ВЛ: Лутън Таун - Ливърпул 05.11.2023 г. 18:30 FT: 1:1

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Ent
Мнения: 459
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: ВЛ: Лутън Таун - Ливърпул 05.11.2023 г. 18:30 FT: 1:1

Мнениеот Ent » 07 ное 2023 08:55

Liverpool_EC написа:
Ent написа:Плюнко и сие пак са се развихрили. И пак първи ще си честитят победата след гол на Дарвин. Нямаше го манталитета този мач. Без Къртис и Робо трудно ще направим контрапресинг цял мач. Собослай също е обречен в това отношние при тройка с Мака и Гравенберх. Робо нищо не играел, Къртис бил муха без глава. Оказа се, че са незаменими когато се стигне до сърца. Когато подписахме с Ендо се зарадвах повече от купуването на Мака. Сега може би разбирате защо. Това е Ливърпул, този отбор ако не се раздава до краен предел не му се получават нещата. Този маче е копие на един с Бърнли преди години. Цям мач хандбално разиграване около полето и накрая Стъридж виновен, че не вкарал.

Сега ,ако може да обясниш, колко трябва да ти е голямо сърцето за да уцелиш вратата от 3,4,5 метра и всичко къде си го наредил може и да добие смисъл. Много ме кефи как нападателите правят няколко фрапантни пропуска и се оказва, че левият бек бил незаменим :roll: Да се чуди човек как взехме предните 3,4 мача без него и Къртис...въобще веднага се вадят великите умозаключения, просто щото Нунез, Салах и Жота този мач я ритнаха накриво. Ако водехме 4:0 преди техния гол, пак ли щеше да е незаменим Робъртсън и Ендо да е по-важен трансфер от Макалистър :lol: :lol: :lol:


Няма нужда всеки път да се правиш на интересен. Пробвай веднъж да проведеш нормален спор, няма да ти окапе косата. Това колко е важен Робо си личи не само в дефанзивен, а и офанзивен план. Без него и Къртис лявото крило няма никаква подкрепа, нито в граденето, нито в пресирането. Играта без топка на Къртис е хвалба на Клоп, както и той обърна внимание, че пропуските на нападателите не са проблем, а липсата на каквато и да е преса. Съгласен съм на 1000% с него. Прекалено много се вторачват всички в предната тройка. Интересно ми е каква ще е финалната средна линия след идването на Андре. Кой от всички останали ще партнира на него и Собо. Само от една позиция ще се променя коренно облика на отбора.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13849
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: ВЛ: Лутън Таун - Ливърпул 05.11.2023 г. 18:30 FT: 1:1

Мнениеот Red_Neck » 07 ное 2023 15:41

Кофти издънка в неподходящ момент.
За мен имаше явно подценяване на противника.
Фрапиращите пропуски на различни играчи не са плод на лош късмет, а липса на концентрация, което произтича най-вече от горепосоченото.
Недопустимо е толкова играчи с опит да спрат да играят след ситуацията за неотсъдената дузпа.
Надявам се тези 2 точки да не са решаващи. Отборът определено има дълбочина и потенциал да се пребори със Сити този сезон.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

zdravkos
Мнения: 1955
Регистриран на: 30 сеп 2019 01:00
Skype: LFC
Местоположение: EU
Контакти:

Re: ВЛ: Лутън Таун - Ливърпул 05.11.2023 г. 18:30 FT: 1:1

Мнениеот zdravkos » 07 ное 2023 19:22

john barnes написа:
zdravkos написа:
Ponko написа:
john barnes написа:Понка,кво стана бре? Яловия затваря ли ми устата? Буухахахахаха,бахти смешния нападател!

Принципно съм съгласен с теб Джонка, случва му де да вкара, но днес беше поразителен :lol: лошото че загубихме точки...
....Дарвин ще навърти 10 гола до края на годината - готови ли сте за един бас?

Може и да навърти,ама във ЛЕ или карлинг. Файдата е нулева. Да вържем,че ще изтърве поне още 5 чисти гола,или на празна врата или на 2 метра ще я бие в публиката?
Съгласен, имаме ли бас?
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3823
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: ВЛ: Лутън Таун - Ливърпул 05.11.2023 г. 18:30 FT: 1:1

Мнениеот Liverpool_EC » 10 ное 2023 04:35

Ent написа:
Liverpool_EC написа:
Ent написа:Плюнко и сие пак са се развихрили. И пак първи ще си честитят победата след гол на Дарвин. Нямаше го манталитета този мач. Без Къртис и Робо трудно ще направим контрапресинг цял мач. Собослай също е обречен в това отношние при тройка с Мака и Гравенберх. Робо нищо не играел, Къртис бил муха без глава. Оказа се, че са незаменими когато се стигне до сърца. Когато подписахме с Ендо се зарадвах повече от купуването на Мака. Сега може би разбирате защо. Това е Ливърпул, този отбор ако не се раздава до краен предел не му се получават нещата. Този маче е копие на един с Бърнли преди години. Цям мач хандбално разиграване около полето и накрая Стъридж виновен, че не вкарал.

Сега ,ако може да обясниш, колко трябва да ти е голямо сърцето за да уцелиш вратата от 3,4,5 метра и всичко къде си го наредил може и да добие смисъл. Много ме кефи как нападателите правят няколко фрапантни пропуска и се оказва, че левият бек бил незаменим :roll: Да се чуди човек как взехме предните 3,4 мача без него и Къртис...въобще веднага се вадят великите умозаключения, просто щото Нунез, Салах и Жота този мач я ритнаха накриво. Ако водехме 4:0 преди техния гол, пак ли щеше да е незаменим Робъртсън и Ендо да е по-важен трансфер от Макалистър :lol: :lol: :lol:


Няма нужда всеки път да се правиш на интересен. Пробвай веднъж да проведеш нормален спор, няма да ти окапе косата. Това колко е важен Робо си личи не само в дефанзивен, а и офанзивен план. Без него и Къртис лявото крило няма никаква подкрепа, нито в граденето, нито в пресирането. Играта без топка на Къртис е хвалба на Клоп, както и той обърна внимание, че пропуските на нападателите не са проблем, а липсата на каквато и да е преса. Съгласен съм на 1000% с него. Прекалено много се вторачват всички в предната тройка. Интересно ми е каква ще е финалната средна линия след идването на Андре. Кой от всички останали ще партнира на него и Собо. Само от една позиция ще се променя коренно облика на отбора.

Робо в офанзивен план отдавна си кара на стара слава, вече 2ра, да не казвам 3та година само търчи и я кюса в наказателното като... Робо(т). Никакво вдигане на главата да види кой къде е - тича и кюса, това е. Аз не съм чул Клоп да не хвали някой играч, индивидуално хвали всеки и винаги мъмри колективно и ето ти го изказването му за (всеки) мача. Виновна е колективната преса. А реакцията му при пропуска на Нунез беше просто изтърване :lol: Ако нямаше никакви положения да търсим вината в пресата или каквото там куцало в мача. Пък ние на ходом създадохме 5 супер чисти положения. Нищо, надъхвай се с Къртис и Ендо и Робо и всички играчи с големи сърца :mrgreen:


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта