Байерн Мюнхен-ЮВЕНТУС (16.3/21.45) 1/8 Champions Leauge

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
riddler
Мнения: 1025
Регистриран на: 05 дек 2010 15:02
Контакти:

Re: Байерн Мюнхен-ЮВЕНТУС (16.3/21.45) 1/8 Champions Leauge

Мнениеот riddler » 17 мар 2016 00:37

Много е тежко след такова отстраняване...много. Ако ни бяха отстранили с 2-1 в редовното време нямаше да е толкова тъжно.

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: Байерн Мюнхен-ЮВЕНТУС (16.3/21.45) 1/8 Champions Leauge

Мнениеот Sardukar » 17 мар 2016 00:45

афектиран, ядосан и съкрушен съм. Вярвах до пропуска на Стураро,че можем дори и при 4-2 да направим нещо...
Смазан съм. Рева пред лаптопа...още една година, в която мечтата няма да се случи. А бяхме толкова близо....
[rimg]https://media.giphy.com/media/9vIL25IitVIoU/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media.giphy.com/media/UuWYtmkzvT68w/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media4.giphy.com/media/GCp2YAIRzqV9K/200.gif#19[/rimg]

Потребителски аватар
Der Führer
Мнения: 3460
Регистриран на: 17 май 2013 12:15
Контакти:

Re: Байерн Мюнхен-ЮВЕНТУС (16.3/21.45) 1/8 Champions Leauge

Мнениеот Der Führer » 17 мар 2016 00:46

marchisio написа:
Der Führer написа:
marchisio написа:Баси ... като не става, не става.
Честито на феновете на Байерн.

Не ме радва тази победа ... Още веднъж - голямо браво на вашите момчета .

Може да не те радва, ама си е победа и продължавате. Историята помни победителите.
Не случайно бях бесен след първия мач, знаех си, че ще ни изяде главата. Също и тоя пенсионер Евра - да си се връща в юнайтед, за там си е неговата ..

За съжаление си прав ... Който е гледал мача , ще го помни дълго време . Но за останалите ще е просто статистика . Иначе съм съгласен с теб . Поведението на Алегри във важните моменти от мачовете не беше особено адекватно . Днес обърка и смените .
вие СТЕ СРАМ ЗА БУРГАС !!!
и ВИЕ СЪЩО ...

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: Байерн Мюнхен-ЮВЕНТУС (16.3/21.45) 1/8 Champions Leauge

Мнениеот Middlesbrough » 17 мар 2016 00:49

Днес Алегри се справи перфектно поне според мен ! Той ли да влезне и да я изчисти место Евра ? той ли да влезне и да я вкара , той ли да застане на тъча и да не я вдига засадата :(
Forza JUVE ! Догодина се връщаме по силни !


Офтопик:

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8894
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Байерн Мюнхен-ЮВЕНТУС (16.3/21.45) 1/8 Champions Leauge

Мнениеот bilyaletdinov » 17 мар 2016 00:52

Огромен Ювентус!
Честито на Байерн и техните фенове. Пожелавам им искрено да спечелят шибаната тенекия!

ПП: Фюрер, беше ме питал след първия мач дали Юве има сили да пресира цял мач Байерн..
Мисля, че видя отговора днес.


И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
marchisio
Мнения: 5729
Регистриран на: 23 мар 2011 13:16
Местоположение: Home
Контакти:

Re: Байерн Мюнхен-ЮВЕНТУС (16.3/21.45) 1/8 Champions Leauge

Мнениеот marchisio » 17 мар 2016 00:54

Middlesbrough написа:Днес Алегри се справи перфектно поне според мен ! Той ли да влезне и да я изчисти место Евра ? той ли да влезне и да я вкара , той ли да застане на тъча и да не я вдига засадата :(
Forza JUVE ! Догодина се връщаме по силни !

Е виж му смените, и самия подход за второто полувреме. Аз поне си стоя зад думите, а не да си го сменям като изиграем силни 45 мин.
Знам, че ти обещах требъл и съжалявам. :)
"Nothing is too ugly for this world, I think it’s just that people pretend not to see.”

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: Байерн Мюнхен-ЮВЕНТУС (16.3/21.45) 1/8 Champions Leauge

Мнениеот Middlesbrough » 17 мар 2016 00:57

marchisio написа:
Middlesbrough написа:Днес Алегри се справи перфектно поне според мен ! Той ли да влезне и да я изчисти место Евра ? той ли да влезне и да я вкара , той ли да застане на тъча и да не я вдига засадата :(
Forza JUVE ! Догодина се връщаме по силни !

Е виж му смените, и самия подход за второто полувреме. Аз поне си стоя зад думите, а не да си го сменям като изиграем силни 45 мин.
Знам, че ти обещах требъл и съжалявам. :)

Говорим за конкретния мач , аз също не съм си променил мненито за Алегри ... но няма смисъл да се дъфче едно и също то е ясно ...
Умората си каза думата поне според мен , както и казах преди мача ...
За Стураро също съм ви казвал , че е грешка на природата и че е объркал професията ! Евра се издъни , щото е тъп негър ! тия неща са ясни ...
Мората беше прекрасен ! Обичам го :Д , Манджата не му беше неговата вечер ...


Офтопик:

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18054
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Байерн Мюнхен-ЮВЕНТУС (16.3/21.45) 1/8 Champions Leauge

Мнениеот kingofpop » 17 мар 2016 00:58

Sardukar написа:афектиран, ядосан и съкрушен съм. Вярвах до пропуска на Стураро,че можем дори и при 4-2 да направим нещо...
Смазан съм. Рева пред лаптопа...още една година, в която мечтата няма да се случи. А бяхме толкова близо....



такъв е футбола :( заслужавахте да продължите Байерн не показаха абсолютно нищо реално.....за мен пропускът на Куадрадо в 44 тата мин от половин метър буквално беше решаващия момент....при 0-3 мача свършваше....
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8894
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Байерн Мюнхен-ЮВЕНТУС (16.3/21.45) 1/8 Champions Leauge

Мнениеот bilyaletdinov » 17 мар 2016 01:01

Тактиката за мача беше повече от перфектната. Натиснахме в ключовите моменти и си взехмо своето. Само късмет/още малко класа попречи на Мората да вкара за 0-3...след 70 мин ключови единици в дефанзивен план като Мората и Кедира излязоха, а включилите се не успяха да ги заменят. Можеше и да издържим, ако не беше онази чутовна грешка на Евра, но вече всичко е минало.
В неделя ни чака супер тежък мач и физически и емоционално. Дано са възстановим бързо.


И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
marchisio
Мнения: 5729
Регистриран на: 23 мар 2011 13:16
Местоположение: Home
Контакти:

Re: Байерн Мюнхен-ЮВЕНТУС (16.3/21.45) 1/8 Champions Leauge

Мнениеот marchisio » 17 мар 2016 01:02

Middlesbrough написа:
marchisio написа:
Middlesbrough написа:Днес Алегри се справи перфектно поне според мен ! Той ли да влезне и да я изчисти место Евра ? той ли да влезне и да я вкара , той ли да застане на тъча и да не я вдига засадата :(
Forza JUVE ! Догодина се връщаме по силни !

Е виж му смените, и самия подход за второто полувреме. Аз поне си стоя зад думите, а не да си го сменям като изиграем силни 45 мин.
Знам, че ти обещах требъл и съжалявам. :)

Говорим за конкретния мач , аз също не съм си променил мненито за Алегри ... но няма смисъл да се дъфче едно и също то е ясно ...
Умората си каза думата поне според мен , както и казах преди мача ...
За Стураро също съм ви казвал , че е грешка на природата и че е объркал професията ! Евра се издъни , щото е тъп негър ! тия неща са ясни ...
Мората беше прекрасен ! Обичам го :Д , Манджата не му беше неговата вечер ...

Е за тоя мач доволен ли си от смените ? От безумното прибиране, след като ги хванахме по бели гащи ?
А, също с упоритото налагане на грозника Ернанес и негроса Евра. Алегри спечели много, но и загуби много в тези два мача. Особено първия.
А думите, че Байерн не е играл нищо и ни е вкарал 4 гола ме карат да плача. Представям си ако бяха играли.
"Nothing is too ugly for this world, I think it’s just that people pretend not to see.”


Върни се в “Ювентус”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта