Селекцията в Ливърпул

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
9lives
Мнения: 4319
Регистриран на: 02 авг 2012 22:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот 9lives » 27 яну 2018 14:13

Tiberius написа:С уточнението, че Пеп похарчи 350 млн. за трансфери. Та класирането на Сити отговаря на вложените средства. Това важи и за Манчестър Юнайтед.
КЛоп определено е в застой. Длъжен съм да го призная, макар и да харесвам немеца. Бях много впечатлен от работата му в Борусия и първата половин година в Пуул, но след това последва спад, а и с поведението си напоследък разочарова.


Малко си противоречиш. Казваш класирането отговаря на вложените средства. Ливърпул от както Клоп е начело е на печалба от 35 милиона(може и повече) и въпреки това вдигна нивото и подобри начина на игра. Играчите които купува искат да играят за него. Окса отказа на Челси по - голяма заплата за да играе при нас. Вече не е нужно Стиви да звъни на играчи да ги пита искаш ли да играеш за Ливърпул(справка Тони Кроос).

Клоп не е перфектен, но показва достатъчно, за да има голям кредит на доверие от феновете. На всички ни се иска да са борим за требъл всяка година, но за този момент с тези финансови средства толкова.
You cannot transfer the heart and soul of Liverpool Football Club, although I am sure there are many clubs who would like to buy it.

- Jurgen Klopp

Real
Мнения: 2954
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Real » 27 яну 2018 14:28

Tiberius написа:С уточнението, че Пеп похарчи 350 млн. за трансфери. Та класирането на Сити отговаря на вложените средства. Това важи и за Манчестър Юнайтед.
КЛоп определено е в застой. Длъжен съм да го призная, макар и да харесвам немеца. Бях много впечатлен от работата му в Борусия и първата половин година в Пуул, но след това последва спад, а и с поведението си напоследък разочарова.

Застой? Мерен в какво - резултати, игра? За мен сега отборът е много по-добър от този след първите 6м. на Клоп. Вървим напред, какво да направим, че Сити тича? Няма как да се мерим с тях - ние се борим да преодолеем "почти-фалита" след Неизвестния и Самобръсначката, при тях откриха нефт в официалната ложа и сега не могат да си преброят парите... И за Пеп какво изобщо говорим? Някой смята ли сериозно, че той би поел отбор, в който не му купуват всичко, което пожелае? И някой смята ли, че Клоп е този, който не иска играчи? Щото според мен част от служебните му задължения е да поема недоволството и да замазва положението... Менди, Сане, Дракслер - ако бяха при нас, тогава можеше да сравняваме Клоп и Пеп. Всъщност и сега можем - за парите, за които Клоп докара Робъртсън, Пеп взе единия крак на Данило. Не знам как излъгахме Рома за Салах, но си беше грабеж. Ван Дайк... предстои да разберем дали струва 20-тина м. повече от Стоунс, ама почти съм убеден, че струва.
Накратко, Клоп е Нашия Човек. Ако не сте съгласни - дайте предложения, само с мрънкане не става... (това не е към Тиберий, а към тези, дето са шашнати, че не взехме два требъла в последните години.)

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Tiberius » 27 яну 2018 15:43

Коментирах, че класирането на Сити и Юнайтед отговаря на вложените средства. Никъде не коментирам класирането Ливърпул.
Пеп до момента е водил изградени отбори (Барселона и Байерн), а сега е в отбор, който влага колосални суми за трансфери (Сити). Никога не се сблъсквал с трудностите на малките отбори, че дори и на големите, които са в криза. Винаги е имал идеална среда за работа.
Клопо за мен си е в застой и няма как да ме обедите в обратното. Сякаш липсва постоянство на Ливърпул. Не виждам разлика от миналата година и точното определение е точно застой. Отдавна Ливърпул трябваше да е преминал на друго ниво. Отделно хич не успях да разбера позицията по казуса "Коутиньо". Някак с разбиране се отнасяше към желанието на бразилеца за трансфер. За справка ще дам пример с Моуриньо, който след като разбра, че Де Хея иска трансфер и веднага го извади от състава до като не подпише нов договор. В крайна сметка, ако Ливърпул иска да се върне сред големите в Европа, то трябва да запазва най-добрите си играчи.
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Real
Мнения: 2954
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Real » 27 яну 2018 19:55

Tiberius написа:Коментирах, че класирането на Сити и Юнайтед отговаря на вложените средства. Никъде не коментирам класирането Ливърпул.
Пеп до момента е водил изградени отбори (Барселона и Байерн), а сега е в отбор, който влага колосални суми за трансфери (Сити). Никога не се сблъсквал с трудностите на малките отбори, че дори и на големите, които са в криза. Винаги е имал идеална среда за работа.
Клопо за мен си е в застой и няма как да ме обедите в обратното. Сякаш липсва постоянство на Ливърпул. Не виждам разлика от миналата година и точното определение е точно застой. Отдавна Ливърпул трябваше да е преминал на друго ниво. Отделно хич не успях да разбера позицията по казуса "Коутиньо". Някак с разбиране се отнасяше към желанието на бразилеца за трансфер. За справка ще дам пример с Моуриньо, който след като разбра, че Де Хея иска трансфер и веднага го извади от състава до като не подпише нов договор. В крайна сметка, ако Ливърпул иска да се върне сред големите в Европа, то трябва да запазва най-добрите си играчи.

Така е. Само че за разлика от Глейзърите, нашите янки ИСКАХА да продадат Коу. Клоп просто трябваше да обере малко негативи и да обяснява, че няма против. Кара им каза лятото, че ще има масови безредици, ако продадат Малкия. И те се направиха на герои, после 4 месеца подготвяха нещата медийно - слухове за звезди, Коу ш'стачкува (точно преди Световно не мислите, че е сериозно, нали?), Барса натиска страаааашно (при спечелена Лига и без право да го ползват в ШЛ... дали?), ВВД докарахме точно преди да се обяви продажбата, пак слухове за кой ли не, Клоп обяснява, че е нямало начин повече... и такива глупости... Естествено, че можеше да го пратим при юношите. А и Коу не е леке като ДДГ, даде всичко от себе си през тези месеци. Шеше да го дава и до лятото. Ама на янките им трябваха пари за ВВД. И за джобни. И те така...

Tart
Мнения: 286
Регистриран на: 26 юни 2015 19:16
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Tart » 27 яну 2018 21:09

Real написа:Така е. Само че за разлика от Глейзърите, нашите янки ИСКАХА да продадат Коу. Клоп просто трябваше да обере малко негативи и да обяснява, че няма против. Кара им каза лятото, че ще има масови безредици, ако продадат Малкия. И те се направиха на герои, после 4 месеца подготвяха нещата медийно - слухове за звезди, Коу ш'стачкува (точно преди Световно не мислите, че е сериозно, нали?), Барса натиска страаааашно (при спечелена Лига и без право да го ползват в ШЛ... дали?), ВВД докарахме точно преди да се обяви продажбата, пак слухове за кой ли не, Клоп обяснява, че е нямало начин повече... и такива глупости... Естествено, че можеше да го пратим при юношите. А и Коу не е леке като ДДГ, даде всичко от себе си през тези месеци. Шеше да го дава и до лятото. Ама на янките им трябваха пари за ВВД. И за джобни. И те така...


:lol: :lol: :lol: :idea: :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
merseyside
Мнения: 494
Регистриран на: 12 май 2017 13:24
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот merseyside » 28 яну 2018 00:14

Що се смееш, за нещо излъгал ли е? Тая "американофилия" е.а майката на света и всяко следващо поколение е от тъпо по-тъпо.
1977, 1978, 1981, 1984, 2005, 2019
Изображение
[offtopic][youtube]https://www.youtube.com/watch?v=elVt-NszDtI[/youtube][/offtopic]
[rimg]https://g.redditmedia.com/25zdup0lu4PdFi25ExMDFuzsFjekCMjJLCT8xyLXyVA.gif?w=320&s=b6cfcd3094412e9986f78658b84fce14[/rimg]

#FSGOUT

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Der Führer » 28 яну 2018 12:29

Tiberius написа:Коментирах, че класирането на Сити и Юнайтед отговаря на вложените средства. Никъде не коментирам класирането Ливърпул.
Пеп до момента е водил изградени отбори (Барселона и Байерн), а сега е в отбор, който влага колосални суми за трансфери (Сити). Никога не се сблъсквал с трудностите на малките отбори, че дори и на големите, които са в криза. Винаги е имал идеална среда за работа.
Клопо за мен си е в застой и няма как да ме обедите в обратното. Сякаш липсва постоянство на Ливърпул. Не виждам разлика от миналата година и точното определение е точно застой. Отдавна Ливърпул трябваше да е преминал на друго ниво. Отделно хич не успях да разбера позицията по казуса "Коутиньо". Някак с разбиране се отнасяше към желанието на бразилеца за трансфер. За справка ще дам пример с Моуриньо, който след като разбра, че Де Хея иска трансфер и веднага го извади от състава до като не подпише нов договор. В крайна сметка, ако Ливърпул иска да се върне сред големите в Европа, то трябва да запазва най-добрите си играчи.

Че Сити не бяха ли изграден отбор , когато Плешивия ги пое ? Че дори и в момента ( след 460 млн евро за трансфери ) , половината от титулярите му са играчи които си бяха в отбора и преди той да дойде . И говорим за играчи които определят облика на отбора и при Гуадриола и преди него .
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
9lives
Мнения: 4319
Регистриран на: 02 авг 2012 22:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот 9lives » 28 яну 2018 23:12

Барселона взеха Коутиньо и той им донесе нашият късмет. Падат 0-1 от 16тият Alaves :mrgreen: :mrgreen:

ЕDIT: Не трябваше да го пиша това :mrgreen:
You cannot transfer the heart and soul of Liverpool Football Club, although I am sure there are many clubs who would like to buy it.

- Jurgen Klopp

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6149
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот KOPScousers » 28 яну 2018 23:31

9lives написа:Барселона взеха Коутиньо и той им донесе нашият късмет. Падат 0-1 от 16тият Alaves :mrgreen: :mrgreen:

ЕDIT: Не трябваше да го пиша това :mrgreen:

Хаха да, за разлика от нас те имат и играчите, и класата, с които да обръщат мачове. Вече е 2-1, 5 мин. преди края. Няма какво да ги гледаме тях, докато ги стигнем ще минат още 15-20 годинки... а може и повече. :)
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

Real
Мнения: 2954
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Real » 29 яну 2018 01:41

KOPScousers написа:Хаха да, за разлика от нас те имат и играчите, и класата, с които да обръщат мачове. Вече е 2-1, 5 мин. преди края. Няма какво да ги гледаме тях, докато ги стигнем ще минат още 15-20 годинки... а може и повече. :)

Ние за 20г. не можем да ги стигнем, но пък... те могат да настигнат нас. Продължават да купуват така (за предпочитане по трима Гомешовци за по 50, отколкото един Коу за 150...), задлъжняват тежко, поемат ги някакви NoWay Sports Group иии... готово - 15 години без трофеи и като дойде януари - идва Ламята (примерно Лестър или Тотнъм) и им отмъква топ-играча... Ми к'во с'я, никой не е застрахован...


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта