Ювентус-Милан (10.03/21:45ч.) Serie A

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
durex
Мнения: 11609
Регистриран на: 12 апр 2009 17:58
Контакти:

Re: Ювентус-Милан (10.03/21:45ч.) Serie A

Мнениеот durex » 11 мар 2017 00:15

Drunken_Master написа:
durex написа:Морати е виновен, нали ювентинци?

За титлите от 2005-та и 2006-та ли ? Да...

:lol: :lol: :lol: :lol: Да бе то се вижда всеки сезон, колко е виновен. Един отбор когато го ебават че е бутан от съдиите не е ебаван от един или два мача нали се сещаш. Това става с натрупване на доста във времето докато си изградиш име като вашето - демек съдийски отобр, това не съм го измислил аз.

Потребителски аватар
radiinter
Мнения: 562
Регистриран на: 24 апр 2008 03:27
Контакти:

Re: Ювентус-Милан (10.03/21:45ч.) Serie A

Мнениеот radiinter » 11 мар 2017 00:20

СРАМ!!!ПОРЕДЕН СРАМ
Направо незнам как има някакви хора които се гордеят с това че са фенове на тоя отбор.Трябва да са адски безочливи.
Кой ли не пропищя вече от тая сган.

Аз искам в Шл да се паднат с Барселона :mrgreen: Тогава реферите ще са в много деликатно положение.кое ли лоби е по-силно?
Двата най-противни отбора.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21311
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Ювентус-Милан (10.03/21:45ч.) Serie A

Мнениеот metodito » 11 мар 2017 00:22

A prosecutor from the Italian Football Federation has said the Juventus president and three other officials are suspected of links to the Mafia.
8 Mar 2017

http://theworldgame.sbs.com.au/article/ ... afia-links
Italy's top football club accused of mafia links
26 January 2017

https://www.thelocal.it/20170126/top-it ... afia-links
Последна промяна от metodito на 11 мар 2017 00:24, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
maldin1
Мнения: 2485
Регистриран на: 16 юли 2009 09:54
Контакти:

Re: Ювентус-Милан (10.03/21:45ч.) Serie A

Мнениеот maldin1 » 11 мар 2017 00:23

Ти да видиш как се радваха все едно са спечелили ШЛ със спорната дузпа в 95 мин.
П.с. А забравих, там няма кой да им дава такива дузпи и затова скоро няма да спечелят ШЛ. ЗАВИНАГИ 2 !!!!!
Всичко, което е далеч от морето, е провинция!!!

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19833
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Ювентус-Милан (10.03/21:45ч.) Serie A

Мнениеот Drunken_Master » 11 мар 2017 00:35

durex написа:
Drunken_Master написа:
durex написа:Морати е виновен, нали ювентинци?

За титлите от 2005-та и 2006-та ли ? Да...

:lol: :lol: :lol: :lol: Да бе то се вижда всеки сезон, колко е виновен. Един отбор когато го ебават че е бутан от съдиите не е ебаван от един или два мача нали се сещаш. Това става с натрупване на доста във времето докато си изградиш име като вашето - демек съдийски отобр, това не съм го измислил аз.

6 поредни години все съдиите ни вкарваха головете...особено срещу вас,дето ви бием,където ви хванем...Това че и с парите на ония рязания сте на 6-то място,пак ли ние сме виновни или съдиите ?
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21311
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Ювентус-Милан (10.03/21:45ч.) Serie A

Мнениеот metodito » 11 мар 2017 00:43

Чак пък толкова.. споко. В първия мач ви дадоха две минути на четири минутното продължение и в шестата минута Дунарума спаси, сега беше в петата минута да ви дадат несъществуваща дузпа. В петата минута. Juve Mafioso. Жалки.
Последна промяна от metodito на 11 мар 2017 00:44, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
durex
Мнения: 11609
Регистриран на: 12 апр 2009 17:58
Контакти:

Re: Ювентус-Милан (10.03/21:45ч.) Serie A

Мнениеот durex » 11 мар 2017 00:44

Drunken_Master написа:
durex написа:
Drunken_Master написа:
durex написа:Морати е виновен, нали ювентинци?

За титлите от 2005-та и 2006-та ли ? Да...

:lol: :lol: :lol: :lol: Да бе то се вижда всеки сезон, колко е виновен. Един отбор когато го ебават че е бутан от съдиите не е ебаван от един или два мача нали се сещаш. Това става с натрупване на доста във времето докато си изградиш име като вашето - демек съдийски отобр, това не съм го измислил аз.

6 поредни години все съдиите ни вкарваха головете...особено срещу вас,дето ви бием,където ви хванем...Това че и с парите на ония рязания сте на 6-то място,пак ли ние сме виновни или съдиите ?

Кой говори за Интер в момента? И кой е този рязания, като нашия собственик е китаец, аз не знам китайците да са мюсулмани? А това където сте ни хванали и сте ни биели е само в простата ти гобска глава. 6 поредни години сте шампиони благодарение и на съдиите и на слабите отбори в серия А. Има толкова много мачове от тези 6 години, в които съдиите ви помагат, че ще ми отнеме 24 часа докато ти изкарам всичките и ти ги покажа, та да се насереш. Вместо да си с наведена глава си тръгнал да се дървиш с нова съдийска победа. Не знам как не ви омръзна честно...стана ли сте еквивалент на Уефалона. По-скоро те са станали еквивалент на вас, защото вашето подпиране е много преди това на каталунските цигани.

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19833
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Ювентус-Милан (10.03/21:45ч.) Serie A

Мнениеот Drunken_Master » 11 мар 2017 00:48

Малоумното фенче на "съдебните шампиони",даже не е чувало за националността на собственикът на любимият си клуб...
Не е чувало и,че в Индонезия близо 88% от населението са мюсюлмани...Идиот !
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
durex
Мнения: 11609
Регистриран на: 12 апр 2009 17:58
Контакти:

Re: Ювентус-Милан (10.03/21:45ч.) Serie A

Мнениеот durex » 11 мар 2017 00:50

Drunken_Master написа:Малоумното фенче на "съдебните шампиони",даже не е чувало за националността на собственикът си...
Не е чувало и,че в Индонезия близо 88% от населението са мюсюлмани...Идиот !

О Боже колко си прост !!!!! Не е истина просто...каква Индонезия ве нашия? Тохир притежава 30% акции в Интер, СУНИНГ ГРУП ДЕМЕК КИТАЙЦИ СА НОВИТЕ НИ СОБСТВЕНИЦИ С 60%, АМА ТИ ОТ КЪДЕ ДА ЗНАЕШ, НАЛИ СИ ПРОСТА ГОБСКА ТИКВА.

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19833
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Ювентус-Милан (10.03/21:45ч.) Serie A

Мнениеот Drunken_Master » 11 мар 2017 00:54

durex написа:
Drunken_Master написа:Малоумното фенче на "съдебните шампиони",даже не е чувало за националността на собственикът си...
Не е чувало и,че в Индонезия близо 88% от населението са мюсюлмани...Идиот !

О Боже колко си прост !!!!! Не е истина просто...каква Индонезия ве нашия? Тохир притежава 30% акции в Интер, СУНИНГ ГРУП ДЕМЕК КИТАЙЦИ СА НОВИТЕ НИ СОБСТВЕНИЦИ С 60%, АМА ТИ ОТ КЪДЕ ДА ЗНАЕШ, НАЛИ СИ ПРОСТА ГОБСКА ТИКВА.

Тохир притежава 30% акции в Интер - следователно не е никакъв собственик на Интер !?
Изображение
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ


Върни се в “Ювентус”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта