Селекцията в Ливърпул

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6130
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот KOPScousers » 22 яну 2018 10:30

Набил Фекир е истината пичове - нашите да вадят парите и да не се чудят.
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

jelew73
Мнения: 1053
Регистриран на: 01 авг 2011 14:31
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот jelew73 » 22 яну 2018 11:39

KOPScousers написа:Набил Фекир е истината пичове - нашите да вадят парите и да не се чудят.

Снощи го доказа , твърдо за

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Onq » 22 яну 2018 11:41

dNelbandian написа:Пък не казвяй, ако някой измежду Кан, Чембърлейн, Салах или пък Мане се контузи, пък не казвай, ако са 2ма от тях липсват.

Това не го разбрах, честно.

john barnes
Мнения: 6417
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот john barnes » 22 яну 2018 11:59

Снощи специално наблюдавах Алисон от рома...това е вратаря за мен! Да им даваме стъкления и да доплащаме едни 20млн,които ще ги избием от продажбата на миноле!!! Трябва да го вземем,докато другите не са се усетили и цената му да хвръкне като на облак.
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

Потребителски аватар
merseyside
Мнения: 489
Регистриран на: 12 май 2017 13:24
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот merseyside » 22 яну 2018 13:11

Бях много скептичен за Фекир, но от както се появиха слуховете за него, започнах да го следя и гледах на Лион последните 3 мача и съм на мнение, че е страшен изрод, но за съжаление едва ли ще го вземем, а след Световното цената му ще скочи много и очаквам да го прилапат големите риби.
1977, 1978, 1981, 1984, 2005, 2019
Изображение
[offtopic][youtube]https://www.youtube.com/watch?v=elVt-NszDtI[/youtube][/offtopic]
[rimg]https://g.redditmedia.com/25zdup0lu4PdFi25ExMDFuzsFjekCMjJLCT8xyLXyVA.gif?w=320&s=b6cfcd3094412e9986f78658b84fce14[/rimg]

#FSGOUT

Потребителски аватар
dNelbandian
Мнения: 809
Регистриран на: 15 юни 2014 21:37
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот dNelbandian » 22 яну 2018 14:21

Onq написа:
dNelbandian написа:Пък не казвяй, ако някой измежду Кан, Чембърлейн, Салах или пък Мане се контузи, пък не казвай, ако са 2ма от тях липсват.

Това не го разбрах, честно.

И аз честно ти казвам, че нямаме алтернативи. Ако отпред стане нещо - Мане, Чембърлейн, Салах. Няма кой да ги замени. Кой? то има само 1 - Лалана, ама той жалния още не знае къде е.

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Onq » 22 яну 2018 15:38

dNelbandian написа:
Onq написа:
dNelbandian написа:Пък не казвяй, ако някой измежду Кан, Чембърлейн, Салах или пък Мане се контузи, пък не казвай, ако са 2ма от тях липсват.

Това не го разбрах, честно.

И аз честно ти казвам, че нямаме алтернативи. Ако отпред стане нещо - Мане, Чембърлейн, Салах. Няма кой да ги замени. Кой? то има само 1 - Лалана, ама той жалния още не знае къде е.

Алтернативи има за тези, които искат да ги видят. За тези, на които все им е недостатъчно няма как да има алтернативи. Чан беше плют нееднократно, а момчето от ден първи показва, че може. Сега всички се влюбихте в него. Същото и за Робъртсън- не ставал, не можел да центрира, а сега страшен бил. Същото и за Окса. Съвременният фен най-обича да заклеймява, но нека първо погледне себе си. Ти конкретно никога няма да си доволен, за теб не е важна играта, а имената в състава. Важното е ,че Клоп не мисли така. Доказал е ,че от способни момчета, прави големи играчи, а не от световни звезди да прави средняци- Моуриньо и Венгер. В момента единствените две позиции на които трябват попълнения са вратар и цетрален нападател. Ако Емрето замине - тогава и още един халф. Коу не липсва, защото Клоп се обгради с биткаджии, които не поставят себе си пред отбора. Стилът без Коу е много по-печеливш и времето ще го покаже. Когато той имаше ден другите стояха и чакаха на него, когато нямаше играехме с 10 човека. В момента всеки се раздава на макс и заразява другите около себе си. Пресата на Анди срещу Сити е показателна , колко е важен духът на Анфийлд. Неприримостта и себераздаването са донесли успехите на този отбор, а не разни Пелета с моментни проблясъци. Айде сега почвайте пак с милионите и ОГРОМНИТЕ ДУПКИ за запълване и свидливостта на собствениците и кой трябвало да дойде и т.н. Зимата няма да вземем никой повече, а до лятото има много време.

Потребителски аватар
pzahariev
Мнения: 629
Регистриран на: 21 юни 2015 20:25
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот pzahariev » 22 яну 2018 15:46

dNelbandian написа:
Onq написа:
dNelbandian написа:Пък не казвяй, ако някой измежду Кан, Чембърлейн, Салах или пък Мане се контузи, пък не казвай, ако са 2ма от тях липсват.

Това не го разбрах, честно.

И аз честно ти казвам, че нямаме алтернативи. Ако отпред стане нещо - Мане, Чембърлейн, Салах. Няма кой да ги замени. Кой? то има само 1 - Лалана, ама той жалния още не знае къде е.


След продажбата на Коу се отвори дупка - ФАКТ!
Дори и да не се контузи някой измежду изброените, пак си е дупка. Изгубихме голям талант и класа в отбора. Тази класа трябва да бъде заместена подобаващо, а не с вътрешно прекрояване. Не излизайте с доводите за победата над сити. Имаме твърде много мачове до края на сезона и колкото и да прекрояваме в момента, загубената класа може да се окаже сериозна на по-късен етап. Да не говорим наистина ако се контузи един или, не дай се боже, двама от атакуващите ни играчи.
Но, въпреки всичко казано Клоп е прав за едно нещо! От изказването му става ясно, че ще се работи за нов човек в месеците до летния трансферен прозорец, а не просто да се вземе някой защото трябва да се вземе някой. Видно е, че не бърза да запълни дупката с каквото има на пазара в момента.
Каквото и да стане аз съм зад Клоп и играчите. Все още сме в борбата за ШЛ и купата. За шампионата ще се натискаме догодина!
LOREM IPSUM

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3777
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Liverpool_EC » 22 яну 2018 16:51

Не знам каква е тази мания да се привлече не знам си каква си класа, след напускането на Кутиньо. Трябва да се вземе играч, който да върши работа на Клоп, дреме ми на онази работа кой за каква класа го има. Ето и в момента ни се обеснява от разни фенове, колко по-класен бил Кутиньо от Салах. Е аз какво да гледам, колко кръста е счупил Кутиньо или колко гола е вкарал Салах :?: Стига с тези махленски разбирания - счупен кръст=голяма класа. Запомнете Клоп има специфични изисквания и задачи за играчите и той и само той си знае кой ще му свърши точната работа за това. Каква класа беше Салах лятото? За Чембърлейн да не говорим пък как беше обявен за отявлен британски некадърник и набутвацията на 21 век. Не съдете за даден играч в момента на привличането му. Гледайте какво прави този играч след няколко месеца работа с Клоп, защото той трябва да свикне с новите си задачи при Клоп. Клоп има невероятно око не само за това кой да привлече, а къде да сложи даден играч според качествата му, с които да е максимално полезен на отбора. Клоп обясни какво е видял в Лалана и защо му е сменил поста. Нали помните крилото Лалана при Роджърс-трагедия. Ами крилото Фирмино при Роджърс? Ами централния защитник Джан? И виждате какви крила доведе Клоп. И какъв централен защитник. И какво прави не ставащия за централен наадател. Не случайно в Дортмунд каза "Плаче ми се като гледам Кагава на крилото в Юнайтед". Стига сте си блъскали мозъците за трансфери и позиции има кой да го прави това. Освен това все още не сме видели нищо от ефекта, който ще донесе Ван Дайк. Аз очаквам покрай него централните ни полузащитници и по-точно всички пресиращи черноработници да "намажат" и да изпъкнат още повече. Стойте и се наслаждавайте на процеса, стига сте мрънкали и обеснявали колко е зле всичко, защото Клоп не ви е изпълнил трансферните мечти...За мен най-трудно заменими са Фирмино и ВвД, като имам впредвид, че са с най-неравностойните заместници.

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот Real » 22 яну 2018 17:17

merseyside написа:Бях много скептичен за Фекир, но от както се появиха слуховете за него, започнах да го следя и гледах на Лион последните 3 мача и съм на мнение, че е страшен изрод, но за съжаление едва ли ще го вземем, а след Световното цената му ще скочи много и очаквам да го прилапат големите риби.

Нивото на първенството е съвсем различно. Фалкао, Марсиал, Бакайоко, Лаказет - всички бяха Големи в Лига 1, виждаш ги как изглеждат в сериозно първенство... Там и Балотели вкарва, Давид Луис е топ-защитник, а Верати е страховит халф... Фекир с половин сезон - не знам... Виж, ако Клоп го поиска - ще съм сигурен, че може да излезе страхотен играч.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 41 госта