ШЛ - Финал | Ювентус - Барселона 21:45,бтвЕкшън

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

samobotev
Мнения: 2247
Регистриран на: 20 май 2008 00:44
Контакти:

Re: ШЛ - Финал | Ювентус - Барселона 21:45

Мнениеот samobotev » 07 юни 2015 08:24

Гледам тука някакви псевдо фенове на Юве и Барса спорят като за последно, че чак и се пцоват от време на време. Е аз не съм фен на нито един от двата отбора, а само на Ботев Пловдив и гледах мача като неутрален зрител или по точно спокойно и без да се напрягам много много :) .

И като неутрален зрител мога да коментирам мача без никакви пристрастия. Та първо искам да кажа че това беше един от най хубавите финали който съм гледал от доста време на сам. Много положения и пред двете врати е Барса създаде повече но е нормално като разполагаш с трима уникални нападателя. Липсата на нападател пък беше главния проблем на Юве снощи, явно Тевез и Игуаин стават за калчото но на такова ниво са напълно безлични затова и Юве загуби мача.
Колкото до спорните положения в мача първото полувреме съдията пожали Видал поне два пъти и го направи за да спаси мача защото тогава юве бяха без никава идея напред и ако беше изгонил Видал мача свършваше. Второто полувреме пожали и Погба който в рамките на 30 секунди извърши два фала единия задържане с ръка другия секира отзад. Дузпи нямаше, а гола на Неймар беше правилно отменен, все пак ръката променя пътя на топката към вратата и ако не се беше ударила в нея топката можеше да излезе в алт или Буфон да я избие.
На мен лично италиянците ми се понравиха с играта си но определено онова леке Видал дразнеше с постояните си балтии и разправии със съдията, вярно пича много се бори и игра на 120% от възможностите си но това не променя факта че си е леке. На Погба също не му издържаха нервите и това също допринесе за загубата просто няма как най добрията ти играч вместо да гони топката и да пресира да подскача като 3 годишно лапе на което са му взели играчката( топката ) и да искаш да спечелиш мача

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: ШЛ - Финал | Ювентус - Барселона 21:45

Мнениеот КироВарна » 07 юни 2015 08:28

Добър или лош,мачът свърши.Интересно,как се сдържаха феновете на загубилия отбор и не потрошиха стадиона?

Потребителски аватар
Stahlgewitter
Мнения: 4332
Регистриран на: 16 сеп 2013 19:46
Местоположение: Sofia Bulgaria
Контакти:

Re: ШЛ - Финал | Ювентус - Барселона 21:45

Мнениеот Stahlgewitter » 07 юни 2015 08:42

КироВарна написа:Добър или лош,мачът свърши.Интересно,как се сдържаха феновете на загубилия отбор и не потрошиха стадиона?

"Прегледай" преди да натиснеш "Изпрати",така риска да се издадеш намалява.
Изображение

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: ШЛ - Финал | Ювентус - Барселона 21:45

Мнениеот Sardukar » 07 юни 2015 08:56

Съдийството беше на много високо ниво. Ще е срамно, ако се оправдаваме с него.
Барса вкара с първата си ситуация и после ни трябваше много време да се вдигнем. Все пак го направихме и точно, когато беше най-добрия ни период в срещата допуснахме гол на контра, което ни прекърши.
Борихме се, имахме няколко ситуации, но не се получи. Барса беше твърде ефективна. Много се пропукахме при контрите им :|
Наистина е гадно, че основата от футболисти, които издърпаха ЮВЕ от посредствеността (две поредни години бяхме 7) като Пирло и Бардзали изпуснаха този шанс. Те помогнаха на ЮВЕ да стане шампион без загуба и шампион с над 100 точки. Направиха и първи дубъл от 20 г. Бяхме близо до требъл.
За Буфон какво да кажа...Може би няма да спечели ШЛ, но за феновете на ЮВЕ винаги ще е като цар. Той показа истинска лоялност към клуба. Много се надявам да получи още един шанс за триумф в ШЛ.
От 8 изиграни финала ЮВЕ е спечелил 2 :| Футболът е жесток.
Още веднъж честитя успеха на Барса и техните фенове. Уникален сезон за тях.
[rimg]https://media.giphy.com/media/9vIL25IitVIoU/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media.giphy.com/media/UuWYtmkzvT68w/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media4.giphy.com/media/GCp2YAIRzqV9K/200.gif#19[/rimg]

Потребителски аватар
borimir3
Мнения: 128
Регистриран на: 30 ное 2014 12:47
Контакти:

Re: ШЛ - Финал | Ювентус - Барселона 21:45

Мнениеот borimir3 » 07 юни 2015 09:08

miroxp написа:
sin4ec написа:
russia написа:
sin4ec написа:
russia написа:Изображение
Каква добра вечер за ФУТБОЛА!

Е да, покрай Кюрда вие всичките сте фенове на циганско-съдийската Барса, нормално...

Тука много олекваш! :roll:
Но го отдавам на емоциите!
Дидо написа:
sin4ec написа:Е да, покрай Кюрда вие всичките сте фенове на циганско-съдийската Барса, нормално...

А вие покрай кой сте фенове на някой голям европейски отбор?

На Мюнхен 1860 и Сарагоса :oops: :oops: :oops:

Ба, емоции... просто не мога да забравя онази гавра с футбола на онзи полуфинал с Челси. Аз такова чудо не съм виждал, и надали пак ще видя...а аз съм фен на Челси от времето, когато попълвахме фишове на тото 1, и тия все ги объркваха. Имах и друг отбор-Шефилд У, но те се затриха по дивизиите.
Не съм съгласен с вечните подбутвания на Барса. Противни са ми, и тази вечер пак така. Не вкараха сума ти положения, накрая съдията ги оправи. Майната им на такива. Гнуссняри...

Абе нещастнкик! Ясно е, че си ядосан на смачкания си живот, грозната жена и минималната заплата. Ще ринеш лайна цял живот, това е ясно, но не разваляй празника и доброто настроение на останалите. Гнусен, ошмулен олигрофен!

Е не трябва да си толкова краен :lol: за малко да объркат мача Барселона,но си бяха по-добрия отбор и ме е яд че не вкараха повече :!:

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: ШЛ - Финал | Ювентус - Барселона 21:45

Мнениеот Teo » 07 юни 2015 09:21

Много слаб финал... както си и знаех какво ще стане! :idea:
@ Ако Реал стигнаха поне щеше да е интересно, с Юве цялата интрига умре още като се разбра, че отиват на финал :idea:
@ То е така... Борусия, Монако, посредствен Реал... уникален жребий и късмет :idea:

ohoboho
Мнения: 298
Регистриран на: 30 апр 2014 11:02
Контакти:

Re: ШЛ - Финал | Ювентус - Барселона 21:45

Мнениеот ohoboho » 07 юни 2015 09:49

Два варианта има да викам за Барса на финал от ШЛ като и двата въпросни отбора играха другия полуфинал .. е това ако не е нещастие.
Ама така става, като инфилтрираха саботьора Пепи при германците и ги биха с троянски кон, а пък и доста от другите силни отбори не направиха най-добрите си сезони ... толкова тая година, да се надяваме, че от догодина нещата ще са си на мястото, Юве до групите, а Барса до полуфинала :lol:

Потребителски аватар
thisisthelife
Мнения: 607
Регистриран на: 07 юни 2015 10:13
Контакти:

Re: ШЛ - Финал | Ювентус - Барселона 21:45

Мнениеот thisisthelife » 07 юни 2015 10:21

Като цяло скучен финал. Пирло и Тевез ги нямаше никакви, Бонучи също липсваше. Това не омаловажава факта, че Барселона (за съжаление :) ) спечели напълно заслужено, въпреки че не показаха кой знае какво. Честито на печелившите!
Truth is hate for those that hate the truth.

На линия
drvasko98
Мнения: 7020
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: ШЛ - Финал | Ювентус - Барселона 21:45

Мнениеот drvasko98 » 07 юни 2015 10:41

Sardukar написа:пхахаха наистина няма по-големи ******* от чорбарите. Всеки техен коментар ми затвърждава мнението за тях.

Това все едно и аз съм го писал. Иначе няма за какво да се съжалява, по- добрият отбор си направи играта и победи цаслужено. Ние трябва да се научим да печелим финалите, когато сме фаворити, защото още ме е яд за 1997, 1998 и ... 1983, но скоро трудно ще влезем в такава роля. Такива са реалностите. А съдийството беше слабо и неавторитетно.

Потребителски аватар
AN71
Мнения: 1844
Регистриран на: 14 апр 2011 15:19
Контакти:

Re: ШЛ - Финал | Ювентус - Барселона 21:45

Мнениеот AN71 » 07 юни 2015 10:59

CSKA69 написа:Хаха.. нещо ''сините приятелки'' много са се разпенили :lol: Хайде марш обратно в кочинката на евроидиотизма - Левски в България, Юве в Италия.. каква идилия! FORZA MILAN! :twisted:

А за теб по -здрав с песента Ооооо колко си проЗ ;)


Върни се в “Ювентус”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта