Ш.Л. Челси-Атлетико Мадрид

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
hazard10
Мнения: 512
Регистриран на: 16 апр 2015 13:44
Местоположение: Cobham, United Kingdom
Контакти:

Re: Ш.Л. Челси-Атлетико Мадрид

Мнениеот hazard10 » 05 дек 2017 23:26

Аман от тролове и болни мозъци! Само липсата на късмет ги спасява тия ботушари до тук! Пази Боже от фенове като автора на темата!!!!!!!!

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43748
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Ш.Л. Челси-Атлетико Мадрид

Мнениеот rhaegar » 05 дек 2017 23:28

За пореден път, след изваждането на Бакайоко и смяна на схемата, заиграваме фрапиращо по-добре. Нека е съвпадение.

Хубаво е да виждаме такова желание за победа, но тези пропуски май ще се окажат решаващи.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
E_pluribus_unum
Мнения: 480
Регистриран на: 11 дек 2016 23:46
Местоположение: Сандански
Контакти:

Re: Ш.Л. Челси-Атлетико Мадрид

Мнениеот E_pluribus_unum » 05 дек 2017 23:32

hazard10 написа:Аман от тролове и болни мозъци! Само липсата на късмет ги спасява тия ботушари до тук! Пази Боже от фенове като автора на темата!!!!!!!!

Момче,този късмет на филия ли се маже,обясни ми!?Не бъркай късмета с класата и формата.Що се отнася до феновете на отбора,дано всички да не са като теб с розови очила,че нищо хубаво не ни чака.
Силният пълководец няма слаби войници.-Китайска мъдрост

Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За първото не съм толкова сигурен.
АЙНЩАЙН

yasen
Мнения: 2457
Регистриран на: 21 сеп 2008 23:24
Контакти:

Re: Ш.Л. Челси-Атлетико Мадрид

Мнениеот yasen » 05 дек 2017 23:43

Барса, ПСЖ или Бешикташ ...
за всеки един от тях имаме по 33% шанс

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43748
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Ш.Л. Челси-Атлетико Мадрид

Мнениеот rhaegar » 05 дек 2017 23:45

Сами си го направихме.

Хубаво ще е да изтеглим турците. Като домакини в първия мач ще можем да вземем добър аванс. Но си мисля, че ще сме с барсите.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
E_pluribus_unum
Мнения: 480
Регистриран на: 11 дек 2016 23:46
Местоположение: Сандански
Контакти:

Re: Ш.Л. Челси-Атлетико Мадрид

Мнениеот E_pluribus_unum » 05 дек 2017 23:52

Да в крайна сметка сами сме си виновни и нямаме оправдание.Що се отнася до жребия,аз лично бих искал ПСЖ,но не сме готови на този етап за тях.Липсва ни концентрация и то много и най малко един класен нападател.Дано зимата да се сдобием с такъв,но се съмнявам.Така че най добрият вариант е Бешикташ.Ще разберем скоро.
Силният пълководец няма слаби войници.-Китайска мъдрост

Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За първото не съм толкова сигурен.
АЙНЩАЙН

Потребителски аватар
Santiago Munezz
Мнения: 7990
Регистриран на: 25 окт 2010 22:02
Контакти:

Re: Ш.Л. Челси-Атлетико Мадрид

Мнениеот Santiago Munezz » 06 дек 2017 00:05

Просто е несериозно да създаваме толкова много положения и да ги пропиляваме с лека ръка.С такава неефективност просто не ни виждам срещу нито един от топ отборите в Европа.Мората с редовните си куп фрапиращи пропуски (това си е чиста липса на класа пред гола) ,Вилиан и той се прояви,Кристенсен имаше три великолепни шанса да увенчае добрата си игра с гол,но уви...то не че ако бяхме завършили първия нямаше шанс да се натресем на някой като Реал или Байерн де,но все пак когато си направил силен мач и си пропуснал куп чисти положения ,определено си е за яд.
Мен повече ме е яд,че вместо основните играчи да почиват днес ,че да са по свежи за тежкия декемврийски цикъл ,Конте ги хвърли всички и по Коледа ще хленчи,че всички уморени и нямало почивка...
[center][/center]

Потребителски аватар
0007
Мнения: 5257
Регистриран на: 18 авг 2008 14:24
Контакти:

Re: Ш.Л. Челси-Атлетико Мадрид

Мнениеот 0007 » 06 дек 2017 00:16

Не смятам,че изиграхме лош мач,даже напротив,обаче такива пропуски са престъпни....Айде на Вилиян се случва-топката тупна преди удара,на Кристенсен също,Облак също извади няколко,ама това на Мората даже не е и престъпно,а направо подсъдимо...
Бакайоко според мен не изигра хич лош мач,както и Запакоста(бях забравил какво е да имаме скорост отляво),но пък една тъпа грешка и непростимите пропуски ни доведоха дотук...
Напролет ще има инфаркти,отсега усещам :lol: От ПСЖ ми се повръща,Бешикташ е мечтан,макар че са изключително солидни тая година,пък с Барселона историята не се забравя...лошото е,че настоящите ни играчи не бяха част от епопеите с каталунците,докато в Барса има такива и ще ни излязат на кръв.
Изображение
Groucho написа:Славиша требе а позиционира един нападател у кабинката на крана, който изгражда сектор А. Поне половината центрирания на колегите си в атака ще може да засече.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43748
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Ш.Л. Челси-Атлетико Мадрид

Мнениеот rhaegar » 06 дек 2017 00:33

Педро е участвал. :lol: :lol:

При тях кой е останал........Иниеста, Пике? Кой друг?
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
0007
Мнения: 5257
Регистриран на: 18 авг 2008 14:24
Контакти:

Re: Ш.Л. Челси-Атлетико Мадрид

Мнениеот 0007 » 06 дек 2017 00:57

Буси :mrgreen: Меси също.
Той и Фабрето за радост участва 2012 - пропуските му бяха от култов по-култов. :lol:
Изображение
Groucho написа:Славиша требе а позиционира един нападател у кабинката на крана, който изгражда сектор А. Поне половината центрирания на колегите си в атака ще може да засече.


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта