Ювентус - Всичко около отбора

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
riddler
Мнения: 1025
Регистриран на: 05 дек 2010 15:02
Контакти:

Re: Ювентус - Всичко около отбора

Мнениеот riddler » 04 дек 2017 22:10

Кокал ще е утре.
- Higuain will start
- Pjanic & Gigi have injuries, evaluated tomorrow
- Chiellini is out
- Rugani or De Sciglio will play instead

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Ювентус - Всичко около отбора

Мнениеот Sisi 1914 » 05 дек 2017 06:25

Бием Олимпиакос с 3:0 и ме в следващата фаза на Шл.
:P
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
riddler
Мнения: 1025
Регистриран на: 05 дек 2010 15:02
Контакти:

Re: Ювентус - Всичко около отбора

Мнениеот riddler » 09 дек 2017 17:14

Szczesny; De Sciglio, Benatia, Chiellini, Asamoah; Khedira, Pjanic, Matuidi; Cuadrado, Higuain, Mandzukic
Предполагаем състав срещу Интер. Предния път когато Алекс Сандро, Дибала и Дъглас Коща бяха на пейката падаха с 3-0 от Самп до 70 и някоя минута. :roll:

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Ювентус - Всичко около отбора

Мнениеот Sisi 1914 » 09 дек 2017 17:18

Срещу Интер ще е труден мача и на х. ще съм доволна!
Само да не загубим.
:P
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19788
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Ювентус - Всичко около отбора

Мнениеот Drunken_Master » 15 дек 2017 15:11

Интересни слухове за Себайос,Фабиньо и Белерин...
Дали Буфон ще остане още един сезон при нас ?!
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Ювентус - Всичко около отбора

Мнениеот Sisi 1914 » 15 дек 2017 19:48

Drunken_Master написа:Интересни слухове за Себайос,Фабиньо и Белерин...
Дали Буфон ще остане още един сезон при нас ?!

Дано да остане!
:roll:
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19788
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Ювентус - Всичко около отбора

Мнениеот Drunken_Master » 18 дек 2017 22:13

Преговаряме с турчаляра от Ливърпул
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
marchisio
Мнения: 5729
Регистриран на: 23 мар 2011 13:16
Местоположение: Home
Контакти:

Re: Ювентус - Всичко около отбора

Мнениеот marchisio » 19 дек 2017 14:06

Според мен трябва да сменим схемата. Пянич трябва да играе много повече с топката, а като сме с двама халфа не се получава. С Кедира и Матюуиди има по свободна роля и играе на друго ниво.
[center]"Nothing is too ugly for this world, I think it’s just that people pretend not to see.”[/center]

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19788
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: Ювентус - Всичко около отбора

Мнениеот Drunken_Master » 20 дек 2017 10:52

От думите към фактите. 19 ноември, един час след загубата с 2:3 от Сампдория в Генуа. "Нищо страшно не се е случило, ще се оправим", обяви треньорът Макс Алегри. "Трябва да преоткрием желанието си за победи, в съблекалнята са необходими и конфронтация, у спокойствие", добави защитникът Джорджо Киелини. Ювентус се рестартира преди месец с ниско наведена глава и желязна воля. Сухите мрежи в последните шест мача са доказателство за това, че "бианконерите" влязоха в обичайния си ритъм. Промяната може да дойде с думи, гняв или гордост. Ето 6-те пункта за възхода на шампионите.

1.Боздуган и шпага

Това е яростта на трансформацията, която трябва да разтърси Пауло Дибала. Силата на новия Юве е да демонстрира, че е в състояние да печели и без своя №10. Без Ла Джоя, успехът идва със силата на боздугана, а с него – елегантността на шпагата.

2.Командващото трио

В тези шест мача, в които "бианконерите" мощно се завърнаха в битката за Скудетото, фундаментален бе приносът на триото в халфовата линия. При наличието на Блес Матюиди и Сами Кедира, повече свобода получи Миралем Пянич. А неговият принос е равностоен и в двете фази.

3.Неочаквани герои

Това са Меди Бенатия и Матия де Шилио. Ювентус не е допуснал гол в 8 от 10-те мача, в които мароканецът беше на терена 90 минути. След кошмарното начало, мълчаливият италианец не само се оправи, но и мнозина вече го виждат като идеалния заместник на Дани Алвеш. "Алегри ми дава нужното доверие. Казват, че съм добро момче? Това не означава, че нямам характер", заяви Де Шилио.

4.Богата пейка

Нито един отбор от елита не разполага с такова разнообразие и богатство на пейката. Кой ще замести светкавицата Хуан Куадрадо – Дъглас Коста е на линия. Джанлуиджи Буфон има проблеми – Войсчех Счесни е готов. Алегри напрактика разполага с два различни отбора – един чепат и един елегантен.

5.Максимална сила

Истинската промяна бе в манталитета – да разбираш и да се биеш. Алегри за месец пренареди отбора, взимайки ключови решения – след терапията на пейката с Гонсало Игуаин, той активизира Марио Манджукич и Пауло Дибала. Пусна Квадво Асамоа срещу Наполи и Интер за сметка на Алекс Сандро. Макс променя, избира и успява.

6.Универсален играч

Това е Марио Манджукич. Където и да го сложиш, той се справя. Универсален войник и пълен професионалист.
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Ювентус - Всичко около отбора

Мнениеот Sisi 1914 » 20 дек 2017 19:57

Командващо трио и Богата пейка ме впечатлиха най-много.
:lol:
Левски завинаги в моето сърце![


Върни се в “Ювентус”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта