Байерн Мюнхен-ЮВЕНТУС (16.3/21.45) 1/8 Champions Leauge

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Blue1914
Мнения: 2067
Регистриран на: 25 фев 2012 14:59
Контакти:

Re: Байерн Мюнхен-ЮВЕНТУС (16.3/21.45) 1/8 Champions Leauge

Мнениеот Blue1914 » 17 мар 2016 12:08

Вие до 65-та минута играхте почти като Реал, когато би на Арената с 0:4. После много се дръпнахте. Ако бяхте продължили с тази игра, поне според мен, щяхте да биете поне с гол разлика. Може би и се поизморихте. До 60-та минута бяхте тичали с 5км повече, което си е все едно играете с още един човек на терена.

Специално след този мач Байерн се класира като по-чудо. Пълен паритет, ако се гледат и двата мача. Поздравления за отбора, който имате.

drvasko98
Мнения: 6951
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Байерн Мюнхен-ЮВЕНТУС (16.3/21.45) 1/8 Champions Leauge

Мнениеот drvasko98 » 17 мар 2016 12:26

Дърпането е според възможностите, освен в някои редки 4Моуриньовски" случаи. Видя се че след 60-тата минута крилата на Байерн ни разкъсаха и халфовете бяха длъжни да се дръпнат, защото бековете един на един изнемогваха, особено отляво, където Коща и коман овладяха напълно инициативата.

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8894
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Байерн Мюнхен-ЮВЕНТУС (16.3/21.45) 1/8 Champions Leauge

Мнениеот bilyaletdinov » 17 мар 2016 17:33

Blue1914 написа: До 60-та минута бяхте тичали с 5км повече, което си е все едно играете с още един човек на терена.


:idea: :idea: :idea:
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: Байерн Мюнхен-ЮВЕНТУС (16.3/21.45) 1/8 Champions Leauge

Мнениеот Sardukar » 18 мар 2016 10:10

Байерн М на Гуардиола е един еднообразен отбор, който е много уязвим в дефанзивен план (дори и с испанското добиче и черния германец).Имат добри футболисти, но не чак толкова, че всеки път да правят едно и също. ЮВЕ има няколко лица, но жалко, че отпаднахме (за което сме си виновни само ние). Не ме е яд толкова за пропуските, които направихме, колкото, че ни вкараха два гола след центрирания... Като цяло съперника беше напълно безидеен и е тъпо, че ни изравниха с подобни голове. Особено ме дразни това, че двата удара бяха от малкия пеналт... Скандално! Цял мач ги обезличавахме и на края да ги реанимираме така...
Никога не съм харесвал да се напада някой индивидуално. Принципно нямам симпатии към Евра, но той е важна част от този колектив и не е редно да се напада само той. Изиграхме много силен мач, но за съжаление няма файда от него. Неутралните зрители сме ги зарадвали и толкоз.
За смените...
Всички знаем, че Мората е супер футболист, но с малко лабилна психика и пропуските му в даден мач му се отразяват. Да не говорим, че вложи страшно много усилия. Беше нормално да бъде заменен от най-добрия ни играч в първата среща. При това, Манджата има история със съперника и е резонно той да се появи, щом самия играч е вярвал, че е добре. Иначе, аз се надявах на Дзаза, но разбирам, защо се появи хърватина.
Кедира има проблеми с контузиите, стара се много и е нормално да бъде заменен. Халфът, който можеше да влезе е СС. Много зле се включи момчето, но в първата среща беше обратното...
Куадрадо стана много неефективен и беше пуснат Перейра. С оглед развитието на двубоя, може да се мисли, че е трябвало да влезе друг играч, но на практика беше пуснат футболист, който може да задържа топката.
Да приемат правило в продълженията, да имаш право на още една смяна :mrgreen:
За мен, Алегри е по-добър от ПГ и сряда вечер го доказа.
След 1/8 финалите, вторник и сряда вечер ми се освободиха. Не бих седнал да гледам нито един от отборите, които продължават. Пожелавам на всички неуспех и много мъка хаха :lol:
[rimg]https://media.giphy.com/media/9vIL25IitVIoU/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media.giphy.com/media/UuWYtmkzvT68w/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media4.giphy.com/media/GCp2YAIRzqV9K/200.gif#19[/rimg]


Върни се в “Ювентус”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта