгласен, отпред ако говорим чисто като 9ка, да. Оня вкарва като разпран но и те разчитат изключително на него


Де Бройне не мисля, че ще е решаващ. особено в директния мач. Има уникален пас и удар, но абсурд да издържи на темпото на нашата средна линия. Повече се притеснявам от Доку, този им изкара сезона досега. Начинът по-който сменя посоките е феноменален. Все едно Роналдиньо, но без излишните финтове. Като отбор обаче сме по-добри. Тук парите и дългата пейка не играят. А и нашата пейка никога не е била по-дълга откъм качествени играчи. Ако Куанза се наложи ставаме брутални във всяка линия. Това момче има огромно бъдеще. Супер хладнокръвен и с най-добрият учител.

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17409
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Нюкясъл Юнайтед 01.01.2024 г. 22:00

Мнениеот slash1912 » 02 яну 2024 20:49

Liverpool_EC написа:
Ent написа:
Liverpool_EC написа:Ватару Ендо е играч на мача :!:

Честито и на теб, разбираш ги нещата. https://www.thisisanfield.com/2024/01/liverpool-4-2-newcastle-player-ratings/

ХАХАХАХААХА твойте майтапи май са 24/7. Ти това фенско сайтче ли ползваш, не се чудя че те гони Ендоманията тогава. Как може да е играч на мача, че тя "резервата му" за 15 минути хвърли 2 ключови паса (ако изобщо знаеш какво е това). Клоп тръгва да го сменя при 1:1, явно искаше да запази най-силният си играч за националния на Япония :lol: :lol: :lol:
А и между другото по повод на всичките ти глупости, които Гил ти направи услуга да изтрие: Съвсем случайно след мача в интервю със Салах, който каза, че е огромна чест да излезе за националния си отбор, англичанина Карагар уточни, че за него самия никога не е било същото с фланелката на Англия, както когато е излизал с фланелката на Ливърпул :idea:
Хайде лека нощ вече :mrgreen:

Изображение
:roll: :roll: :roll:
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Ent
Мнения: 459
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Нюкясъл Юнайтед 01.01.2024 г. 22:00 FT: 4:2

Мнениеот Ent » 03 яну 2024 13:06

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=309H6_Z3yk0[/youtube]


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта