Ювентус-Наполи (28.02/21:45ч.) Coppa Italia

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
matador
Мнения: 3822
Регистриран на: 30 дек 2011 18:18
Контакти:

Re: Ювентус-Наполи (28.02/21:45ч.) Coppa Italia

Мнениеот matador » 01 мар 2017 07:41

Е много смешна дузпа :evil: Няма как да съм доволен след такива подаръци ужас ЮВЕНТУС няма нужда от тях...Сега пак ще се пише ,че ЮВЕ е победил само заради съдията :|


Потребителски аватар
riddler
Мнения: 1025
Регистриран на: 05 дек 2010 15:02
Контакти:

Re: Ювентус-Наполи (28.02/21:45ч.) Coppa Italia

Мнениеот riddler » 01 мар 2017 08:31

matador написа:Е много смешна дузпа :evil: Няма как да съм доволен след такива подаръци ужас ЮВЕНТУС няма нужда от тях...Сега пак ще се пише ,че ЮВЕ е победил само заради съдията :|

Кое и е смешното на дузпата кажи ми? Рейна я докосва топката, но тя не променя траекторията си, Хуан спокойно можеше да стигне до нея. Отделно Рейна фаулира Куадрадо с тялото, а не с ръцете си да кажеш, че я е отбил с тях и е нямало как да ги прибере. Топката ясно се вижда, че минава под ръцете му, а после с тяло го събаря. Има достатъчно добри повторения. За Албиол пък ако това е дузпа тогава трябва да сменяме спорта на балет. По тази логика на Албиол дузпата Ювентус трябва да поискат нарушение срещу Дибала в наказателното от Стринич https://twitter.com/massimovescovi1/sta ... 5539596290 . За мен претенциите на неаполитанците за дузпа са смешни.

Неутрален
Мнения: 925
Регистриран на: 07 сеп 2009 17:16
Контакти:

Re: Ювентус-Наполи (28.02/21:45ч.) Coppa Italia

Мнениеот Неутрален » 01 мар 2017 08:42

riddler написа:
matador написа:Е много смешна дузпа :evil: Няма как да съм доволен след такива подаръци ужас ЮВЕНТУС няма нужда от тях...Сега пак ще се пише ,че ЮВЕ е победил само заради съдията :|

Кое и е смешното на дузпата кажи ми? Рейна я докосва топката, но тя не променя траекторията си, Хуан спокойно можеше да стигне до нея. Отделно Рейна фаулира Куадрадо с тялото, а не с ръцете си да кажеш, че я е отбил с тях и е нямало как да ги прибере. Топката ясно се вижда, че минава под ръцете му, а после с тяло го събаря. Има достатъчно добри повторения. За Албиол пък ако това е дузпа тогава трябва да сменяме спорта на балет.


Надявам се че не си вярваш в това което пишеш ! Много глупости за малко време си надраскал. Отбор с най много дузпи за н-та поредна година, отбор който учи футболистите как да симулират, просто замълчете и се радвайте в мишите дупки. Дали има засада на Кайехон, може да се види но не от тази камера и не по този начин по който е заснет кадъра. А относно дузпите за ювентус, ще кажа само че точно заради такива брутални порязвания, не се въвеждат видео повторения, защото симулациите на Куадрадо, Лихщайнер, Киелини НЯМА КАК да минат. Да ти припомня ли че преди 2-3 кръга отново всички скочиха срещу смотания ти отбор, а всички казахте че няма съдийско рамо. А то какво стана, спряха правата на Рицоли за неопределено време. Как ще коментирате това ?

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: Ювентус-Наполи (28.02/21:45ч.) Coppa Italia

Мнениеот Sardukar » 01 мар 2017 09:05

Това, че съдийските грешки вчера бяха в полза на ЮВЕ, не означава, че така е цял сезон!
Ако имаше конспирация в полза на отбора....да бяха изгонили Колибали вместо да ни дават такава смешна втора дузпа.
Куадрадо е гаден симулант, а 80% от играта му е да падне за фаул!
Колелото се върти. Нещата не са само черни или само бели.
[rimg]https://media.giphy.com/media/9vIL25IitVIoU/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media.giphy.com/media/UuWYtmkzvT68w/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media4.giphy.com/media/GCp2YAIRzqV9K/200.gif#19[/rimg]

Потребителски аватар
riddler
Мнения: 1025
Регистриран на: 05 дек 2010 15:02
Контакти:

Re: Ювентус-Наполи (28.02/21:45ч.) Coppa Italia

Мнениеот riddler » 01 мар 2017 10:08

Неутрален написа:
riddler написа:
matador написа:Е много смешна дузпа :evil: Няма как да съм доволен след такива подаръци ужас ЮВЕНТУС няма нужда от тях...Сега пак ще се пише ,че ЮВЕ е победил само заради съдията :|

Кое и е смешното на дузпата кажи ми? Рейна я докосва топката, но тя не променя траекторията си, Хуан спокойно можеше да стигне до нея. Отделно Рейна фаулира Куадрадо с тялото, а не с ръцете си да кажеш, че я е отбил с тях и е нямало как да ги прибере. Топката ясно се вижда, че минава под ръцете му, а после с тяло го събаря. Има достатъчно добри повторения. За Албиол пък ако това е дузпа тогава трябва да сменяме спорта на балет.


Надявам се че не си вярваш в това което пишеш ! Много глупости за малко време си надраскал. Отбор с най много дузпи за н-та поредна година, отбор който учи футболистите как да симулират, просто замълчете и се радвайте в мишите дупки. Дали има засада на Кайехон, може да се види но не от тази камера и не по този начин по който е заснет кадъра. А относно дузпите за ювентус, ще кажа само че точно заради такива брутални порязвания, не се въвеждат видео повторения, защото симулациите на Куадрадо, Лихщайнер, Киелини НЯМА КАК да минат. Да ти припомня ли че преди 2-3 кръга отново всички скочиха срещу смотания ти отбор, а всички казахте че няма съдийско рамо. А то какво стана, спряха правата на Рицоли за неопределено време. Как ще коментирате това ?

Отборът с най-много дузпи през този сезон играе на Олимпико. За Ювентус са свирени общо пет дузпи във всички турнири през този сезон досега. 2 в Серия А, 2 за купата снощи и 1 за ШЛ. Това ли са ти най-многото дузпи? Относно засадата на Кайехон значи същия страничен съдия може да сгреши и това е нормално, все пак говорим за сантиметри, но видиш ли този същия страничен порязва Наполи при доста по-бързата атака на Дибала и Куадрадо. Смешен довод вадиш, значи при първото като призна нередовен гол е грешка, а през второто като не вдигна флаг при ситуацията с Куадрадо е раиран боклук? хахахаха И да вземеш да си смениш никнейма. Толкова си и неутрален.
Ето ти за домашно да гледаш
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=6y6iRcueSDI[/youtube]

nghcvth
Мнения: 3510
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: Ювентус-Наполи (28.02/21:45ч.) Coppa Italia

Мнениеот nghcvth » 01 мар 2017 11:06

Ювентус е като Реал- съдиите не им помагат, даже пречат. Висша наглост е това твоето.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Потребителски аватар
riddler
Мнения: 1025
Регистриран на: 05 дек 2010 15:02
Контакти:

Re: Ювентус-Наполи (28.02/21:45ч.) Coppa Italia

Мнениеот riddler » 01 мар 2017 11:29

nghcvth написа:Ювентус е като Реал- съдиите не им помагат, даже пречат. Висша наглост е това твоето.

Да съм споменал, че пречат? Хайде прегледай всичките ми мнения в този форум на Ювентус и да видим дали един път съм ревал от съдии? Може да съм отбелязал нещо, но да вия като латерна, не мисля. Това, което исках да кажа, е че съдиите както дават така и взимат, но някои гледат само едното, а когато се случи второто църкат и мълчат, ЗАЩОТО НЕ ИМ ИЗНАСЯ.

Неутрален
Мнения: 925
Регистриран на: 07 сеп 2009 17:16
Контакти:

Re: Ювентус-Наполи (28.02/21:45ч.) Coppa Italia

Мнениеот Неутрален » 01 мар 2017 12:00

Отборът с най-много дузпи през този сезон играе на Олимпико. За Ювентус са свирени общо пет дузпи във всички турнири през този сезон досега. 2 в Серия А, 2 за купата снощи и 1 за ШЛ. Това ли са ти най-многото дузпи? Относно засадата на Кайехон значи същия страничен съдия може да сгреши и това е нормално, все пак говорим за сантиметри, но видиш ли този същия страничен порязва Наполи при доста по-бързата атака на Дибала и Куадрадо. Смешен довод вадиш, значи при първото като призна нередовен гол е грешка, а през второто като не вдигна флаг при ситуацията с Куадрадо е раиран боклук? хахахаха И да вземеш да си смениш никнейма. Толкова си и неутрален.
Ето ти за домашно да гледаш
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=6y6iRcueSDI[/youtube][/quote]

Може и да си променя ника, антиюве ще е по добре , може би ! Кадъра който си пуснал, въобще не показва нищо, понеже аз лично не мога да видя къде е топката в момента, дали е зад защитниците или е почти стигнала Кайехон. Всеки греши, лошото е че смешника с различната фланелка сбърка за секунди на два пъти, един път във вреда на Наполи и един път в полза на ювентус. Пак ще те питам, защо на всички мачове на твоя отбор, футболисти и треньори на противниците скачат на съдията ? Случайно , може би ? Защо след интер - юве наказаха Рицоли ? Подпирането не е само с дузпи. Даже в съдийската комисия към БФС са дали пример в мач на ювентус, за няколко нарушения на Киелини, както и няколко негови симулации, които са НЕНАКАЗАНИ. Друг пример, мач на юве - милан или милан юве, не помня как беше. Мача започна с гол от съблеканите за росонерите. Какво последва обаче? За няма и десетина минути, вдигна 3 жълти картони на защитниците и това някъде около 15 минута на мача, без да има сериозни нарушения. Ей тези неща дразнят, защото са много такива. В Испания бяха пуснали статистика на реал, колко пъти са бутани за първия полусезон. Фактите, с видеоповторения и стоп кадри бяха смущаващи. Надявам се някой да се потруди да направи същото и с този измислен отбор.

Потребителски аватар
riddler
Мнения: 1025
Регистриран на: 05 дек 2010 15:02
Контакти:

Re: Ювентус-Наполи (28.02/21:45ч.) Coppa Italia

Мнениеот riddler » 01 мар 2017 12:12

Неутрален, значи съдията е виновен, че за секунди е порязал Наполи, а след това е свирил измислена дузпа за Ювентус? Ей гледайте ги тези линкове, които съм пуснал, вместо да мразите без да намерите за нужно поне да изгледате видео клиповете. Питам те, това на Албиол дузпа ли е https://twitter.com/massimovescovi1/sta ... 4633493504 Тоя започна да пада далеч преди да има какъвто и да е контакт с Пянич или Бонучи. Пак те питам това дузпа ли е? Стана ми ясен като започна да ми говориш за БФС в Италия. :o Как на Киелини това, онова. Искам линк да видя как от италианското БФС са казали това за Киелини. Както виждаш до момента спорим за снощното дерби и до момента се аргументирам с линкове и снимков материал. До момента никой друг не е извадил обратното за снощния мач. Хайде, чакам.


Върни се в “Ювентус”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта