ЖРЕБИЯ за ШЛ

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Talic
Мнения: 271
Регистриран на: 11 авг 2008 19:03
Skype: doom-wizard
Контакти:

Re: ЖРЕБИЯ за ШЛ

Мнениеот Talic » 18 дек 2008 22:55

armeeca написа:
Rodn1 написа:Аз само се надявам ЛИОН да не се падат с нчкой от големите отбори а да се паднат с панатинайкос.А дано!!!!


ПАО тая година, ако се падне с Лион ще им откъсне главата! имат страшен треньор и не случайно завършиха преди Интер!


А ти видя ли случайно онзи Лион , който размаза Байерн ? Просто късмет нямаха за да обърнах онези 3 гола и да победят ... недей отписва Лион ;)
GLORY GLORY MANCHESTER UNITED

Потребителски аватар
mormona
Мнения: 4550
Регистриран на: 18 дек 2008 02:06
Местоположение: Sofia,Bulgaria
Контакти:

Re: ЖРЕБИЯ за ШЛ

Мнениеот mormona » 19 дек 2008 00:43

armeeca написа:
Rodn1 написа:Аз само се надявам ЛИОН да не се падат с нчкой от големите отбори а да се паднат с панатинайкос.А дано!!!!


ПАО тая година, ако се падне с Лион ще им откъсне главата! имат страшен треньор и не случайно завършиха преди Интер!


надявам се Лион - Барселона ,малко по приемливо е отколкото да се паднат каталунците с Интер или отново с Челси се пак. А ПАнатинаикос дано се набие срещу Реал Мадрид например много са ми противни , познавам по стечение на обстоятелствата един от хората спонсори на ПАО , грък е човека и е изклиучително противен , искаше една работа да му направя , сабрах екип сваршихме му работата в краина сметка тои като мрасен , долен , мазен византиец се укри. Става дума когато доиде време да извади парите вече.Не че беше за 5-те бона ама е тва са Гарците са стиснати и гнусни засажеление е така.Тои в България пари нема да извади , ще се направи ама за ПАО е извадил 3-4 милиона доколкот знам , се пак тоя е червив от пари, ама тва е де . Иначе евала на ПАО и на Олимпиакос миналата година за две години ето това е , наливат пари хората и отборите им излизат от групите на лигата , имат стадиони за финали за евротурнирите ... ние се плиунчиме кога пак ше вкараме отбор.
[center]http://forum.gong.bg/barcelona/viewtopic.php?f=19&t=15064[/center]
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/8B/6E/6924a8a35c868b6e.jpg[/wrapimg][/center]


Върни се в “Ювентус”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост