ВЛ: Ливърпул - Уулвърхемптън 12.05.2019 |17:00| 2-0 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17411
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Уулвърхемптън 12.05.2019 |17:00|

Мнениеот slash1912 » 09 май 2019 20:01

Първо трябва да преборим еуфорията и умората от класирането на финала,после да преброим контузените,да преборим Вълците и да чакаме добри новини от Чайките :)
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

plmar
Мнения: 4002
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Уулвърхемптън 12.05.2019 |17:00|

Мнениеот plmar » 09 май 2019 20:13

kingofpop написа:биете :?


Постоянното присъствие пак е тука! И познава, king май ни заобича отбора. ЧРД на Ралка!
Изображение

progres1986
Мнения: 56
Регистриран на: 12 яну 2013 15:28
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Уулвърхемптън 12.05.2019 |17:00|

Мнениеот progres1986 » 09 май 2019 20:17

Ponko написа:Ние да си вземем мача, пък каквото стане в другия!
Очаквам, Брайтън да направят 1-1 или 2-2.Наистина е по-важно,ние да вземем нашия мач с ,,вълците"!!

Ponko
Мнения: 4152
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Уулвърхемптън 12.05.2019 |17:00|

Мнениеот Ponko » 09 май 2019 20:52

progres1986 написа:
Ponko написа:Ние да си вземем мача, пък каквото стане в другия!
Очаквам, Брайтън да направят 1-1 или 2-2.Наистина е по-важно,ние да вземем нашия мач с ,,вълците"!!

Не вярвам да се случи. Ще е просто неземно в една седмица Сити и Барса да сгафят, но ще видим.

plmar
Мнения: 4002
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Уулвърхемптън 12.05.2019 |17:00|

Мнениеот plmar » 09 май 2019 21:11

Ponko написа:
progres1986 написа:
Ponko написа:Ние да си вземем мача, пък каквото стане в другия!
Очаквам, Брайтън да направят 1-1 или 2-2.Наистина е по-важно,ние да вземем нашия мач с ,,вълците"!!

Не вярвам да се случи. Ще е просто неземно в една седмица Сити и Барса да сгафят, но ще видим.


А сега ми кажи, земно ли е, ако преди мача някой ти беше казал че ще вкараме четири чисти до 79тата и ще бием с толкова, щеше ли да му повярваш?
Изображение

Ponko
Мнения: 4152
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Уулвърхемптън 12.05.2019 |17:00|

Мнениеот Ponko » 09 май 2019 22:08

На фона на играта показана в първия мач - да. И го вярвах, но след като разбрах, че Салах ще отсъства, почувствах несигурност. Очаквах да вземем мача, но не бях сигурен дали ще е достатъчен резултата за класиране на финал. Оказва се, че Ориги е златна резерва... и може да се разчита на него. Заслужи си новия договор. Ти вярваш ли наистина, че точно Брайтън може да вземе точки от Сити?! Достатъчен е Х... не е нужно Сити да падне, но не мисля, че ще го допуснат!

JorkoByrborko69
Мнения: 387
Регистриран на: 07 яну 2018 18:30
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Уулвърхемптън 12.05.2019 |17:00|

Мнениеот JorkoByrborko69 » 09 май 2019 22:27

Ponko написа:На фона на играта показана в първия мач - да. И го вярвах, но след като разбрах, че Салах ще отсъства, почувствах несигурност. Очаквах да вземем мача, но не бях сигурен дали ще е достатъчен резултата за класиране на финал. Оказва се, че Ориги е златна резерва... и може да се разчита на него. Заслужи си новия договор. Ти вярваш ли наистина, че точно Брайтън може да вземе точки от Сити?! Достатъчен е Х... не е нужно Сити да падне, но не мисля, че ще го допуснат!


Чалмите са много несигурен отбор като гост ! Ако имтръгне играта и шанса застане на страната на Чайките , защо да не извърти един равен ...та дори и победа... все пак са у дома и една домакинска победа би им вдигнала доста рейтинга... Лошото ще бъде ако те (Чайките)бият а ни е - не !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

plmar
Мнения: 4002
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Уулвърхемптън 12.05.2019 |17:00|

Мнениеот plmar » 09 май 2019 23:09

Ponko написа:На фона на играта показана в първия мач - да. И го вярвах, но след като разбрах, че Салах ще отсъства, почувствах несигурност. Очаквах да вземем мача, но не бях сигурен дали ще е достатъчен резултата за класиране на финал. Оказва се, че Ориги е златна резерва... и може да се разчита на него. Заслужи си новия договор. [url]Ти[/url] вярваш ли наистина, че точно Брайтън може да вземе точки от Сити?! Достатъчен е Х... не е нужно Сити да падне, но не мисля, че ще го допуснат!


На въпроса- ДА! Вярвам.
Изображение

an4o_321
Мнения: 1411
Регистриран на: 19 ное 2010 11:40
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Уулвърхемптън 12.05.2019 |17:00|

Мнениеот an4o_321 » 09 май 2019 23:28

JorkoByrborko69 написа:
Ponko написа:На фона на играта показана в първия мач - да. И го вярвах, но след като разбрах, че Салах ще отсъства, почувствах несигурност. Очаквах да вземем мача, но не бях сигурен дали ще е достатъчен резултата за класиране на финал. Оказва се, че Ориги е златна резерва... и може да се разчита на него. Заслужи си новия договор. Ти вярваш ли наистина, че точно Брайтън може да вземе точки от Сити?! Достатъчен е Х... не е нужно Сити да падне, но не мисля, че ще го допуснат!


Чалмите са много несигурен отбор като гост ! Ако имтръгне играта и шанса застане на страната на Чайките , защо да не извърти един равен ...та дори и победа... все пак са у дома и една домакинска победа би им вдигнала доста рейтинга... Лошото ще бъде ако те (Чайките)бият а ни е - не !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Жоре голям си лайк. Знаеш ли колко мача имат този сезон "чалмите", ако искаш може и "камиларите" и прочие да им казваш?? Тва няма значение! В неделя ги закръглят на 60! А знаеш ли в колко от тях са допуснали да се спънат??? Уж не си малък, ами вземи да провериш тогава. Не, че не могат да извъртят Х - могат! Ама да твърдиш, че са слаби гости е смехотворно... Тука от началото на април кой ли не се изреди да ги спира - то не беше Пасал, Тотнъм, после Юнайтед, после Лестър, ама с течение на мача пречупваха всички. Баш срещу някакви изпадащи лешпери, те даже няма за какво да играят, понеже се спасиха (макар и с клизма) :roll:
Не, че докато има математически шансове в неделя няма да стискам палци - напротив, но мисля, че те бързо ще се изпарят.

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18128
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: ВЛ: Ливърпул - Уулвърхемптън 12.05.2019 |17:00|

Мнениеот kingofpop » 09 май 2019 23:59

plmar написа:
kingofpop написа:биете :?


Постоянното присъствие пак е тука! И познава, king май ни заобича отбора. ЧРД на Ралка!


по-скоро бих сложил край на живота си отколкото да ви заобичам :mrgreen:

всъщност нямам лоши чувства към вас, виж Челси и Юнайтед са ми много по-омразни :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта