ВЛ: Челси - Ливърпул /22.09.2019г/ 1:2 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Тони
Мнения: 1868
Регистриран на: 23 юни 2012 17:28
Контакти:

Re: ВЛ: Челси - Ливърпул /22.09.2019г/ 18:30ч.

Мнениеот Тони » 23 сеп 2019 17:03

Аз не виждам нищо позитивно при стила на Лампард. На практика отбора на Сари без Азар /шкембето Игуаин не го броя/ , но с Пулисик + Тами и Мейсън , а резултатите като за отбор от долната половина.


Изтъкваш Маунт и Ейбрахам? Като нещо позитивно ли? Защото ако не беше Лампард, те щяха да гонят топката на тренировка. Особено Тами след пропуска за супер купата.

Потребителски аватар
fireblood
Мнения: 2858
Регистриран на: 03 авг 2010 21:12
Контакти:

Re: ВЛ: Челси - Ливърпул /22.09.2019г/ 1:2 FT

Мнениеот fireblood » 23 сеп 2019 17:53

Търпение трябва! :shock: Аз всяка седмица се шокирам от факта, че едни и същи фенове ту са зад Франк, ту не... Лампард използва ресурсите, с които разполага и смея да твърдя, че го прави по най-добрия възможен начин. Не мисля, че има друг треньор в света, който щеше да даде шанс на същите играчи, на които Франк гласува доверие в първите си 8 мача начело на Челси. Тези момчета трябва да се учат в големи мачове като вчерашния. "Тами изпусна, трябваше да вкара." Ама чакайте малко... Като вкара 7 гола в 3 мача беше най-добрият, изведнъж след 1 пропуск заключихте, че не ставал за големите мачове... Повечето от тези момчета правят първите си стъпки в най-силното първенство в света и най-силният клубен турнир в света, а вие изисквате твърде, ама твърде много...

jelew73
Мнения: 1054
Регистриран на: 01 авг 2011 14:31
Контакти:

Re: ВЛ: Челси - Ливърпул /22.09.2019г/ 18:30ч.

Мнениеот jelew73 » 23 сеп 2019 20:12

Тони написа:
Аз не виждам нищо позитивно при стила на Лампард. На практика отбора на Сари без Азар /шкембето Игуаин не го броя/ , но с Пулисик + Тами и Мейсън , а резултатите като за отбор от долната половина.


Изтъкваш Маунт и Ейбрахам? Като нещо позитивно ли? Защото ако не беше Лампард, те щяха да гонят топката на тренировка. Особено Тами след пропуска за супер купата.

Нищо не изтъквам.Правя паралел с отбора от миналия сезон. Махам Тами и Маунт. Остава Азар аут, Пулисик ин. Сари трети, Франки къде? Без победа на моста, в долната половина

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: ВЛ: Челси - Ливърпул /22.09.2019г/ 1:2 FT

Мнениеот THE G.A.M.E » 24 сеп 2019 13:19

jelew73 написа:Това ако не е контрол , водиш с 2-0 на почивката , в началото на второто виждаш , че противника ти продължава с ганкиното и му оставяш да се мъчи , а ти си цъкаш за резултат. Голът на Канте е толкова случаен и като пробив и като удар. Какви положения имаше Челси м/у 46 и 70 мин? Или казваш тактически урок е да надъниш някакви дървари с 8-0 както Сити
В целият мач имаше 3-4 чисти положения, половината бяха на Челси.
Головете на мърсисайдци също бяха плод на идивидуалните качества на играчите в червено.
Това са нормални неща... Когато тимовете са сравнително равностойни, или няква тактическа уловка, или индивидуално отиграване прави разликата.
Ако може да ми посочиш тактическата уловка на Клопо, ще е добре. :?
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Ponko
Мнения: 4054
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: ВЛ: Челси - Ливърпул /22.09.2019г/ 1:2 FT

Мнениеот Ponko » 28 сеп 2019 00:41

THE G.A.M.E написа:
jelew73 написа:Това ако не е контрол , водиш с 2-0 на почивката , в началото на второто виждаш , че противника ти продължава с ганкиното и му оставяш да се мъчи , а ти си цъкаш за резултат. Голът на Канте е толкова случаен и като пробив и като удар. Какви положения имаше Челси м/у 46 и 70 мин? Или казваш тактически урок е да надъниш някакви дървари с 8-0 както Сити
В целият мач имаше 3-4 чисти положения, половината бяха на Челси.
Головете на мърсисайдци също бяха плод на идивидуалните качества на играчите в червено.
Това са нормални неща... Когато тимовете са сравнително равностойни, или няква тактическа уловка, или индивидуално отиграване прави разликата.
Ако може да ми посочиш тактическата уловка на Клопо, ще е добре. :?

Головете на Ливърпул... били плод на индивидуални качества. Не съм съгласен! Първия гол беше от заучено положение. Втория дойде от корнер. Ако това са два гола които са чисто индивидуални... какво тогава да кажем за гола на Канте? Който успя да пробие и да вкара?! Според статистиката за целия мач Челси има 2 точни шута и един гол, а Ливърпул 3 точни шута и два гола... или ти бориш и ситуациите в които играчите на Челси пращаха топката в трибуните... Мача можеше да протече различно, ако първия гол който вкарахте беше редовен, но се видя, че играча който е на фланга и от когото тръгва атаката е в засада... въпрос на шанс, но засада имаше!


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта