ВЛ: XXV кръг - Челси - Борнемут, 31.01.2018 г., 21:45 ч.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
0007
Мнения: 5257
Регистриран на: 18 авг 2008 14:24
Контакти:

Re: ВЛ: XXV кръг - Челси - Борнемут, 31.01.2018 г., 21:45 ч.

Мнениеот 0007 » 31 яну 2018 23:50

Що ли имам чувството,че тоя мач съм го гледал вече при един друг треньор,който също стана шампион в първия си сезон!?Съндърланд номер 2.
Ако след този мач не се вдигнем и не изядем тревата срещу Уотфорд и УБА ,то лятото се очертава кошмарно.Въобще цялата тая отровена атмосфера покрай трансферните несгоди влияе пагубно на отбора(тук си заслужава да отбележа 108-те милиона паунда за Дринкуотър,Батшуай и Бакайоко).Антонио ако вече е решил да се маха лятото,поне да постъпи мъжки и да спре да обсъжда болните теми с медиите.

ПП Без Кейхил защитата изглежда в пъти по-стабилна.
Изображение
Groucho написа:Славиша требе а позиционира един нападател у кабинката на крана, който изгражда сектор А. Поне половината центрирания на колегите си в атака ще може да засече.

to6eto22
Мнения: 1
Регистриран на: 31 яну 2018 23:38
Контакти:

Re: ВЛ: XXV кръг - Челси - Борнемут, 31.01.2018 г., 21:45 ч.

Мнениеот to6eto22 » 31 яну 2018 23:50

Кой го доведе тоя Бакайоко в ЧЕЛСИ, кой ???? :|. Не исках да пиша първото си мнение в такъв момент, ама май ще се наложи. Отборът изглежда в отчайващо състояние, нямаме защита, нямаме нападател, Азар мисли за трансфера си в Реал, КОНТЕ мисли за Италия и следващия си отбор. Най-лошото е, че Барса извадиха късмет и сега им е паднало да ни върнат за 2012-та. Ще ни разпорят :arrow: :arrow:

Потребителски аватар
Ivanov_95
Мнения: 1822
Регистриран на: 13 мар 2014 21:03
Контакти:

Re: ВЛ: XXV кръг - Челси - Борнемут, 31.01.2018 г., 21:45 ч.

Мнениеот Ivanov_95 » 31 яну 2018 23:54

Не знам к'во да кажа след тоя мач.Раздвоен съм .. дали наистина сме толкова зле,или играчите играят сечено на треньора.Ясно е май,че Конте е пътник,но съм сигурен,че и той иска да изкара сезона подобаващо и да се опитаме да спечелим нещо.Дано този мач е някакъв лош сценарии иначе ... Като цяло колкото и да бяхме зле сега,с Барса,ще е доста по-различно сигурен съм.

Потребителски аватар
sslevski
Мнения: 3111
Регистриран на: 30 май 2009 16:07
Контакти:

Re: ВЛ: XXV кръг - Челси - Борнемут, 31.01.2018 г., 21:45 ч.

Мнениеот sslevski » 01 фев 2018 00:19

Не знам от къде да започна,но ще започна от там където спрях преди да започне мача. Защо този бездарник Бекайоко се налага в отбор като Челси? Втория ми въпрос е защо при работеща схема 3-4-3 се мъчим като домакини срещу средняшки отбор в схема 3-5-2. С хора като Бекайоко,Дринкуотър,Дзапакоста,Баркли на обща стоност 60 милиона няма какво да очакваме.Днес Сити си купиха защитник по-скъп от 4-ката некъдърници по-горе. И това не е страшното. Най-страшното предстои. Ако Абрамович ясно не покаже,че има амбиции да продължи да развива клуба,хора като Азар и Кортоа са пътници през лятото,което ще постави края на ерата Абрамович. И преди да се намери някой да каже,че мрънкам при първата сериозна загуба да си изпие хапчетата,да погледне класирането и да се завие през глава. Треньора е виновен изцяло за схемата на игра и налагането на Бекайоко. Няма на кой да се сърди.
[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/3EAKx3B7pIkygglk7C/giphy.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
Santiago Munezz
Мнения: 7990
Регистриран на: 25 окт 2010 22:02
Контакти:

Re: ВЛ: XXV кръг - Челси - Борнемут, 31.01.2018 г., 21:45 ч.

Мнениеот Santiago Munezz » 01 фев 2018 01:14

Малко по на трезво като отминаха негативните емоции след загубата...може да обобщим някой неща ,които доведоха до нея:
-Много,адски много умора в момчетата ,нямахме сили да пресираме ,бавни и мудни отигравания
-Осакатен състав без да имаме типичен нападател
-Отделно и след като Кристенсен (най -стабилният ни защитник този сезон) се контузи нещата в защита тотално се объраха
-Гостите явно доста добре бяха разучили силните и слабите страни за тези близо две седмици,които имаха на разположение да се готвят за този мач.Поздравления за тях ,много солиден мач изиграха.
Колкото по бързо забравим всичко ,толкова по добре.Няма смисъл от излишни аполикаптични картини да чертаем.Абрамович ако му беше писнало да се занимава ,нямаше да строи нов стадион ,а и ако сметнем парите за трансфери лятото плюс сега сме дали над 250 милиона паунда за играчи ,не е като да изглежда ,че и пари нямаме за селекция.
А дори и извън четворката да останем ,пак няма да е нещо страшно,все пак преди два сезона бяхме 10-ти и успяхме да се вдигнем.
Сигурен съм че Конте няма да остави нещата така и ще видим отговор веднага.
[center][wrapimg=]http://media3.acmilan.com/uploads/dwh/multimedia/654-6.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcScaR27gCBKUGF931MqeFZLUIPsQ2DeXwEYHZQTrYrlfS4FIrTI6IXvl7ZGeQ[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Santiago Munezz
Мнения: 7990
Регистриран на: 25 окт 2010 22:02
Контакти:

Re: ВЛ: XXV кръг - Челси - Борнемут, 31.01.2018 г., 21:45 ч.

Мнениеот Santiago Munezz » 01 фев 2018 01:32

А и специално за Кристенсен да вметна...одеве ясно си пролича колко важен е за защитата ни и каква паника настъпи с контузията му.В началото на сезона преди да се превърне в стълб отзад ,допускахме отново такива елементарни грешки и голове.После с включването му в средата на защитната тройка се стабилизирахме рязко.Внесе страшно много спокойствие и сигурност ,много интелигентен и хладнокръвен в отиграванията си.За момента нямаме друг защитник,който така да ръководи цялата защита.Дано е наред и не е сериозно контузен ,че същинската битка този сезон тепърва започва.
[center][wrapimg=]http://media3.acmilan.com/uploads/dwh/multimedia/654-6.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcScaR27gCBKUGF931MqeFZLUIPsQ2DeXwEYHZQTrYrlfS4FIrTI6IXvl7ZGeQ[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43844
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: ВЛ: XXV кръг - Челси - Борнемут, 31.01.2018 г., 21:45 ч.

Мнениеот rhaegar » 01 фев 2018 01:38

Не съм съгласен с тия 250 милиона. На практика ние сме на минимална разлика между дадени и похарчени пари. Купуваме само ако продадем някой преди това. Ако бяхме като Сити с пръснати 460м за сезон и половина и върнати около 10% от тях, тогава е редно да се каже че харчим, ама сега......

За схемата съм съгласен. Това 3-5-2 е ужасно и е такова цял сезон, не от днес. Не разбирам защо променихме нещо работещо. Получи се добре единствено в Мадрид, срещу силните отбори в Англия е трагично, а вече и слабите почнаха да ни разкриват. Ние нямахме халфове за 3-4-3, сега играем с един допълниелен, със същата бройка. Е как да няма умора, нормално е да се натрупа.

Съвсем отделен въпрос е какви играчи водим. Реално Канте е последният ни трансфер, който надгради състава с нещо по-добро. Донякъде бих приел да включа Алонсо и Луис. Не развиваме отбора и когато Азар поеме към Испания, ще се превърнем окончателно в Арсенал. Футболисти като Бакайоко, Дринкуотър, Баркли, Батшуай, Жиру, Мората ще са на пейката във всеки от топ 5 отборите в Европа. Някои и до нея няма да се доберат.

Имаме 4-5 човека, около които можем да градим. Тибо, Азпи, Кристенсен, Канте, Азар. Имаме още толкова-Рюдигер, Луис, Уилиан, Мората, Алонсо, които показват добри неща и заслужават да са в отбора, но в никакъв случай неизменни титуляри. На всички останали ако им се покаже вратата, няма да е никаква загуба. Склонен съм да изключа Баркли и Жиру, най-малкото защото са нови попълнения и е редно да получат шанс и време.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
E_pluribus_unum
Мнения: 480
Регистриран на: 11 дек 2016 23:46
Местоположение: Сандански
Контакти:

Re: ВЛ: XXV кръг - Челси - Борнемут, 31.01.2018 г., 21:45 ч.

Мнениеот E_pluribus_unum » 01 фев 2018 02:15

Голям срам за нас днес!Бяхме унижени от отбор,като Борнемут на собствения ни стадион.Умората не е оправдание!За къс състав също не можем да говорим.За отбор като нашия с такива амбиции,резервите трябва да са на ниво.Друг въпрос е,че са гола вода и са вечни надежди или пенсионери.Схемата ни на игра е скапана и Конте има вина за това.Той е мазохист и си прави експерименти,никой не променя нещо работещо и носещо успехи.Азар,Куртоа,а може би и Канте са пътници лятото и не можем да им се сърдим,най вече на Азар.Време е Конте да си върви,явно нещо в цялата машина не работи и скърца яко.Кой е виновен не знам, Абрамович ли,Конте ли,а може би Марето,все тая,нещо трябва да се промени!
П.п.Като го гледам Конте на последнък,хич не ми изглежда да се терзае особено.Явно вече пътува духом към Италия!
Силният пълководец няма слаби войници.-Китайска мъдрост

Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За първото не съм толкова сигурен.
АЙНЩАЙН

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: ВЛ: XXV кръг - Челси - Борнемут, 31.01.2018 г., 21:45 ч.

Мнениеот trokadero_ » 01 фев 2018 08:48

Наистина срам....
Или е време Конте да промени нещо или е време да му се посочи вратата...

Потребителски аватар
sslevski
Мнения: 3111
Регистриран на: 30 май 2009 16:07
Контакти:

Re: ВЛ: XXV кръг - Челси - Борнемут, 31.01.2018 г., 21:45 ч.

Мнениеот sslevski » 01 фев 2018 09:48

Основните ни футболисти са Канте,Азар,Кристиенсен,Кортоа.При продажбата на който и да е от тези футболисти през лятото ще е ясен признак ,че Абрамович се отказва от каквито и да е амбиции. Тук може да виним и хората довели тези футболисти. Категоречен съм,че футболистите като Бекайоко,Мората,Бачуай,Дринкуотър и Дзапакоста не стават за отбор като Челси. В момента се превръщаме като Атлетико Мадрид за Испания. Голямо желание и силни проблясъци,ама нещо винаги не им стига. И това ,което не ни стига се нарича качествени попълнения. С футболистите ,които взехме не може да имаме каквито и да е претенции. Това са футболисти ,които спокойно може да играят в отбор като Борнемут. С нищо не показват,че са нещо повече от средняшки футболисти. Сити имат и пари,но и имат и скаути,които допринасят за най-добрите попълнения.Ние нямаме нито едното,нито другото.Двама футболисти не стават и за чемпиъншип това са Мората -Торес 2 и още по зле представящия се Бекайоко.Последния е без квалитет и нужда от коментар. Не ми се говори за този човек. След всичко това норамлно е хора като Азар и компания да усещат,че Челси е отбор с желание,но без качество и да искат да напуснат.Ако не дадградим в офанзивен план и не си вземем поне две крила един номер 10 зад нападателя и качествен нападател, можем спокойно да се зачеркнем.
Съжалявам че звуча апокалиптично.
[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/3EAKx3B7pIkygglk7C/giphy.gif[/wrapimg]


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта