Ливърпул - Суонзи 23.02.2014 |15:20| 4-3 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

suareshampion
Мнения: 6152
Регистриран на: 26 май 2011 23:30

Re: Ливърпул - Суонзи 23.02.2014 |15:20| 4-3 FT

Мнениеот suareshampion » 23 фев 2014 23:35

john barnes написа:
suareshampion написа:
john barnes написа:
suareshampion написа:И за мен имаше дузпа срещу Суарес.
След тоя мач ,Роджърс ,със сигурност е осъзнал огромната си грешка ,да продаде моя човек Джонджо Шелви .Отново отбелязвам глупавия ход на Роджърс.

ами те доста му се насъбраха глупавите ходове на твоя човек,добре че суарес и стъридж вкарват като замаяни,че да му компенсират простотиите. :)

Да така е ,но нека все пак да отбележим ,че и ти ,беше така ,доста ентусиазиран от продажбата на Шелви.
Казах ти ,че това момче може да играе голям футбол и той ви го доказва със всеки изминал мач.
Освен това ,и ти също искаш некадърника Шкъртел да играе ,нали така ? Не само Роджърс. Както и не искаш Туре .
Ако Роджърс ,беше пускал Сако,Туре и Сисоко титуляри от първия кръг ,сега положението в защита ,щеше да е много по розово. Щяха да се обиграят ,да свикнат заедно и да показват стабилни игри. Но той си знае неговата.А дали е неговата или на някой друг ,само можем да гадаем..

да,аз шелви не го харесвам,дърводелци не ща.туре е дебелогъз,бавен и мързелив негър,който също не искам.шкъртел тоя сезон ни е най стабилния защитник,заедно със сако.верно е,че прави глупости понякога,но поне компенсира...агер ме учудва,не е лош но е извън форма,а за джонсън нямам думи,тоя е трагичен.
Шелви дърводелец а Шкъртел най стабилния ? Ок, спираме спора.Лека нощ.
Ако някой ми следи коментарите от 5 години насам ,ще ме обяви за гений и ще ме покани за треньор на горкия изстрадал Ливърпул.

Потребителски аватар
gogovcite
Мнения: 1993
Регистриран на: 16 юни 2009 19:35
Контакти:

Re: Ливърпул - Суонзи 23.02.2014 |15:20| 4-3 FT

Мнениеот gogovcite » 23 фев 2014 23:50

suareshampion написа:
gogovcite написа:Мястото на Шелви е в....Суонзи. Доста ми късаше нервичките при нас. Няма психика за Ливърпул. В Суонзи няма напрежение и се гледат предимно положителните изяви. Вече сме на 90% сигурни за ШЛ, а там с играчи като Шелви нищо добро не ни чака.

Да..а с играчи като Хендерсън и Шкъртел , които имат железна психика,ще станем европейски шампиони.

Имам предвид в перспектива за следващия сезон. Иначе не виждам какво повече може да даде на Ливърпул от Хендо или Алън, на които всички сме на мнение, че трябва да се търси алтернатива. За европейски шампиони не знам (то тази година няма и как), ама за шампиони на Англия, защо не? Аз нямам против.
Hala Madrid

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12483
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Ливърпул - Суонзи 23.02.2014 |15:20| 4-3 FT

Мнениеот wolf » 24 фев 2014 00:46

suareshampion написа:
john barnes написа:
suareshampion написа:
john barnes написа:
suareshampion написа:И за мен имаше дузпа срещу Суарес.
След тоя мач ,Роджърс ,със сигурност е осъзнал огромната си грешка ,да продаде моя човек Джонджо Шелви .Отново отбелязвам глупавия ход на Роджърс.

ами те доста му се насъбраха глупавите ходове на твоя човек,добре че суарес и стъридж вкарват като замаяни,че да му компенсират простотиите. :)

Да така е ,но нека все пак да отбележим ,че и ти ,беше така ,доста ентусиазиран от продажбата на Шелви.
Казах ти ,че това момче може да играе голям футбол и той ви го доказва със всеки изминал мач.
Освен това ,и ти също искаш некадърника Шкъртел да играе ,нали така ? Не само Роджърс. Както и не искаш Туре .
Ако Роджърс ,беше пускал Сако,Туре и Сисоко титуляри от първия кръг ,сега положението в защита ,щеше да е много по розово. Щяха да се обиграят ,да свикнат заедно и да показват стабилни игри. Но той си знае неговата.А дали е неговата или на някой друг ,само можем да гадаем..

да,аз шелви не го харесвам,дърводелци не ща.туре е дебелогъз,бавен и мързелив негър,който също не искам.шкъртел тоя сезон ни е най стабилния защитник,заедно със сако.верно е,че прави глупости понякога,но поне компенсира...агер ме учудва,не е лош но е извън форма,а за джонсън нямам думи,тоя е трагичен.
Шелви дърводелец а Шкъртел най стабилния ? Ок, спираме спора.Лека нощ.

Шкъртел е мега стабилен в изявите си - прав е. Няма друг такъв защитник който с такава лекота да вкарва голове в собствената си врата и да проваля отбора. Шелви го видяхме колко струва в големите мачове, имаше колкото си искаш мачове за доказване. Джонсън и Агер нямат нищо общо с играчите които дойдоха при нас. Агер и на оная си работа да татуира YNWA все тая. Контузия след контузия и накрая трагедия, не е на 20 години вече. Туре е на доста години но е пъти по-доказан и стабилен защитник от словашкия некадърник.
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
crazy_one
Мнения: 3340
Регистриран на: 12 юни 2008 18:20
Контакти:

Re: Ливърпул - Суонзи 23.02.2014 |15:20| 4-3 FT

Мнениеот crazy_one » 24 фев 2014 08:00

Честита победа на всички фенове!!!
Много зрелищен мач! Имам късмета да съм фен на отбор като Ливърпул - всеки мач е шоу и пълен с емоции. Побеждаваме силни противници, често падаме от по-слаби от нас,
обратите са нещо нормално в нашите мачове! 8-)

Хареса ми играта на отбора като цяло, като отбор. Естествено, ясно е, че имаме нужда от подобрение в защита и персоналните грешки на някои от защитниците, но ако трябва да търсим положителната страна на този факт, тя е че така мачовете ни стават по-атрактивни. Добре, че имаме невероятно нападение!!!

Все пак освен зрелищната игра, трябва и победи и три точки да печелим.

Дано нашите момчетата продължават да играят по този начин, а и по-добре! Предстоят ни мачове със Саутхямтън и Съндърланд, които трябва да спечелим.

Come on MERSEYSIDE REDS!!!
LIVERPOOL RULZZ

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24553
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Ливърпул - Суонзи 23.02.2014 |15:20| 4-3 FT

Мнениеот boabbb » 24 фев 2014 08:51

Пичове ко стана с лесния мач :? Псувахте ме като ви викам, ама ... Трагедия в защита :lol: И специално за тренера - Хендо президент :mrgreen: :lol:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

vesat
Мнения: 197
Регистриран на: 11 окт 2009 08:32
Контакти:

Re: Ливърпул - Суонзи 23.02.2014 |15:20| 4-3 FT

Мнениеот vesat » 24 фев 2014 09:30

Щом си честитим победата срещу тим като Лебедарите и то домакини ,работата не е розова... :(
За съжаление е ясно че на Брендо играта в защита я е пропуснал тотално когато са му преподавали.Няма да е зле да вземе една бутилка Порто и да отиде на гости на Жозе за два-три урока по темата!!!
Не знам въобще за какво се водят спорове кой бил по-добър и кой по-лош ???
Кой може да се нарече класен защитник от наличните : Агер ли(само татута) ,Коло-коло ли(убийствени грешки в последно време),Шкъртел ли(колко вече автогола тази година ?),Джонсън ли(тука пък въобще без коментар).Май само Фланаган(щото е млад може би) дава квото може(а то не е много)Тва Сисоко си е питанка а Сако пък все е контузен(за милионите които го взеха ...)
Та кой от изброените СТАВА ЗА ШАМПИОНСКА ЛИГА.... :) :) :o ?
Не може всеки мач да те вадят Стъридж,Стърлинг(тва момче го чака голямо бъдеще ако я кара така),Суарес(макар че нещо се запуши напоследък) СтивДжи(на финала на силите си е но още има хляб в него и една титла ще му отива перфектно за край !)...
За съжаление прозореца беше пропуснат (може би пустите парички липсват... :roll: ) за закърпване на дупките в отбора и сега ще се кара на ентусиазъм,мускули и избухване на изброените 4-ма !
Идва отново тегав мач на Южния Бряг...

suareshampion
Мнения: 6152
Регистриран на: 26 май 2011 23:30

Re: Ливърпул - Суонзи 23.02.2014 |15:20| 4-3 FT

Мнениеот suareshampion » 24 фев 2014 11:08

boabbb написа:Пичове ко стана с лесния мач :? Псувахте ме като ви викам, ама ... Трагедия в защита :lol: И специално за тренера - Хендо президент :mrgreen: :lol:

Доволен съм от головете му вчера ,но като цяло играта му пак беше на познатото слабо ниво.
Ако някой ми следи коментарите от 5 години насам ,ще ме обяви за гений и ще ме покани за треньор на горкия изстрадал Ливърпул.

suareshampion
Мнения: 6152
Регистриран на: 26 май 2011 23:30

Re: Ливърпул - Суонзи 23.02.2014 |15:20| 4-3 FT

Мнениеот suareshampion » 24 фев 2014 11:14

gogovcite написа:
suareshampion написа:
gogovcite написа:Мястото на Шелви е в....Суонзи. Доста ми късаше нервичките при нас. Няма психика за Ливърпул. В Суонзи няма напрежение и се гледат предимно положителните изяви. Вече сме на 90% сигурни за ШЛ, а там с играчи като Шелви нищо добро не ни чака.

Да..а с играчи като Хендерсън и Шкъртел , които имат железна психика,ще станем европейски шампиони.

Иначе не виждам какво повече може да даде на Ливърпул от Хендо или Алън, .

Аз пък виждам.
Освен това, аз не отдавам добрата му игра на "липсата на напрежение" .Навсякъде има напрежение . За мен Джонджо просто е израстнал психически и тактически а и като възраст разбира се .При нас беше едно малко момче ,сега вече е мъж. Виждаме колко добре разиграва по земя ,виждаме и какви опасни центрирания прави ,виждаме и добрия му удар,освен това физиката си я има ,отенма топката вече почти без фаул. Много по добре беше от Хендерсън ,по грамотен футболист е и по опасен.
Накрая Роджърс ,отиде и му каза нещо на ухото ,аз съм убеден ,че в момента си гризе ноктите ,за това ,че го продаде и то на такава смешна цена. В момента струва много повече.
Ако някой ми следи коментарите от 5 години насам ,ще ме обяви за гений и ще ме покани за треньор на горкия изстрадал Ливърпул.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта