ШЛ | ЧЕЛСИ - Барселона, 20.02.2018 год., 21:45 ч.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43773
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: ШЛ | ЧЕЛСИ - Барселона, 20.02.2018 год., 21:45 ч.

Мнениеот rhaegar » 22 фев 2018 11:26

То Луиз май изобщо не беше в групата?
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Santiago Munezz
Мнения: 7990
Регистриран на: 25 окт 2010 22:02
Контакти:

Re: ШЛ | ЧЕЛСИ - Барселона, 20.02.2018 год., 21:45 ч.

Мнениеот Santiago Munezz » 22 фев 2018 12:14

Давид Луиз за жалост даже не беше и в групата ,а точно от неговата агресия,борбеност и лидерски качества имахме нужда в средата на терена особено след гола ни.В случая обаче е видимо ,че Конте твърдо няма намерения да разчита на него ,още повече като деф.халф.
И противно на повечето мнения ,според които Конте категорично надиграл тактически Валверде,според мен грешките му бяха в повече.Да беше ги мотивирал на макс,много раздаване от всички,но...Прекалено ни прибра отзад ,закъсня със смените и тая тактика без нападател само улеснихме защитниците им.
В гостувания срещу испанските отбори в Европа обаче играем що годе добре.Имаме 4 хикса при последните 5 гостувания на Барса,две победи при гостувания на Валенсия и два хикса и победа срещу Атлетико ,загуба от Барса и една от Бетис.Чисто статистически не сме толкова обречени.А и преди няколко месеца нанесохме и една от малкото домакински загуби на Атлетико при Чоло в Европа(даже не съм сигурен дали не беше и първата).Така че шансове има.
[center][wrapimg=]http://media3.acmilan.com/uploads/dwh/multimedia/654-6.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcScaR27gCBKUGF931MqeFZLUIPsQ2DeXwEYHZQTrYrlfS4FIrTI6IXvl7ZGeQ[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
E_pluribus_unum
Мнения: 480
Регистриран на: 11 дек 2016 23:46
Местоположение: Сандански
Контакти:

Re: ШЛ | ЧЕЛСИ - Барселона, 20.02.2018 год., 21:45 ч.

Мнениеот E_pluribus_unum » 22 фев 2018 13:40

rhaegar написа:То Луиз май изобщо не беше в групата?

Да ти кажа честно не знаех кои футболисти са резерви,освен за Жиру и Мората.
Силният пълководец няма слаби войници.-Китайска мъдрост

Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За първото не съм толкова сигурен.
АЙНЩАЙН

zaqwsxd
Мнения: 1671
Регистриран на: 23 авг 2008 12:42
Контакти:

Re: ШЛ | ЧЕЛСИ - Барселона, 20.02.2018 год., 21:45 ч.

Мнениеот zaqwsxd » 22 фев 2018 14:40

E_pluribus_unum написа:Да ти кажа честно не знаех кои футболисти са резерви,освен за Жиру и Мората.

Е как само двамата като титана Хъдсън Одой също беше там.. :) Очаквам да е като Раян Бъртранд, който направи своя дебют в ШЛ на финала с Байерн и стана първият играч в историята с дебют във финалния мач. :) Иначе Челси за първи път излиза без англичанин сред титулярите в мач от ел. фаза от ШЛ.

Потребителски аватар
gdlk
Мнения: 1075
Регистриран на: 06 фев 2011 20:55
Skype: ******
Контакти:

Re: ШЛ | ЧЕЛСИ - Барселона, 20.02.2018 год., 21:45 ч.

Мнениеот gdlk » 22 фев 2018 14:42

Айде стига глупости, Конте изигра перфектно мача и само късмета и една грешка ни лиши от победа. Ако беше 3:1 или 1:0 завършил друго щяхте да говорите. Ами ако беше пуснал Луиз и той направи грешка за гол - представям си какво щеше да е.

Потребителски аватар
E_pluribus_unum
Мнения: 480
Регистриран на: 11 дек 2016 23:46
Местоположение: Сандански
Контакти:

Re: ШЛ | ЧЕЛСИ - Барселона, 20.02.2018 год., 21:45 ч.

Мнениеот E_pluribus_unum » 22 фев 2018 20:02

gdlk написа:Айде стига глупости, Конте изигра перфектно мача и само късмета и една грешка ни лиши от победа. Ако беше 3:1 или 1:0 завършил друго щяхте да говорите. Ами ако беше пуснал Луиз и той направи грешка за гол - представям си какво щеше да е.


Перфектен до гола на Уили!От там нататък изиграхме мача страхливо и глупаво.Луиз може и да прави грешки не го отричам,но той е изключителен боец с много,много опит.Каква се случва между него и Конте не знам,но знам,че като го игнорира точно сега прави нова голяма грешка,подобна на тази с Коста.Да Коста беше темпераментен и проблемен,но Косата беше боец и неговата непреморимост ни носеше успехи.Каквито и да ги беше надробил на Конте,Конте беше длъжен да намери решение,защото във футбола не трябва да учиш футболистите само на тактики,схеми и др.,но трябва да си и психолог.Да ама не,Конте се оказа по-голям темерут и от Коста.
Много ми се иска да сложа"розовите"очила,но не мога!
Силният пълководец няма слаби войници.-Китайска мъдрост

Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За първото не съм толкова сигурен.
АЙНЩАЙН


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта