Ювентус-Наполи (28.02/21:45ч.) Coppa Italia

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Неутрален
Мнения: 925
Регистриран на: 07 сеп 2009 17:16
Контакти:

Re: Ювентус-Наполи (28.02/21:45ч.) Coppa Italia

Мнениеот Неутрален » 01 мар 2017 12:21

riddler написа:Неутрален, значи съдията е виновен, че за секунди е порязал Наполи, а след това е свирил измислена дузпа за Ювентус? Ей гледайте ги тези линкове, които съм пуснал, вместо да мразите без да намерите за нужно поне да изгледате видео клиповете. Питам те, това на Албиол дузпа ли е https://twitter.com/massimovescovi1/sta ... 4633493504 Тоя започна да пада далеч преди да има какъвто и да е контакт с Пянич или Бонучи. Пак те питам това дузпа ли е? Стана ми ясен като започна да ми говориш за БФС в Италия. :o Как на Киелини това, онова. Искам линк да видя как от италианското БФС са казали това за Киелини. Както виждаш до момента спорим за снощното дерби и до момента се аргументирам с линкове и снимков материал. До момента никой друг не е извадил обратното за снощния мач. Хайде, чакам.


Момченце, БФС в Италия НЯМА ! Има тук, където събират съдиите и им пускат мачове и съответно обсъждат ситуации, къде ,как , защо и дали правилно съдията е свирил ! Това е обсъжано тук, преполагам е достатъчен критерий за обективно съдийство. Дано сега ти стана ясно. Колкото е дузпа на Дибала, толкова е и това на Албиол. Погледни ситуацията десетина пъти, после коментирай, като преди това си свалиш черните очила. А за втората дузпа, нещо не мога да ти прочета коментара, напиши го още един път да го прочета.

Неутрален
Мнения: 925
Регистриран на: 07 сеп 2009 17:16
Контакти:

Re: Ювентус-Наполи (28.02/21:45ч.) Coppa Italia

Мнениеот Неутрален » 01 мар 2017 12:25

Забравих да добавя само, мразя ги още от времето на Платини, когато едва ли си бил още роден. От тогава са ми дали милиони поводи за това. Не налагм мнения, само споделям своето. На който не му изнася, да не чете, много е просто ! И още един въпрос , хипотетичен : Ако накажат и този съдия ,което е твърде вероятно , какво би коментирал ???

Потребителски аватар
riddler
Мнения: 1025
Регистриран на: 05 дек 2010 15:02
Контакти:

Re: Ювентус-Наполи (28.02/21:45ч.) Coppa Italia

Мнениеот riddler » 01 мар 2017 12:28

Неутрален написа:
riddler написа:Неутрален, значи съдията е виновен, че за секунди е порязал Наполи, а след това е свирил измислена дузпа за Ювентус? Ей гледайте ги тези линкове, които съм пуснал, вместо да мразите без да намерите за нужно поне да изгледате видео клиповете. Питам те, това на Албиол дузпа ли е https://twitter.com/massimovescovi1/sta ... 4633493504 Тоя започна да пада далеч преди да има какъвто и да е контакт с Пянич или Бонучи. Пак те питам това дузпа ли е? Стана ми ясен като започна да ми говориш за БФС в Италия. :o Как на Киелини това, онова. Искам линк да видя как от италианското БФС са казали това за Киелини. Както виждаш до момента спорим за снощното дерби и до момента се аргументирам с линкове и снимков материал. До момента никой друг не е извадил обратното за снощния мач. Хайде, чакам.


Момченце, БФС в Италия НЯМА ! Има тук, където събират съдиите и им пускат мачове и съответно обсъждат ситуации, къде ,как , защо и дали правилно съдията е свирил ! Това е обсъжано тук, преполагам е достатъчен критерий за обективно съдийство. Дано сега ти стана ясно. Колкото е дузпа на Дибала, толкова е и това на Албиол. Погледни ситуацията десетина пъти, после коментирай, като преди това си свалиш черните очила. А за втората дузпа, нещо не мога да ти прочета коментара, напиши го още един път да го прочета.

Ей алкаш, ти ми говориш за съдийското БФС и тн, а мнението за дузпата на Куадрадо съм го написал още снощи след мача придружено с видео от ситуацията. И КАЗВАШ, ЧЕ Е ИМАЛО ДУЗПА СРЕЩУ АЛБИОЛ, дори след това видео, което ти пуснах? Скрий се, не смятам да ти пиша повече, личи си колко си бос и ограничен заради тази омраза! Забравих да добавя, момченце ще викаш на някой друг. За твои сведения съм ги гледал Ювентус още в Сливен. Говори ми за това, кой е бил роден и тн. Като нямаш аргументи и бягаш по тъча за това кой колко е голям ли бе? Ами това говори колко си загубен. На 84358348443 години, а не може да измисли един нормален аргумент или да намери нещо, а ми лае като скопено псе. Безпомощно. Язък за белите ти коси.

Потребителски аватар
mertezaker
Мнения: 1554
Регистриран на: 16 юли 2008 20:08
Контакти:

Re: Ювентус-Наполи (28.02/21:45ч.) Coppa Italia

Мнениеот mertezaker » 01 мар 2017 19:27

Брутално съдийски грешки и много ясно се вижда на всички повторения... Искам феновете на Юве да кажат в кой мач са ги подпряли съдиите? Да видим...

Неутрален
Мнения: 925
Регистриран на: 07 сеп 2009 17:16
Контакти:

Re: Ювентус-Наполи (28.02/21:45ч.) Coppa Italia

Мнениеот Неутрален » 01 мар 2017 21:08

[quotд мача придружено с видео от ситуацията. И КАЗВАШ, ЧЕ Е ИМАЛО ДУЗПА СРЕЩУ АЛБИОЛ, дори след това видео, което ти пуснах? Скрий се, не смятам да ти пиша повече, личи си колко си бос и ограничен заради тази омраза! Забравих да добавя, момченце ще викаш на някой друг. За твои сведения съм ги гледал Ювентус още в Сливен. Говори ми за това, кой е бил роден и тн. Като нямаш аргументи и бягаш по тъча за това кой колко е голям ли бе? Ами това говори колко си загубен. На 84358348443 години, а не може да измисли един нормален аргумент или да намери нещо, а ми лае като скопено псе. Безпомощно. Язък за белите ти коси.[/quote]

Алкаш е на баща ти сина ! Не обиждай хората, щом някой ви настъпи по мазола, веднага с обидите. Годините не са порок, но си твърде малък т.е. недорасъл за да го проумееш това. Та , говоря това което виждам, съответно мисля. Пак ще ти повторя, имам мнение и го изразявам,дали съм прав или не, друга тема, а ако ти не си съгласен жив и здрав бъди.Важното е да има диалог. Не знам само защо всички световни спортни вестници излизат със заглавия : Скандално съдийство, съдията - най силната фигура на терена итн итн . Викай си за отбора , и не се коси на празно. Да сме живи и здрави до следващия кръг в серия А , ще коментираме отново. Има си правила и те трябва да важат както за едните така и за другите. А когато ви порязаха брутално в ШЛ преди година две , добре ли беше ??? Просто трябва да проумеете че всички ви ходят по гайдата , както на Баерн в Германия и толкова. Пак ще кажа, ювентус с този отбор и тази ужасно слаба конкуренция няма нужда от съдийски аванти.


Върни се в “Ювентус”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта