Обща тема за LFC

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12371
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот wolf » 19 юли 2017 23:35

Стига бе! КАФ през лятото? Мале тея ще загинат
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот PSvilenov » 20 юли 2017 16:33

Крайно време беше . Защо трябва само Англия да страда от липса на футболисти заради някакъв си африкански турнир , докато януари месец в другите държави играчите тепърва се връщат от ваканциите си

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12371
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот wolf » 20 юли 2017 19:57

Защото англичаните са идиоти и неслучайно нямат повече от 1/4 финал от много години на голям турнир. Баницата е голяма и всеки иска да лапа по празниците. Германците са будали и от 2002ра /без евро2004/ нямат под 1/2 финал на каквото и да било. А сега спечелиха с децата и Купата на конфедерациите
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Gil-galad
Мнения: 13141
Регистриран на: 08 юли 2008 20:42
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Gil-galad » 21 юли 2017 03:21

Джян подновява тренировки в неделя.
Emre Can is set to return to Melwood on Saturday to begin pre-season training. (@LFC)

Can will undergo testing on Saturday before beginning training on Sunday. (@LFC)
Once in a generation a player comes along to whom nothing seems impossible! Luckily that player wears the number eight shirt at Anfield.

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6126
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот KOPScousers » 22 юли 2017 21:24

Само на мен ли Коутиньо ми се стори малко недоволен? Дори по едно време свали медала си. :? Дано да не започне да прави на Ван Дайк номерата, че нещо феновете ни ги приеха доста добре, да не стане така всичко това да рикошира върху нас. :oops:
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

kileto
Мнения: 1166
Регистриран на: 26 ное 2009 23:34
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот kileto » 23 юли 2017 14:36

KOPScousers написа:Само на мен ли Коутиньо ми се стори малко недоволен? Дори по едно време свали медала си. :? Дано да не започне да прави на Ван Дайк номерата, че нещо феновете ни ги приеха доста добре, да не стане така всичко това да рикошира върху нас. :oops:

Не си само Ти,дори и не се усмихна когато го поздравяваха май се мъти нещо но да видим.

Milkoy
Мнения: 1053
Регистриран на: 06 авг 2010 11:30
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот Milkoy » 23 юли 2017 16:00

kileto написа:
KOPScousers написа:Само на мен ли Коутиньо ми се стори малко недоволен? Дори по едно време свали медала си. :? Дано да не започне да прави на Ван Дайк номерата, че нещо феновете ни ги приеха доста добре, да не стане така всичко това да рикошира върху нас. :oops:

Не си само Ти,дори и не се усмихна когато го поздравяваха май се мъти нещо но да видим.


Да, и аз го усетих. Ако иска да напуска - да напуска. Само сумите дето се въртят около 70-80 млн при днешния пазар са направо смехотворни. Без да ангажирам никого с мнението си, Коутиньо, ако му тръгне в Барса и при възрастта на Меси и Суарес, до 2-3 години абсолютно може да се бори за Златна топка. Цената му на днешния пазар би трябвало да е поне 120-140 млн паунда. Ако изпуснем Джан и Коутиньо, ще бъде огромна загуба, независимо дали вземем другите си цели. Всичко обаче ми говори(включително поведението на Клоп), че вероятността да напуснат е доста голяма.

Потребителски аватар
SgtLiberty
Мнения: 2455
Регистриран на: 30 мар 2014 18:36
Skype: Eva Carneiro
Местоположение: София
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот SgtLiberty » 23 юли 2017 18:40

Като чета ми иде да си сложа станиолената шапка за да не ми четат мислите от световното правителство на хората-гущери. Стига с тия теории на конспирацията,нито Коутиньо ,нито Джан ще ходят някъде това лято,все едно някой да вярва за тая глупост с Неймар в ПСЖ,пича просто прилага номерата на КР7 и Меси да изджуга малко кинти. А за Коу и не само той не беше много хепи там ама на оная адска жега и висока влажност и аз да бях нямаше да съм на кеф. Не търсете под вола теле.
Изображение[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/ToMjGpCfw8Z8BjKfAxG/giphy.gif[/wrapimg] Изображение

Потребителски аватар
gogovcite
Мнения: 1993
Регистриран на: 16 юни 2009 19:35
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот gogovcite » 24 юли 2017 21:57

Milkoy написа:
kileto написа:
KOPScousers написа:Само на мен ли Коутиньо ми се стори малко недоволен? Дори по едно време свали медала си. :? Дано да не започне да прави на Ван Дайк номерата, че нещо феновете ни ги приеха доста добре, да не стане така всичко това да рикошира върху нас. :oops:

Не си само Ти,дори и не се усмихна когато го поздравяваха май се мъти нещо но да видим.


Да, и аз го усетих. Ако иска да напуска - да напуска. Само сумите дето се въртят около 70-80 млн при днешния пазар са направо смехотворни. Без да ангажирам никого с мнението си, Коутиньо, ако му тръгне в Барса и при възрастта на Меси и Суарес, до 2-3 години абсолютно може да се бори за Златна топка. Цената му на днешния пазар би трябвало да е поне 120-140 млн паунда. Ако изпуснем Джан и Коутиньо, ще бъде огромна загуба, независимо дали вземем другите си цели. Всичко обаче ми говори(включително поведението на Клоп), че вероятността да напуснат е доста голяма.

На мен ми се стори, че Коутиньо пръдна. Някой друг усети ли го? Това дали е лош знак? :roll: :mrgreen:
Hala Madrid

kileto
Мнения: 1166
Регистриран на: 26 ное 2009 23:34
Контакти:

Re: Обща тема за LFC

Мнениеот kileto » 25 юли 2017 00:27

gogovcite написа:
Milkoy написа:
kileto написа:
KOPScousers написа:Само на мен ли Коутиньо ми се стори малко недоволен? Дори по едно време свали медала си. :? Дано да не започне да прави на Ван Дайк номерата, че нещо феновете ни ги приеха доста добре, да не стане така всичко това да рикошира върху нас. :oops:

Не си само Ти,дори и не се усмихна когато го поздравяваха май се мъти нещо но да видим.


Да, и аз го усетих. Ако иска да напуска - да напуска. Само сумите дето се въртят около 70-80 млн при днешния пазар са направо смехотворни. Без да ангажирам никого с мнението си, Коутиньо, ако му тръгне в Барса и при възрастта на Меси и Суарес, до 2-3 години абсолютно може да се бори за Златна топка. Цената му на днешния пазар би трябвало да е поне 120-140 млн паунда. Ако изпуснем Джан и Коутиньо, ще бъде огромна загуба, независимо дали вземем другите си цели. Всичко обаче ми говори(включително поведението на Клоп), че вероятността да напуснат е доста голяма.

На мен ми се стори, че Коутиньо пръдна. Някой друг усети ли го? Това дали е лош знак? :roll: :mrgreen:
Да не би ,да ти се погади от миризмата???От азиатската храна ще е аромата.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Ent и 12 госта