ВЛ: Манчестър Юнайтед - Ливърпул - 10.03.2018 |14:30|2-1 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

kadett1
Мнения: 1671
Регистриран на: 25 авг 2010 11:22
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Юнайтед - Ливърпул - 10.03.2018 |14:30|

Мнениеот kadett1 » 10 мар 2018 16:35

ruga4 написа:
kadett1 написа:Днес не заслужавахме и точката, макар и Клоп да каза, че няма проблем с паркирани автобуси. Е, имаме проблем и това се видя в последните минути, когато просто се чудехме какво да правим с топката. Този път Мауриньо надигра Клоп тактически. Нито сме готови за шампиони, нито може да продължим напред в Шампионска лига. Не сме готови още. Този мач дойде тъкмо навреме, че бяхме вече спечелили Шампионска лига...


Кефи ме как изкачаш след първата загуба от много време и мрънкаш за щяло и нещяло

Не, не мрънкам в случая, просто отчитам фактите.

Gil-galad
Мнения: 13143
Регистриран на: 08 юли 2008 20:42
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Юнайтед - Ливърпул - 10.03.2018 |14:30|

Мнениеот Gil-galad » 10 мар 2018 16:35

kadett1 написа:Днес не заслужавахме и точката, макар и Клоп да каза, че няма проблем с паркирани автобуси. Е, имаме проблем и това се видя в последните минути, когато просто се чудехме какво да правим с топката. Този път Мауриньо надигра Клоп тактически. Нито сме готови за шампиони, нито може да продължим напред в Шампионска лига. Не сме готови още. Този мач дойде тъкмо навреме, че бяхме вече спечелили Шампионска лига...


Не заслужавахме и точката? Юнайтед какво направиха освен две изритани топки и 2 грешки на Ловрен, че да заслужат 3...да и ние не ожахме да им вкараме, ама да кажеш, че не сме заслужавали точка след като доминирахме по-голямата част от мача....

И въобще да не споменаваме 2(3)-те неотсъдени дузпи и как те завършиха мача с 11 човека....
Once in a generation a player comes along to whom nothing seems impossible! Luckily that player wears the number eight shirt at Anfield.

Gil-galad
Мнения: 13143
Регистриран на: 08 юли 2008 20:42
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Юнайтед - Ливърпул - 10.03.2018 |14:30|2-1 FT

Мнениеот Gil-galad » 10 мар 2018 16:36

Tobacco написа:
slash1912 написа:Изображение

И реално 13 от тези 14 удара бяха извън наказателното поле :lol:
Нямахте едно чисто положение,пич..осъзнай се.Ако тази статистика те успокоява..дерзай :oops:


Извън наказателното ами...щото като влезнем в него то или ще е ръчичка или спъване или побутване....като знаеш, че няма да ти го свирят, защо да не го ползваш :lol:
Once in a generation a player comes along to whom nothing seems impossible! Luckily that player wears the number eight shirt at Anfield.

windowpane
Мнения: 82
Регистриран на: 19 фев 2009 22:16
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Юнайтед - Ливърпул - 10.03.2018 |14:30|2-1 FT

Мнениеот windowpane » 10 мар 2018 16:37

По-добрият треньор взе своето за пореден път. Да си треньор не се изчерпва само с това да изградиш отбор играещ зрелищен футбол. Клоп нищо не разбира от тактика, с него никога нищо значимо няма да постигнем освен големи красиви победи над по-слаби отбори. Толкова класа Ливърпул отдавна не е имал, но толкова малко характер - също. Всеки хитър треньор може да измъкне поне точка от нас, просто сгъстявайки отбраната. Клоп ми харесва, нека го задържим още година-две, да обиграе отбора още по-добре, но... този човек никога няма да спечели значим трофей (първенството на Германия е... няма нищо общо с това в Англия). Сърцат, харизматичен, но наивен и глупав треньор.

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17409
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Юнайтед - Ливърпул - 10.03.2018 |14:30|2-1 FT

Мнениеот slash1912 » 10 мар 2018 16:37

Tobacco написа:
slash1912 написа:Изображение

И реално 13 от тези 14 удара бяха извън наказателното поле :lol:
Нямахте едно чисто положение,пич..осъзнай се.Ако тази статистика те успокоява..дерзай :oops:



Статистиката е такава,каквато е.Качил съм я,за да я коментираме,не да се успокоявам.Нещо за дузпи и картони да имаш да напишеш?
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
Tobacco
Мнения: 4224
Регистриран на: 12 юли 2012 11:54
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Юнайтед - Ливърпул - 10.03.2018 |14:30|2-1 FT

Мнениеот Tobacco » 10 мар 2018 16:40

slash1912 написа:
Tobacco написа:
slash1912 написа:Изображение

И реално 13 от тези 14 удара бяха извън наказателното поле :lol:
Нямахте едно чисто положение,пич..осъзнай се.Ако тази статистика те успокоява..дерзай :oops:



Статистиката е такава,каквато е.Качил съм я,за да я коментираме,не да се успокоявам.Нещо за дузпи и картони да имаш да напишеш?

Продължаваш да се оправдаваш по детински обаче :mrgreen: :lol:
Коментирай играта на отбора си,щото аз наистина не видях нито една хубава атака/чисто положение.Без Погба и без Марсиал,преди мноооого по-важен мач от този(срещу Севиля) ви победихме,изводите ги оставям на теб.
Офтопик:

Офтопик:

Потребителски аватар
bobonik
Мнения: 151
Регистриран на: 14 сеп 2014 21:26
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Юнайтед - Ливърпул - 10.03.2018 |14:30|2-1 FT

Мнениеот bobonik » 10 мар 2018 16:46

Tobacco написа:
slash1912 написа:
Tobacco написа:
slash1912 написа:Изображение

И реално 13 от тези 14 удара бяха извън наказателното поле :lol:
Нямахте едно чисто положение,пич..осъзнай се.Ако тази статистика те успокоява..дерзай :oops:



Статистиката е такава,каквато е.Качил съм я,за да я коментираме,не да се успокоявам.Нещо за дузпи и картони да имаш да напишеш?

Продължаваш да се оправдаваш по детински обаче :mrgreen: :lol:
Коментирай играта на отбора си,щото аз наистина не видях нито една хубава атака/чисто положение.Без Погба и без Марсиал,преди мноооого по-важен мач от този(срещу Севиля) ви победихме,изводите ги оставям на теб.


Ако свалиш розовите очила ще ги видиш. Според теб сигурно не сме излезли от нашето наказателно цял мач.

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17409
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Юнайтед - Ливърпул - 10.03.2018 |14:30|2-1 FT

Мнениеот slash1912 » 10 мар 2018 16:47

Tobacco написа:
slash1912 написа:
Tobacco написа:
slash1912 написа:

И реално 13 от тези 14 удара бяха извън наказателното поле :lol:
Нямахте едно чисто положение,пич..осъзнай се.Ако тази статистика те успокоява..дерзай :oops:



Статистиката е такава,каквато е.Качил съм я,за да я коментираме,не да се успокоявам.Нещо за дузпи и картони да имаш да напишеш?

Продължаваш да се оправдаваш по детински обаче :mrgreen: :lol:
Коментирай играта на отбора си,щото аз наистина не видях нито една хубава атака/чисто положение.Без Погба и без Марсиал,преди мноооого по-важен мач от този(срещу Севиля) ви победихме,изводите ги оставям на теб.

Погба не знам как точно го слагаш към активите ви.Силен мач прави веднъж на 10.Санчиз днес тотална щета.
От играта на Ливърпул съм доволен.Накарахме ви да се опрете за пореден път до най-силното качество-помощ от съдията.Без нея нямаше да биете нито нас,нито Челси ;)
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

CSKA69
Мнения: 4546
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Юнайтед - Ливърпул - 10.03.2018 |14:30|2-1 FT

Мнениеот CSKA69 » 10 мар 2018 16:47

windowpane написа:По-добрият треньор взе своето за пореден път. Да си треньор не се изчерпва само с това да изградиш отбор играещ зрелищен футбол. Клоп нищо не разбира от тактика, с него никога нищо значимо няма да постигнем освен големи красиви победи над по-слаби отбори. Толкова класа Ливърпул отдавна не е имал, но толкова малко характер - също. Всеки хитър треньор може да измъкне поне точка от нас, просто сгъстявайки отбраната. Клоп ми харесва, нека го задържим още година-две, да обиграе отбора още по-добре, но... този човек никога няма да спечели значим трофей (първенството на Германия е... няма нищо общо с това в Англия). Сърцат, харизматичен, но наивен и глупав треньор.

Право в десетката! KLOPP OUT!
Изображение

Изображение

kadett1
Мнения: 1671
Регистриран на: 25 авг 2010 11:22
Контакти:

Re: ВЛ: Манчестър Юнайтед - Ливърпул - 10.03.2018 |14:30|2-1 FT

Мнениеот kadett1 » 10 мар 2018 16:50

И, защо Ловрен трябваше да пази Лукаку, а не Ван Дайк? Сигурно аз определих това, а не Клоп и като ни мушнаха 2 гола, Вие какво очаквахте от Мауриньо? Второто полувреме, въпреки натиска , нямаме едно сто процентово положение. Как да кажа ,че сме ги изтървали като накрая се чудеха на кого да подават топката, та камо ли да създават положения.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта