Фулъм - Ливърпул 12.02.2014 | 22:00 | 2-3 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
KingKenny
Мнения: 1568
Регистриран на: 16 окт 2010 13:23
Местоположение: на стадиона...
Контакти:

Re: Фулъм - Ливърпул 12.02.2014 | 22:00 | 2-3 FT

Мнениеот KingKenny » 13 фев 2014 19:49

няма смисъл да се заблуждаваме. Някой тук празнуват преди да сме постигнали каквото и да е. Оставете си малко радост за след 38-я кръг. Тогава празнувайте. На този етап отбора върви много добре, но не бива да политаме в облаците, защото реално сме на 3-4 точки от първото място, но и на толкова от ЛЕ !!
suareshampion написа:Аз съм играл в Б група а ти къде ? Аз съм учил 6 години за треньор а ти може би за дърводелец ? Школуван съм а ти ? Останалото ще си го спестя .

Нека се преклоним пред нашето божество! Всеки един ден доказваш какъв надменен лаик си. Поклон!
[wrapimg=]http://25.media.tumblr.com/da2f736dbcf209c0d73c5c921f0abaa5/tumblr_mfy0fk4eyQ1s0disuo1_500.gif[/wrapimg]

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Фулъм - Ливърпул 12.02.2014 | 22:00 | 2-3 FT

Мнениеот daniel875 » 13 фев 2014 20:38

iznenada написа:
daniel875 написа:Повечето от пишещите са хлапета, затова е този ентусиазъм за титла. Ако наистина "Ливърпул" стане шампион, ще е сериозно постижение, макар че конкуренцията сега го позволява. И все пак два - три отбора са категорично пред "червените" по постоянство, а това е най - важното, за да печелиш титли.
Снощният успех беше заслужен, но и показателен за това, че все още има какво да се постига в отбора. Няма необходимия баланс, няма обиграността на големия отбор, колоса на Англия. Все пак именно "Ливърпул" е отборът от Британия, това не бива да се забравя.
"Фулъм" е последен в класирането, а толкова точки бяха пропилени срещу подобни съперници назад във времето, че и през този сезон. Щеше да е срамно, ако не беше постигната победа. Малко се успокойте! Това не е "Реал", това е "Фулъм", и то без стария собственик. Вече лондончани тръгват надолу и скоро може да се озоват няколко нива по - ниско. Симпатичен отбор бяха.
Този мач беше задължителен, следващите шампионатни подобни срещи - също. Двубоят с "Арсенал" е предизвикателство, което трябва да бъде преодоляно.
Пет са историческите отбори в историята на футбола, макар че един от тях сега крета сериозно и не се знае дали скоро ще се появи на хоризонта.

Даниелчо ,айде да намалиш коментарчетата си моето дете .Пълни глупости .Нямало тва ,нямало онова ,пълни глупости. Манафите да не би да имаха бе даниелчо ,че ставаха шампиончета всяка година ? Отбора е обигран и за каквъ баланс ми говориш ? Ебати дечурлигата в тия форумчета .И не стига ,че сте дечица ами и говорите за хлапета . :)
Фулъм били последни и кво от това бе Даниелчо ,ние ебахме и арсенал ,като бяха първи ? Ебахме и евъртън ,тотнъм и все с по 5-0 .
Намали коментарите.

Аз съм доста по - голям от теб, така че малко смешно звучиш на моменти. "Евертън" беше победен с разлика заради проблемите, "Тотнъм" - също, а и червения картон помогна. Беше заслужен, но без него трудно щеше да се получи подобна разлика. Големите победи в много голяма степен са случайност, отколкото закономерност. Време трябва на "Ливърпул", за да стане това, което трябва да бъде. "Ливърпул" е отборът на Англия, но и лицето на Англия пред света. Трима играчи са необходими на този отбор, за да вдигне догодина купата в "Шампионска лига". Първата цел е да се класира за нея, след това с още малко класа няма да има кой да спре "червените" към триумфа.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Фулъм - Ливърпул 12.02.2014 | 22:00 | 2-3 FT

Мнениеот daniel875 » 13 фев 2014 20:43

KingKenny написа:няма смисъл да се заблуждаваме. Някой тук празнуват преди да сме постигнали каквото и да е. Оставете си малко радост за след 38-я кръг. Тогава празнувайте. На този етап отбора върви много добре, но не бива да политаме в облаците, защото реално сме на 3-4 точки от първото място, но и на толкова от ЛЕ !!

;)
"Тотнъм" е прекалено близо, "Евертън" - също. Това май се пропуска от някои пишещи.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

Потребителски аватар
gogovcite
Мнения: 1993
Регистриран на: 16 юни 2009 19:35
Контакти:

Re: Фулъм - Ливърпул 12.02.2014 | 22:00 | 2-3 FT

Мнениеот gogovcite » 13 фев 2014 20:57

daniel875 написа:
KingKenny написа:няма смисъл да се заблуждаваме. Някой тук празнуват преди да сме постигнали каквото и да е. Оставете си малко радост за след 38-я кръг. Тогава празнувайте. На този етап отбора върви много добре, но не бива да политаме в облаците, защото реално сме на 3-4 точки от първото място, но и на толкова от ЛЕ !!

;)
"Тотнъм" е прекалено близо, "Евертън" - също. Това май се пропуска от някои пишещи.

Нямате вяра в отбора, а нямате причина да се съмнявате. Изминаха не 3 или 4 кръга, а 26. Слабите мачове се броят на пръсти. Брилянтни победи над преки конкуренти. Лекота при домакинските мачове. Атомно нападение. Какво повече искате? Аз не виждам някой да празнува, а просто изразяваме надеждите си. Нима вие не искате да видите Ливърпул на върха? Между равенството с УБА и победата снощи имаше огромна разлика и това е духът на отбора и вярата в победата. Това е нещо, от което и вие трябва да се ''заразите'' ;) . На всички ще ни е кофти ако не се получи, но сега е моментът да се радваме и да се надяваме.
Hala Madrid

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Фулъм - Ливърпул 12.02.2014 | 22:00 | 2-3 FT

Мнениеот daniel875 » 13 фев 2014 21:18

Не се съмнявам в качествата на играчите. Казвал съм неведнъж, че най - много ме съмняват американските собственици на тима. Не обичам американците. Дано бъда опроверган! Засега "Ливърпул" не видя добро от тях, а и не само "Ливърпул".
Живи и здрави!
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

Потребителски аватар
wu_dnica
Мнения: 1056
Регистриран на: 30 май 2013 21:30
Контакти:

Re: Фулъм - Ливърпул 12.02.2014 | 22:00 | 2-3 FT

Мнениеот wu_dnica » 14 фев 2014 17:31

daniel875 написа:Не се съмнявам в качествата на играчите. Казвал съм неведнъж, че най - много ме съмняват американските собственици на тима. Не обичам американците. Дано бъда опроверган! Засега "Ливърпул" не видя добро от тях, а и не само "Ливърпул".
Живи и здрави!

Аха,те американците 2/3 сезон бягат по терена и ти държат отбора в 4ката,нали.Като не вярваш в тях ,във футболистите поне го направи...песимисти,мрънкала и неверници....тва са българите като цяло и като гледам нищо не ти е чуждо май.През 10 реки искаш да ни прекараш и вода да не ни дадеш...т.е. всичко друго но не и играчите и тренера са ВИНОВНИ за добрата игра и победите.Стига с тва примиренческо мислене бе, бай Тошо....
[offtopic]СД:Напълно унищожихме този топ-отбор от началото до края![/offtopic]

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: Фулъм - Ливърпул 12.02.2014 | 22:00 | 2-3 FT

Мнениеот daniel875 » 14 фев 2014 17:43

wu_dnica написа:
daniel875 написа:Не се съмнявам в качествата на играчите. Казвал съм неведнъж, че най - много ме съмняват американските собственици на тима. Не обичам американците. Дано бъда опроверган! Засега "Ливърпул" не видя добро от тях, а и не само "Ливърпул".
Живи и здрави!

Аха,те американците 2/3 сезон бягат по терена и ти държат отбора в 4ката,нали.Като не вярваш в тях ,във футболистите поне го направи...песимисти,мрънкала и неверници....тва са българите като цяло и като гледам нищо не ти е чуждо май.През 10 реки искаш да ни прекараш и вода да не ни дадеш...т.е. всичко друго но не и играчите и тренера са ВИНОВНИ за добрата игра и победите.Стига с тва примиренческо мислене бе, бай Тошо....

Не си напълно прав, младежо. През миналия сезон футболистите играха и в двете срещи с "Манчестър Юнайтед", но понеже американците нямаха намерение да се печелят никакви точки от двата мача, много лесно предадоха отбора. Съдийски грешки, при това напълно тенденциозни, провалиха усилията на тима. Защо тези американци тогава не се вдигнаха срещу своите сънародници? Май отговорът е ясен. Играят с тях.
Харесва ми отбора от много години и го поддържам, но тези най - отгоре няма защо да ги харесвам. Както и да е.
Край с тази тема! Победи са нужни, при това много. Възможни са.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12483
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Фулъм - Ливърпул 12.02.2014 | 22:00 | 2-3 FT

Мнениеот wolf » 14 фев 2014 20:26

daniel875 написа:
iznenada написа:
daniel875 написа:Повечето от пишещите са хлапета, затова е този ентусиазъм за титла. Ако наистина "Ливърпул" стане шампион, ще е сериозно постижение, макар че конкуренцията сега го позволява. И все пак два - три отбора са категорично пред "червените" по постоянство, а това е най - важното, за да печелиш титли.
Снощният успех беше заслужен, но и показателен за това, че все още има какво да се постига в отбора. Няма необходимия баланс, няма обиграността на големия отбор, колоса на Англия. Все пак именно "Ливърпул" е отборът от Британия, това не бива да се забравя.
"Фулъм" е последен в класирането, а толкова точки бяха пропилени срещу подобни съперници назад във времето, че и през този сезон. Щеше да е срамно, ако не беше постигната победа. Малко се успокойте! Това не е "Реал", това е "Фулъм", и то без стария собственик. Вече лондончани тръгват надолу и скоро може да се озоват няколко нива по - ниско. Симпатичен отбор бяха.
Този мач беше задължителен, следващите шампионатни подобни срещи - също. Двубоят с "Арсенал" е предизвикателство, което трябва да бъде преодоляно.
Пет са историческите отбори в историята на футбола, макар че един от тях сега крета сериозно и не се знае дали скоро ще се появи на хоризонта.

Даниелчо ,айде да намалиш коментарчетата си моето дете .Пълни глупости .Нямало тва ,нямало онова ,пълни глупости. Манафите да не би да имаха бе даниелчо ,че ставаха шампиончета всяка година ? Отбора е обигран и за каквъ баланс ми говориш ? Ебати дечурлигата в тия форумчета .И не стига ,че сте дечица ами и говорите за хлапета . :)
Фулъм били последни и кво от това бе Даниелчо ,ние ебахме и арсенал ,като бяха първи ? Ебахме и евъртън ,тотнъм и все с по 5-0 .
Намали коментарите.

Аз съм доста по - голям от теб, така че малко смешно звучиш на моменти. "Евертън" беше победен с разлика заради проблемите, "Тотнъм" - също, а и червения картон помогна. Беше заслужен, но без него трудно щеше да се получи подобна разлика. Големите победи в много голяма степен са случайност, отколкото закономерност. Време трябва на "Ливърпул", за да стане това, което трябва да бъде. "Ливърпул" е отборът на Англия, но и лицето на Англия пред света. Трима играчи са необходими на този отбор, за да вдигне догодина купата в "Шампионска лига". Първата цел е да се класира за нея, след това с още малко класа няма да има кой да спре "червените" към триумфа.

Е щом си доста по-голям от него да не гониш 60-ка? :mrgreen:
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

vesat
Мнения: 197
Регистриран на: 11 окт 2009 08:32
Контакти:

Re: Фулъм - Ливърпул 12.02.2014 | 22:00 | 2-3 FT

Мнениеот vesat » 14 фев 2014 22:57

Д-75 ако си говорим за големина(възраст) то аз пък съм по-голям от теб и гледам отбора по-сериозно от финала през 1976 с Брюж за УЕФА !
По важното е че към днешна дата 14.02.2014 разликата с върха е ...само 4 точкииии !Т.е. ШАНС ИМА И ТО ГОЛЯМ :o :shock: .Вярно Членски струват 458 млн. а ливъра е само...285 млн. ?!?Каквото и да си говорим това си е сериозна разлика и хич не е лесно да бъде наваксана(независимо от издънките им с Уест Хем и УБА).Треньорът им е най-добрият в света през последните 10 години-ако някой се съмнява да му види постиженията от 2003 насам... ;) Да не смятаме пък цената на Шити.
Точната сметка е :
27- Суонси(д) = разбиване(заради есента)
28-Саутхемптън=много важен мач(и тука има за връшане за 0-1 от есента! :evil: )
29-Съндърланд (д)= и тука резонна победа
30-Ман.Юн= те тука ТРЯБВА ДА ГИ УБИЕМ КАТО Спърс...!
31-Кардиф= и тука очаквам "тегава" победа...
32-Тотнъм(д)= Първото ТРУДНО домакинство и задълже ги отказваме от химерата ШЛ !
33-Уест Хем=крайъгълното ни гостуване(големият Сам може да е демоде ама си разбива от мотивация на изпадащ отбор !)победата е = сигурно трето място
34-Ман сити (д)= ПОБЕДА ИЛИ СМЪРТ(биха казали през 1876г у нас !-при такава = почти сигура второ място)
това е ЗАДЪЛЖИТЕЛНОТО... :) :shock:
а после....... ОСТАВАТ Челси и МЕЧТИТЕ.... :lol: :o :)

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6152
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: Фулъм - Ливърпул 12.02.2014 | 22:00 | 2-3 FT

Мнениеот KOPScousers » 15 фев 2014 17:09

vesat написа:Д-75 ако си говорим за големина(възраст) то аз пък съм по-голям от теб и гледам отбора по-сериозно от финала през 1976 с Брюж за УЕФА !
По важното е че към днешна дата 14.02.2014 разликата с върха е ...само 4 точкииии !Т.е. ШАНС ИМА И ТО ГОЛЯМ :o :shock: .Вярно Членски струват 458 млн. а ливъра е само...285 млн. ?!?Каквото и да си говорим това си е сериозна разлика и хич не е лесно да бъде наваксана(независимо от издънките им с Уест Хем и УБА).Треньорът им е най-добрият в света през последните 10 години-ако някой се съмнява да му види постиженията от 2003 насам... ;) Да не смятаме пък цената на Шити.
Точната сметка е :
27- Суонси(д) = разбиване(заради есента)
28-Саутхемптън=много важен мач(и тука има за връшане за 0-1 от есента! :evil: )
29-Съндърланд (д)= и тука резонна победа
30-Ман.Юн= те тука ТРЯБВА ДА ГИ УБИЕМ КАТО Спърс...!
31-Кардиф= и тука очаквам "тегава" победа...
32-Тотнъм(д)= Първото ТРУДНО домакинство и задълже ги отказваме от химерата ШЛ !
33-Уест Хем=крайъгълното ни гостуване(големият Сам може да е демоде ама си разбива от мотивация на изпадащ отбор !)победата е = сигурно трето място
34-Ман сити (д)= ПОБЕДА ИЛИ СМЪРТ(биха казали през 1876г у нас !-при такава = почти сигура второ място)
това е ЗАДЪЛЖИТЕЛНОТО... :) :shock:
а после....... ОСТАВАТ Челси и МЕЧТИТЕ.... :lol: :o :)

Е т'ва ако стане, ще те черпя колкото искаш бири, друже. :lol:
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта