Саутхемптън - Ливърпул (19.11.16)

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

suareshampion
Мнения: 6152
Регистриран на: 26 май 2011 23:30

Re: Саутхемптън - Ливърпул (19.11.16)

Мнениеот suareshampion » 20 ное 2016 18:54

Ето Челси поведоха и миналия кръг биха Саутхямтън като гости с 0-2 а ние не можем .С едни гърди излизат пред нас .
Лалана за другия ни мач със Съндърланд мисля ,че няма да е голяма липса и ще бием и без него ,но за по нататък ще е важен .
И за Мане ми е много криво .Кви са тия африкански глупости по никое време ? Ебати шибания календар на Фифа .По средата на сезона ни отнемат един от най добрите играчи .
Ако някой ми следи коментарите от 5 години насам ,ще ме обяви за гений и ще ме покани за треньор на горкия изстрадал Ливърпул.

Потребителски аватар
gogovcite
Мнения: 1993
Регистриран на: 16 юни 2009 19:35
Контакти:

Re: Саутхемптън - Ливърпул (19.11.16)

Мнениеот gogovcite » 20 ное 2016 20:04

suareshampion написа:
gogovcite написа:
suareshampion написа:Onq ,да го сложа на майка ти . :) Аз съм най големия момче ,запиши си го в мозъка ,колкото и да не ти се иска :lol: Казал съм ,че обидите ти се броят само очи в очи . ;)
Гого ,така е ,всеки си има мнение .Но аз продължавам да твърдя ,че с Лалана щяхме да вземем мача . Лалана действа и обработва топката по бързо от Вайналдум и Джан и е по скоростен и остър и по този начин защитата на противника се затруднява и обърква повече .Освен това е и по техничен и има по свежи и нестандартни идеи в офанзивен план .Освен това е и по добър пред гола от тях .
Можехме да вземем мача и с по ранна смяна на халф с нападател,това е единствената ми забележка към Клопи снощи .Аз още на полувремето щях да извадя Вайналдум за Стъридж .И Ориги щях да пусна към 60та минута на мястото на Фирмино . Щели да ни хванат на контра ,значи и ти мислиш предимно да не загубим .Аз обаче съм по смел и като вида силно прибран наакан отбор ,веднага предприемам известен риск ,само и само да спечеля . Имаме бързи дефанзивни играчи ,така че трудно ще ни вкарат от контра .
Да ,създадохме много положения и това е радващото !! Много съм доволен от играта ни и от създаването на положения !! НО пропуснахме всичките и така не се става шампион . Трябва повече майсторство .Нека разгледаме положенията . Мане първо я насочи добре ,но имат блестящ вратар . После Мане пак я изигра както трябва ,но имат бърз и умен Ван Дайк . Джан го обвинявам ,че я би много неточно .Хубаво потърси ъгъла ,но слаб и неточен удар .Да работи върху удара си това момче . Коутиньо действаше бавно и го затвориха .По бързо се обработва и наглася топката там и по бързо се стреля . Мисля ,че тук Стъридж я вкарваше ,както и Ориги с тая дълга крачка . Клайн не мога да го виня ,защото е защитник,бек .Аз прекрасно знам психиката и нулевите голови качества на един бек (повечето) . За Клайн отбелязването на гол е нещо огромно. Той трудно си вярва че може да отбележи .В случая добре се включи ,но съм убеден ,че е затворил очите :lol: и със страх я би на посоки .
На Фирмино положението беше най чисто . Освен това ,нали той ни е централния нападател ? Така че него го виня най много за вчерашните пропуснати 2 точки !! Излиза сам срещу вратаря и вместо да я насочи спокойно с вътрешния в близкия ,той ми търси далечния и то с външен ?! Глупак. И Стъридж и Ориги я правеха тая . Защото те са по големите голмайстори от Фирмино . И това ще го виждаш и в други бъдещи мачове ..

Казах и в предишния си пост, че Лалана е по-остър и креативен от Вайналдум и Джан. С него можеше и да вземем мача, но можеше и да не го вземем. Няма никаква гаранция. Както можехме да вземем мача без него ако бяхме вкарали поне едно от многото си положения. Моето основно несъгласие е, че се правят"анализи" на играта на база на резултата, а не на реалното представяне. При един и същи мач ако бяхме вкарали едно положение щяхме да сме герои, но като не успяхме изведнъж се изсмукват от пръстите хиляди причини и виновници.
И ще станем шампиони въпреки тези пропуски, да знаеш.

E уж виждаш ,че е по остър и креативен а не признаваш липсата му ? Аз пък ти казвам ,че с Лалана вкарваме като луди и вчера щяхме да вкараме поне едно . И ти казвам ,че недай си боже без Лалана за дълъг период ,ние шампиони не можем да станем . За мен е от голяма важност ,но явно ти не можеш да видиш разликата .
И защо да изсмуквам от пръстите ? Ми имаме много пропуски бе човек и това не ме кефи .Да си мълча ли ? Излиза сам и не уцелва 7 метрова врата от два метра ?! Ай сиктир и централния нападател аз .Имаме двама голаджии на пейката а ще чакаме на играч ,който до сега е играл халф да ни прави шампиони ?!
Свиленов може би визираш мен .Да ,аз не го харесвах в предната тройка (той не беше за харесване ) и исках да е по назад .Сега когато е по назад го харесвам .Какво не ти е ясно ? Сменения пост беше ключов момент при него .
Да не го хваля ,след като вече ме кефи ли и изчисти играта си ? Еми ще го хваля ,колкото си искам :) Щом заслужава ,ще го хваля .

Ай ся не съм го бил видял. Виждам и много добре разбирам приноса на Лалана, но не ни беше той виновен, че не спечелихме мача.
Hala Madrid

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6153
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: Саутхемптън - Ливърпул (19.11.16)

Мнениеот KOPScousers » 20 ное 2016 20:40

Сините бастуни и те бяха пратили половин отбор на световни квалификации, но това не им попречи да си бият с 1 голче. И то като гости на отбора, измъкнал хиксове на Емиратс и Етихад. Само това ще кажа - ако е имало някакви си измислени оправдания, че много от основните ни играчи са били с националните си отбори - е, тотално отпаднаха. Няма смисъл да говорим за липса на късмет - имахме 4 ЧИСТИ положения, където буквално нашите можеха да спрат и да питат Форстър къде да му я вкарат. Ялови бяхме, действително бяха уморени играчите, но веднага след това ме навежда мисълта - защо първата смяна беше чак в 77 минута? За мен Клоп обърка нещата второто полувреме и още повече изтървахме мача. Много беше важно да задържим това първо място до мача с Ман Сити. Сега не виждам как ще стане.
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
gogovcite
Мнения: 1993
Регистриран на: 16 юни 2009 19:35
Контакти:

Re: Саутхемптън - Ливърпул (19.11.16)

Мнениеот gogovcite » 20 ное 2016 22:32

KOPScousers написа:Сините бастуни и те бяха пратили половин отбор на световни квалификации, но това не им попречи да си бият с 1 голче. И то като гости на отбора, измъкнал хиксове на Емиратс и Етихад. Само това ще кажа - ако е имало някакви си измислени оправдания, че много от основните ни играчи са били с националните си отбори - е, тотално отпаднаха. Няма смисъл да говорим за липса на късмет - имахме 4 ЧИСТИ положения, където буквално нашите можеха да спрат и да питат Форстър къде да му я вкарат. Ялови бяхме, действително бяха уморени играчите, но веднага след това ме навежда мисълта - защо първата смяна беше чак в 77 минута? За мен Клоп обърка нещата второто полувреме и още повече изтървахме мача. Много беше важно да задържим това първо място до мача с Ман Сити. Сега не виждам как ще стане.

Не знам защо ти е толкова важно да водим в класирането за мача със Сити. По програма този мач е след 7 кръга и всички отбори от топ 5 без Ливърпул имат мачове помежду си. Вероятността да водим в класирането е много голяма, а ако вземем всичките 7 мача дотогава ти гарантирам, че ще сме на първо място :) . Само не знам как от отбор, който има възможности да се бори максимум за топ 4 сега целите са да правим серии от по 8 поредни победи (щото предполагам, че и мачът със Сити ти е в графата "задължителни" :mrgreen: ). Струва ми се, че или не си погледнал много задълбочено програмата или долавям известна доза непоследователност. :)
Hala Madrid

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3826
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Саутхемптън - Ливърпул (19.11.16)

Мнениеот Liverpool_EC » 21 ное 2016 01:54

Ей голяма мания настава да се пишат глупости, след всяка НЕпобеда. Много лабилна психика прозира в съчиненията :lol:
Нека да обобщим всичко с няколко изречения:
Клоп не искал да спечели мача, пазел се да не загуби :lol:
Лалана другия мач, ще ги държи за глезените и ще им насочва ударите с правилната сила и фалц :lol:
Мане с перфектен удар, ама колко да е перфектен, като не можа да вкара??? Нека специалистите да обеснят :lol:
Кутиньо и Фирмино да се сменят на почивката, като им личи :lol:
Стъридж вкарва всяко положение със затворени очи...обаче тази година само на Бъртън и младежите на Тотнъм, лош късмет-вчера играхме срещу титулярите на Саутхямптън :lol:
KOPScousers написа:Само това ще кажа - ако е имало някакви си измислени оправдания, че много от основните ни играчи са били с националните си отбори - е, тотално отпаднаха.

KOPScousers написа: Ялови бяхме, действително бяха уморени играчите,

Последно? Уж са измислени оправдания, а пък в действителност бяха уморени :lol:
Копскаузър, ти презокеански полет летял ли си, да видиш какво значи часова разлика и как ти се отразява на тялото.
А два пъти за една седмица? А на Челси бразилчето днес не игра, за разлика от двамата наши ;) За останалите национали нямам претенции, не би трябвало да имат кой знае какъв проблем, освен Мане донякъде. Ама то цялото ни нападение стана за оправдаване в мач, в който са ялови :lol:

Потребителски аватар
pzahariev
Мнения: 629
Регистриран на: 21 юни 2015 20:25
Контакти:

Re: Саутхемптън - Ливърпул (19.11.16)

Мнениеот pzahariev » 21 ное 2016 09:30

Много интензивен мач, в който просто не успяхме да вкараме. Забелязах, че Коу беше дръпнат назад и играхме по-скоро в схема 4-2-3-1, а не 4-3-3, както в предните мачове. Доста брак имаше в играта му, но пък успешните пасове водеха до опасност пред вратата. На моменти усетих липса на синхрон между Вайналдум, Джан и Хендо, което е нормално с оглед липсата на игрова практика между тях, но пък не мисля, че това е причината да не победим.
Не си вкарахме положенията! Играхме добре и доминирахме тотално над домакините, но не успяхме да превърнем доминацията в победа. От всичко най-много ме е яд за пропуска на Фирмино, имам чувството, че реши да се изхитри и потърси левия ъгъл, като дори сам не повярва, че пропусна. Самочувствието в играта му е нещо приятно за гледане (когато вкарва), просто днес му изигра лоша шега.
За мен единственият футболист, на който му личеше умората беше Коу. Закъсняваше при достигане на топката, закъсняваше при някои от пасовете, а дрибъла на скорост беше нетипично слаб за него, като най-показно за това беше положението когато излезе сам срещу вратаря, а защитника на Сотон го настигна и му попречи да отправи точен удар. Този Ван Дайк, между другото, мисля, че ще ни пасне страхотно. Знам, знам, че е поредния от този отбор, но пък много кадърен играч и чесно казано не видях брак в действията му.
LOREM IPSUM

suareshampion
Мнения: 6152
Регистриран на: 26 май 2011 23:30

Re: Саутхемптън - Ливърпул (19.11.16)

Мнениеот suareshampion » 21 ное 2016 10:46

Eми като са прелетели презокеански полети ,защо тогава играха и то целия мач ? :lol: Ми смени ги по рано бе Клопи ,Стъридж и Ориги прегряха на тъч линията .Пак ли аз да ти давам наклон на оная работа ? Омръзна ми вече :lol:
Иначе след мача се оправдава ,че бразилците били изморени а не ги сменя до края ,ми по добре си мълчи бе Клопсъне :)
Ся малко статистика ,щото знам че тук предимно само статистици сте се събрали :) Лалана го нямаше срещу манафите и 0-0 ,сега пак го нямаше и пак 0-0 .А като играе ,бием с много . Така че и според статистиката излизам прав,че Адам Лалана е ключов и притесненията ми са били основателни .Разбрах ,че спортно-технически не можете да ме разберете ,за това ще наблягам на статистиката,като вашите идоли -статистиците от диемата ,дето ви промиваха мозъците толкова години за вашите любимци Данчо Стреса ,Керъл,Енрике,Шкъртел,Даунинг и т.н . :) И за тях ми се правихте на разбирачи и накрая пак дойдохте на мойта ,както винаги. :)
И пак да не остана неразбран ,играта ми хареса и най вече създадените положения ! А щом играта ми е харесала ,това какво означава ? Означава ,че продължавам да съм оптимист за бъдещето .Но като не могат да вкарват ,ще бъдат изместени от първото място .Просто и ясно.
И накрая да завърша участието си в тая тема ,ще отбележа и сухата мрежа на Лорис Кариус . ;) :) Ебахти кефа да гледам шарана на пейката .Безценно. :lol: Както казах още през лятото -вече имаме вратар и защита и можем да мислим за титла..
Ако някой ми следи коментарите от 5 години насам ,ще ме обяви за гений и ще ме покани за треньор на горкия изстрадал Ливърпул.

TheMelodyInMyHeart
Мнения: 215
Регистриран на: 22 яну 2013 09:20
Контакти:

Re: Саутхемптън - Ливърпул (19.11.16)

Мнениеот TheMelodyInMyHeart » 21 ное 2016 11:42

Не знам какво е объркал Клоп, ама искам все така като обърка състава / смените / тоалетната хартия / очилата и другите отбори да се радват, че са додрапали до точица срещу нас. Щото си спомняме всички един великан как объркваше състава и как падахме.
Отборът се казва ЛИВЪРПУЛ ФК, не Адам Лалана ФК. Това, че Лалана го няма не значи, че другите не могат и не искат да вкарват и да подават. Какво правим тогава, ако утре двама-трима се контузят по-трайно, ще се отказваме да играем до края на първенството ли?
Finally, what is your message to the Liverpool supporters?

Jurgen Klopp: We have to change from doubter to believer. Now.

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3826
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Саутхемптън - Ливърпул (19.11.16)

Мнениеот Liverpool_EC » 21 ное 2016 12:41

Onq написа:но поне някои неща са ти станали ясни

Единствено (от всичкото пищене дето изпищя) ми стана ясно, че ти ще спечелиш 38 победи във ВЛ. Вече сте двама във форума на един акъл :lol: Нищо, че се карате, поне фантазиите ви съвпадат :lol: :lol: :lol: :lol: Ама много ви разглези Клоп с тези 3 месеца без загуба. Кога падахме с 6:1 в такива мачове, по-малко ревяхте. Със Адам Лалана бяхме на терена, само за статистиката казвам :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Liverpool_EC
Мнения: 3826
Регистриран на: 26 окт 2011 22:57
Контакти:

Re: Саутхемптън - Ливърпул (19.11.16)

Мнениеот Liverpool_EC » 21 ное 2016 13:08

Hojbjerg: "I played vs Bayern, Dortmund, against Manchester City but I must say #LFC is maybe the best team I have ever played against."
Hojbjerg: "It's unbelievable how Liverpool move, how they stand, how they work together – it's like a symphony.

;) ;) ;) ;) ;)


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта