Ливърпул или отборът на празните надежди

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

trooper
Мнения: 26
Регистриран на: 15 юни 2008 10:26
Контакти:

Ливърпул или отборът на празните надежди

Мнениеот trooper » 11 дек 2010 21:52

Има един отбор, малко на север се намира от нашата татковина ,там на един мъглив и дъждовен остров, град в който са родени четирима човека ,които смазват британския консерватизъм/единият от тях го убиха на 8 декември 1980г.Град чиято известност принадлежи на тези четирима човека и на един футболен отбор.Подобно на своите братя по мечти от Гелзенкирхен,/Шалке все още не е ставал шампион / те винаги остават в края на май с наведени глави,сега даже и по рано.Разликата между тези два отбора е, че този от града на тези четири човека има славна история.История която държи живи надеждите на хората , просълзява феновете,кара ги да се чувстват горди,топли ги през мрачните и влажни декемврийски вечери ,кара ги да пеят химна ,децата им се заразяват от това и пеят по силно от тях"Вие никога няма да сте сами".Но историята е вече минало.
Днес гледах един отбор без чувство,без уважение към градът на тези четири човека ,без идея,как да превърне тази история в настояще.
Фернандо Торес е един добър нападател,чак велик не мога да кажа,едва ли по старите фенове биха го сравнили с Джон Барънс или Иън Ръш примерно.Мисля си,че в момента страда от това ,че журналистическата гилдия видя в "младенеца или хлапето" своя нов Ван Бастен ,и наду до такава степен неговите възможности,че сега той не отговаря и на половината от тях .
За футболисти като Кончески,Джонсън,Португалеца изв.забравих му името и треньорът няма да коментирам
Ливърпул или отборът на празните надежди

Потребителски аватар
Blacksea13
Мнения: 390
Регистриран на: 09 авг 2008 23:39
Местоположение: Мюнхен
Контакти:

Re: Ливърпул или отборът на празните надежди

Мнениеот Blacksea13 » 11 дек 2010 22:15

Джон Барнс беше супер футболист,но не беше нападател,или поне не беше чист нападател,Ръш-да,голям.

РС не съм фен на Ливърпул

trooper
Мнения: 26
Регистриран на: 15 юни 2008 10:26
Контакти:

Re: Ливърпул или отборът на празните надежди

Мнениеот trooper » 11 дек 2010 22:20

Аз също,просто ми става мъчно като го гледам в това състояние , а и да си призная бях заложил за тях

Потребителски аватар
chrisbosh
Мнения: 400
Регистриран на: 24 май 2009 23:26
Местоположение: Animal Planet
Контакти:

Re: Ливърпул или отборът на празните надежди

Мнениеот chrisbosh » 11 дек 2010 22:24

Liverpool са добър отбор, но нещо хич не им върви последните 20 години. Да вземат да заколят някой петел, някое прасе , та да счупят каръка..

Потребителски аватар
Alternative
Мнения: 3344
Регистриран на: 03 сеп 2009 14:24
Контакти:

Re: Ливърпул или отборът на празните надежди

Мнениеот Alternative » 11 дек 2010 23:39

chrisbosh написа:Liverpool са добър отбор, но нещо хич не им върви последните 20 години. Да вземат да заколят някой петел, някое прасе , та да счупят каръка..


Каръка ще го счупят когато сменят треньора и с него си отидат по-голямата част от играчите. ;)
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
fearbless
Мнения: 1448
Регистриран на: 28 юли 2008 03:54
Skype: apocalipsis_bg

Re: Ливърпул или отборът на празните надежди

Мнениеот fearbless » 12 дек 2010 00:08

Каквото и да стане ще съм фен на Ливърпул не е лесно но от друга страна е и сладко! :) Всичко си има край всичко! :)
[center]Изображение[/center] [center] Ливърпул 18 кратен шампион на Англия и 5 кратен европейски първенец! ''You'll never walk alone'' LIVERPOOL FOREVER!!!-До гроб!!! [/center]
[center][wrapimg=]http://www.userbars.com/26886/483332/170-3858-19664ny1.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Leooo
Мнения: 846
Регистриран на: 10 авг 2010 18:20
Skype: originalni.be
Местоположение: http://www.originalni.be
Контакти:

Re: Ливърпул или отборът на празните надежди

Мнениеот Leooo » 12 дек 2010 00:41

Проблема на Пуул е цялостен , слаб треньор , много посредствени играчи и слаби собственици , няма как да се получат нещата !!!
[center]Изображение[/center]
ИзображениеИзображение

Liverpool forever_95
Мнения: 3664
Регистриран на: 17 авг 2010 20:07
Skype: брат'чеда не дава ;)
Контакти:

Re: Ливърпул или отборът на празните надежди

Мнениеот Liverpool forever_95 » 12 дек 2010 09:43

Leooo написа:Проблема на Пуул е цялостен , слаб треньор , много посредствени играчи и слаби собственици , няма как да се получат нещата !!!


Аз пък от този месец и половина откакто са начело новите собственици съм с убеждението, че те искат просто да са победители. Така че недей да казваш, че са слаби собствениците ни. А що се отнася до треньора-да МНОГО е слаб и СТРАХЛИВ. Това си проличава вече в няколко гостувания, когато при равен резултат кара отбора да се връща в собствената си половина. За играчите съм на мнение, че половината не стават. Трябва някои от тях да бъдат продадени през зимния трансферен прозорец, за да можем с отпуснатите от собствениците средства и със средствата от продадените играчи да вземем някои други по-качествени футболисти, които да са перспективни и за в бъдеще. Демек млади и качествени футболисти. Пример: Суарез.

pmgeorgiev
Мнения: 12
Регистриран на: 10 юни 2010 09:19
Skype: pandishpancheto
Контакти:

Re: Ливърпул или отборът на празните надежди

Мнениеот pmgeorgiev » 12 дек 2010 11:32

Аз си мисля, че и в следващите 20 години ще се все същото. За мен ливерпул ще тръгне по пътя на Лийдс ...

Liverpool forever_95
Мнения: 3664
Регистриран на: 17 авг 2010 20:07
Skype: брат'чеда не дава ;)
Контакти:

Re: Ливърпул или отборът на празните надежди

Мнениеот Liverpool forever_95 » 12 дек 2010 11:44

pmgeorgiev написа:Аз си мисля, че и в следващите 20 години ще се все същото. За мен ливерпул ще тръгне по пътя на Лийдс ...


Такъв сценарий е невъзможен. Няма просто как да стане. Отборът с най-много титли от всички английски отбори в ШЛ, във Премиърлийг също сме с наравно с МЮ с 18 титли. Това е просто невъзможно. Все едно ЦСКА или Левски да изпаднат. Абсурд.


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта