Селекцията в Ливърпул

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот iliev72 » 22 авг 2017 20:24

Някъде четох , че Зизу е казал че ще разчита на Матео и затова не сметнах въобще да го споменавам.
Освен това като гледам Матео не се натиска много да се маха от Реал. Така , че май си е само слух.
Klopp ‘Interested’ in £18 Million Howedes Deal

Lionel Messi the Latest Victim of the Philippe Coutinho Transfer Saga
Става все по-забавно :)
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13344
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот sapio0o » 22 авг 2017 21:25

chakalat написа:Тази ера е базирана на много глупости от сорта на трансферите на Дембеле и Коутиньо. Подобни истории има почти всяка година, но на клубовете им писна и очевидно ще започнат да ги режат.
За Ковачич слуховете сочат друго, смята се че шансовете му за игрови минути спадат значително и негова продажба нито е нелогична нито невъзможна. Преди да се появят слухове за нас имаше инфо че Реал са приели оферта на Ювентус за него, но че той е отказал да отиде там. Както Ди Мария се оказа излишен в Реал и то след силен сезон така не виждам защо Ковачич да не се окаже излишен а и изявите са му доста редки, но пък щом казваш че не се продава спираме да говорим :o

ПС: Тази с извинение "цигания" демонстрирана от двата Испански гранда се отразява и на феновете им.... Не знам по каква причина нямат никакво уважение и респект към всички останали отбори. Смятат че всичко което поискат е тяхно и че не могат да загубят нищо. Е Барса са на път да разберат че това не е така ще го разберат и Реал :!:


Първо, какъв точно е проблемът да бъдат искани Дембеле и Коутиньо? Окей, ако на играчите не им се занимава да сменят клубната принадлежност, супер. Толкова по темата. Ала нещата не стоят точно така, понеже и ти, и аз знаем, че Коутиньо би искал да заиграе в Барселона. За него това значи шанс да се развива. Не е юноша или фен на Ливърпул, за да се очаква да е лоялен. Че те Оуен и Макманаман избягаха, какво остава до южноамериканец. Парите според мен са най-малкият проблем. Не вярвам, че в Барса ще получи с много повече. Тук говорим за възможност за изява на най-високо ниво. Вероятно проектът на Клоп ще даде някакъв резултат, но не се знае кога и с какви мащаби. На мускули не се издържа дълго и загубените финали са явен показател. Щом на мен ми светва лампичката, то на футболистите им е още по-известно.

Какво те кара да смяташ, че шансовете за игрови минути на Ковачич спадат значително? Вече на два пъти започна като титуляр през този сезон и то срещу Барселона. Представи се отлично. Преди това игра достатъчно и в предсезонната подготовка, вкара и страхотен гол. Ковачич е едва на 23. На неговата възраст Модрич все още играеше за Тотнъм. Времето е пред него, а дори в момента получава достатъчно минути за изява. ''Имаше инфо''. Няма инфо, клубът не е в нужда да продава. Зизу дава шанс на всички налични състезатели.

Ди Мария никога не е бил постоянен в изявите си за Реал Мадрид. Хубаво ни късаше нервичките 2-3 години, докато загатне за нещо. Факт е, че направи впечатляващ финал с Атлетико в Лисабон, но пък сумата предложена от Юнайтед си струваше по онова време. Сега, три години по-късно аржентинецът си е на същото обикновено ниво с частични проблясъци. Същевременно бившият му клуб е по-балансиран от периода с него в състава.

Каква цигания? Какъв респект? Не мисля, че това да проявяваш интерес към играч на даден клуб говори за липса на уважение. По тази логика вие обявявате война на Саутхямптън. Не знам за Барселона, но Реал скоро не е отправял оферти към Ливърпул, а и към английски отбори в частност, ако се абстрахираме от случая с Де Хеа.

Според мен трябва да приемете реалността. Играчите с потенциал имат правото да се развиват. Длъжни са поне да опитат. Много са малко футболистите, които ще поставят клубното благо пред своето, и с право. Все едно например аз да поставя работата си, която тъпче на едно място пред самия мен, семейството ми и това да се развивам на по-добро място. От какъв зор?
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
merseyside
Мнения: 489
Регистриран на: 12 май 2017 13:24
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот merseyside » 22 авг 2017 22:30

Защитникът на Лацио Уесли Хут премина в Саутхамптън. Трансферът беше потвърден от официалния сайт на "светците". Според английските медии, сделката е на стойност 15 млн. паунда.

Договорът на холадския национал е за 5 години. Той прекара в Лацио два сезона и изигра общо 61 мача, а наскоро спечели с тима Купата на Италия.

След привличането на Хут е все по-вероятно Саутхамптън да продаде Вирджил ван Дайк, който е силно желан от Ливърпул и Челси.


Йошида, Гардош, поляка от миналия месец, Стивънс, Хут и ван Дайк? Май последния си отива, остава да видим в каква посока, дано да се озове при нас, ако вземем него и класен полузащитник сме готови, било то и със закъснение.

А и китайския им собственик нали бил казал на Пелегрино, че ако иска нови попълнения трябвало да има и продадени, значи да очакваме евентуалната продажба на ван Дайк да е финансирала трансфера на Хут, не вярвам да го взимат за резерва.
1977, 1978, 1981, 1984, 2005, 2019
Изображение
[offtopic][/offtopic]
Image

#FSGOUT

chakalat
Мнения: 846
Регистриран на: 18 апр 2011 01:12
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот chakalat » 22 авг 2017 22:34

Байерн и Дортмунд излязоха с официални позиций относно Барселона. Прочети ги и се върни във времето на много трансфери по оста Англия( не казвам само Ливърпул) - Барса/Реал. С всеки един футболист се подхожда по сходен начин. Сагите около тези трансфери продължават с месеци, че понякога и с години. Няма проблем да поискаш един футболист, няма проблем да отправиш оферта за когото и да било, но е проблем да излезнеш и да кажеш че футболисти на други отбори са много важни за теб( каквото направиха Барса за Дембеле и Коутиньо). Как по точно футболисти които не са твоя собственост са важни за теб ? Оуен, Макманаман, Суарез, Алонсо Мачерано напуснаха Ливърпул по идентичен начин с подход използван само от 3 отбора - третия ще го оставя загадка, но не е трудно да се сетиш кой е.
Конкретно с Де Хеа подхода на Реал с нищо не се отличава с този на Барса към Дембеле и Коутиньо. Чета за трансфер на Де Хеа в Реал вече 3-то лято, циганията е че ако има как той да поиска трансфер, да спре да тренира, да му изтече договора, но така и до трансфер не се стига а и дори до някаква конкретна смислена оферта в предвид че Де Хеа минава за един от най-качествените вратари в света. Рано или късно предполагам след толкова мрънкане и увъртане предполагам, че Реал ще го вземе след 4 годишно циганене...За момента въпреки че е играч на Юнайтед съм доволен че остава там, два пъти по доволен четейки сагите с Коутиньо и Дембеле и три пъти по доволен от урока който ПСЖ даде на Барса въпреки, че това е лудост.
Бърза справка показва че не ти си отговорен за Реал и не знаеш какво планира Зидан за Ковачич, не знаеш дали двамата са имали някакъв разговор и дали Зидан не е решил да го замени. Отборите които нямат нужда да продават свои футболисти не са малко и Реал не е единствен, но това не означава че не би продал някой - пример Хамес и Мората.
Реалността е такава, всеки иска по-добро за себе си. Тук обаче идва момента, че и всеки носи отговорност за своите действия - например Дембеле сам изяви желание само преди година да играе в Дортмунд, сам каза че е имал много други опции, но след едогодишно мрънкане не е сложно да промиеш главата на 20 годишно момче. Коутиньо само преди няколко месеца подписа договор за 5 години, сам каза че е щастлив, не е искал клаузи и не е дал показал с каквото и да било че иска да напусне. Само след няколко месеца се появява молба за трансфер в конкретен отбор, което сигурно е нормално.
Забравяш че величините във футбола не са константа а променлива. Силните макар и едни и същи се сменят, само преди 8 години същия този отбор който е по-добро място според теб(това си е твое мнение на което като фен на Реал имаш право, за мен е катун и точка) изглеждаше смешно на Анфийлд. Всички смятат Неймар за луд да смени Барса с ПСЖ, но е факт. При финансовите възможности на Английските отбори едва ли отбор от топ 6 независимо кой би оставил звездите на отбора си да умрат от глад. По-доброто място не го определяш ти, то е личен избор сигнал за който е подписване на договор.
Може да смяташ Реал за по-добро място но, това не го прави факт а само твое мнение, ако за теб подписан договор няма значение и трябва да се игнорира(когато става дума за Реал, разбирам приятно да вземеш добър футболист)то има хора за които това има значение и тежест.
Мнението ти само потвърди думите ми за заразата прехвърлена върху феновете. Не разбирам защо Реал трябва да е по-добро място от Ливърпул, Манчестър, Париж или Мюнхен при положение че това е абсолютно личен избор ? Отговора е елементарен - неуважение което го казаха от Байерн без да са замесени в Испанските цигании.

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот iliev72 » 22 авг 2017 23:16

Не мога да ви разбера. Всички скачате като стане въпрос за ВВД , но всички мълчите нищо че има слухове за Benedikt Howedes.
Да не споменавам , че вероятността да вземем Ковачич е много по-малка отколкото да вземем Benedikt Howedes от Шалке :)
И не мисля , че ВВД е много по-качествен от Benedikt Howedes и си мисля, че той е доста по евтин :)
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

kileto
Мнения: 1166
Регистриран на: 26 ное 2009 23:34
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот kileto » 23 авг 2017 00:26

iliev72 написа:Не мога да ви разбера. Всички скачате като стане въпрос за ВВД , но всички мълчите нищо че има слухове за Benedikt Howedes.
Да не споменавам , че вероятността да вземем Ковачич е много по-малка отколкото да вземем Benedikt Howedes от Шалке :)
И не мисля , че ВВД е много по-качествен от Benedikt Howedes и си мисля, че той е доста по евтин :)

Дали ще си помислят колегите,че има конспирация,ако си кажа мнението? ВВД,много(почти всички) хора и фенове го искат .Шест месеца играе ,шест месеца контузен ,мислите ли ,че е навлезнал в английския футбол и може да бъде някой в Ливърпул. Аз казвам не.

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12372
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот wolf » 23 авг 2017 02:53

Все си мисля, че е крайно време да спрем да пазаруваме от Англия като цяло.
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18052
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот kingofpop » 23 авг 2017 06:09

sapio0o написа:
Tart написа:Аз отдавна чакам да свърши прехвалената ера на Барса и Реал..а времето идвааааааааааа :lol:


Защо да е прехвалена? :) И защо всъщност да идва това време?

Alonso_Massa написа:Никой не коментира слуховете за Ковачич? Както сме тръгнали това лято май ще взимаме стари трансферни цели. :mrgreen:


Ковачич не е за продан. Успех с другите трансферни цели.



последните 4 години точно тези 2 отбора триумфират в ШЛ, много чудно как прецени, че доминацията им привършва :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

според мен, едва сега започва..
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

chakalat
Мнения: 846
Регистриран на: 18 апр 2011 01:12
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот chakalat » 23 авг 2017 08:15

kingofpop написа:

последните 4 години точно тези 2 отбора триумфират в ШЛ, много чудно как прецени, че доминацията им привършва :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

според мен, едва сега започва..


Всяко нещо има начало и край. В Историята има периоди в които е доминирал и Италианския и Английския клубен футбол и привържениците на отбори от тези страни също са смятали така. В момента от известно време доминира Испанския което както сочи историята ще има своя край. Меси и Роналдо прехвърлиха 30-те, няма да са вечни а те имат огримна заслуга за тази доминация. Изобщо не е задължително следващите звезди на футбола да бъдат в тези отбори и е лудост да смяташ че Испанските отбори завинаги ще са това което са в момента.

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Селекцията в Ливърпул

Мнениеот iliev72 » 23 авг 2017 08:42

kingofpop написа:последните 4 години точно тези 2 отбора триумфират в ШЛ, много чудно как прецени, че доминацията им привършва :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
според мен, едва сега започва..

В последните 3г не е лошо да се вгледаш в трансферната политика на Барса и да си спомниш в последните 3г които отбори имат забрани за трансфери и ще разбереш какво ще се случва :) Без да си правим илюзии след трансферите на Суарез и Неймар Барса нямат успешен трансфер.Изпускат почти всеки талант който става за нещо. Точно в това им беше силата на Барса - собствените кадри. Искаш ли примери или сам ще си ги намериш ;) И Реал не са различни в това отношение ;)
Barcelona Reportedly Ready Fourth Philippe Coutinho Bid
Да видим , но не вярвам !
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта