Всекидневно около Интер

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

interist1
Мнения: 93
Регистриран на: 21 ное 2016 13:59

Re: Всекидневно около Интер

Мнениеот interist1 » 10 яну 2017 14:17

Прав му път на Мело и без това не го харесвах .
Йоветич отива в Севиля . Него го харесвах преди да дойде в Интер ,но тук нещо не му се получиха нещата .
Дано Банега не отиде в Китай , четох че го искат .
Какво стана с тоя малкия Галярдини ,нали уж беше сигурен ?

Да ,за съжаление и всички конкуренти спечелиха . Много ще е оспорвана борбата тая година за челните места .
Дано сега след тия поредни победи да им дойде самочуствието и да продължат да мачкат .

Потребителски аватар
durex
Мнения: 11609
Регистриран на: 12 апр 2009 17:58
Контакти:

Re: Всекидневно около Интер

Мнениеот durex » 10 яну 2017 15:40

Тъй като сте интеристи, ви каня ако все още нямате регистрация да се присъедините във официалния ни форум http://forum.inter-bulgaria.com/

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32517
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Всекидневно около Интер

Мнениеот 1914.1902 » 11 яну 2017 17:52

Италианският гранд Интер ще представи днес новото попълнение на отбора Роберто Галярдини.

22-годишният халф идва от тима на Аталанта и ще играе под наем при "нерадзурите" до края на сезона срещу сумата от 2 милиона евро.

След това Интер ще има възможност да откупи правата му срещу сума от порядъка на 25-28 милиона евро.

За сделката съобщиха вече всички водещи издания на Апенините, като според тях Галярдини се е сбогувал и със съотборниците си в Аталанта.

Агентът на играча Бепе Ризо също потвърди сделката между Аталанта и Интер за Галярдини, към когото имаше много сериозен интерес и от шампиона Ювентус.

Сделката ще стане факт, след като играчът премине и задължителните медицински тестове.

188-сантиметровият полузащитник има 13 мача за Аталанта през този сезон и е записал 2 асистенции. В Интер той ще носи номер 5.

interist1
Мнения: 93
Регистриран на: 21 ное 2016 13:59

Re: Всекидневно около Интер

Мнениеот interist1 » 14 яну 2017 21:19

Банега да не е контузен нещо ? Защо не играе а е в резервите ? Тоя Пиоли пиян ли е ?
Жоао Марио дано не ме дразни пак днес .
Галярдини вчера го взехме и днес титуляр ? Ще го гледам с интерес ..

interist1
Мнения: 93
Регистриран на: 21 ное 2016 13:59

Re: Всекидневно около Интер

Мнениеот interist1 » 14 яну 2017 22:39

Пичове ,тоя малкия Галярдини е много добре бе :shock: Трябваше ми само едно полувреме да му вида качествата и да го преценя . Подава точно ,играе със самочуствие ,спокоен е .И се включва на всяка атака ,за малко не вкара два-три гола .Страхотно попълнение на Пиоли ! Браво . Но защо играе пак тоя Жоао Марио а Банега е на пейката ?? Каква е тая глупост ?
И много центрирания бе пичове ? Ми ние всяка атака ни е центриране към Икарди . Малко ме изнервят тия непрестанни центрирания ,иначе като цяло съм доволен ,като изключим лекия гол на магаренцата . Цяло полувреме ги мачкаме и накрая гол за тях . Дано ги обърнем...

interist1
Мнения: 93
Регистриран на: 21 ное 2016 13:59

Re: Всекидневно около Интер

Мнениеот interist1 » 15 яну 2017 10:39

Ей стана работата ,обърнахме ги :) Браво . Излезе неефективния и дразнещ Жоао Марио ,влезе моя човек Банега и нещата си дойдоха на мястото ! Браво на момчетата ,отново показаха характер и класа и търсиха победата до самия край .
Перишич и Икарди отново показаха головите си умения . И отново искам да отбележа страхотния мач ,който направи новото ни попълнение Роберто Галярдини . Искам да благодаря на Пиоли за страхотния трансфер .
Както отбелязох скоро ,този отбор има огромен потенциал и ето че вече постига 5та поредна победа .
Сега идва ред на Палермо и след това на Пескара .Убеден съм че и двата мача ги взимаме .

Потребителски аватар
enguerino
Мнения: 13162
Регистриран на: 17 юни 2010 12:24
Контакти:

Re: Всекидневно около Интер

Мнениеот enguerino » 15 яну 2017 16:23

Абсолютно заслужена победа. Вратаря на Киево направи сумати спасявания. Пак Иван с решаващ гол в края.
Copa América Top Scorer: 1991
Serie A Top Scorer: 1995
Argentine Player of the Year: 1998
Fiorentina all-time Top Scorer
Argentina all-time Top Scorer
FIFA 100

interist1
Мнения: 93
Регистриран на: 21 ное 2016 13:59

Re: Всекидневно около Интер

Мнениеот interist1 » 15 яну 2017 18:04

durex ,направих си регистрация в официалния сайт ,но не мога да поствам коментари ? Къде е проблема ?

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24519
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Всекидневно около Интер

Мнениеот boabbb » 16 яну 2017 09:43

Галярдини ми направи много добро впечатление 8-) Много ориентирано играе момчето, браво 8-) Видя се, че сме далече по-класния отбор, головете бяха само въпрос на време
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
durex
Мнения: 11609
Регистриран на: 12 апр 2009 17:58
Контакти:

Re: Всекидневно около Интер

Мнениеот durex » 16 яну 2017 16:19

interist1 написа:durex ,направих си регистрация в официалния сайт ,но не мога да поствам коментари ? Къде е проблема ?

Когато админа се появи ще ти удобри регистрацията и ще може да пишеш.


Върни се в “Интер”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта