ШЛ: Рома - Челси / 21:45 / Вторник /

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
c0mba
Мнения: 652
Регистриран на: 30 авг 2010 12:19
Контакти:

Re: ШЛ: Рома - Челси / 21:45 / Вторник /

Мнениеот c0mba » 01 ное 2017 02:01

Не съм се решавал да пиша коментар във форума от години, макар да следя непрестанно Челси.
Истината, която аз виждам е, че абсолютно целият ресурс на отбора е концентриран около средата и края на настоящата кампания, повече от ясно е, че сега си свършихме работата, не знам защо драматизирате от загубата с Рома, УАУ, и ако бяхме победили тях, а след това срещу Манчестър се бяхме издънили, щеше да се ореве орталъка от всички.
Считам, че победа над Моуриньо е толкова по-ценна, за да направим заявка за слабостите на Юнайтед и да им дадем малко мотивация да продължават да тормозят Сити.
Считам, че този е сезонът на турнирния Челси, логично е да нямаме ресурси да се представим в 5 турнира невероятно и считам, че ще се радваме на 2 купи в края на сезона.
Това ще е и последното ми мнение дотогава.
Юни ще изляза с обзор :)!
Късмет на любимия ни отбор и не бъдете мрънкачи-българи, оставете фирмата да си върши работата.
Човекът не е направен, за да разбира живота, а за да го живее!

Потребителски аватар
sslevski
Мнения: 3111
Регистриран на: 30 май 2009 16:07
Контакти:

Re: ШЛ: Рома - Челси / 21:45 / Вторник /

Мнениеот sslevski » 01 ное 2017 08:56

Да може някои да мрънкат и да се оплакват повече отколкото трябва,но смятам ,че Челси наистина се лакатушка като някакъв средняшки отбор.Не ми харесва също,че футболистите нямат манталитет на шампиони.Всеки изглежда толкова обезверен,че им личи от километри.Още преди да се купи Мората съм си казал мнението за него - НЕ СТАВА. Това е лично мнение,което съм изказал преди да дойде. Бекайоко е рано да му давам оценки,но е изключително тромав.За човек в средата това е пагубно. Другите му качества не ги оспорвам.Добър е. Дзапакоста - също не става. За мен няма как да вдигне нивото на клуба. Трябва да се взимат хора ,които да вдигат качеството на отбора ,а не да се експериментира дали става. Това не е лаборатория.
И все пак за мен добри покупки щяха да са Лукаку и Алекшандро от Юве. Това са хората,които щяха да паснат на отбора.
Грешни покупки на Майкъл Емануело,което не му е за първи път.
И не на последно място : ПИСНА МИ ДА СМЕНЯМЕ ТРЕНЬОРИ,КАТО МРЪСНИ КЪРПИЧКИ. Време е футболистите да си поемат отговорността.
[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/3EAKx3B7pIkygglk7C/giphy.gif[/wrapimg]

yasen
Мнения: 2457
Регистриран на: 21 сеп 2008 23:24
Контакти:

Re: ШЛ: Рома - Челси / 21:45 / Вторник /

Мнениеот yasen » 01 ное 2017 10:42

Най-хубавото нещо снощи е резултата в Мадрид !
След снощните мачове , на практика и Рома, и Челси се класираха напред.

Обаче това подсказва, че Атлетико Мадрид са в някаква криза, и нашата победа там ще се окаже не толкова плод на нашите усилия ... :?

Челси, дотук прави доста посредствен сезон, вина носят всички, както футболисти, така ръководство, треньор, ако щете и медицински щаб.
Най-хубавото до момента е, че няма нищо необратимо, реално играем и продължаваме във всички турнири.
Имаме реален шанс за първото място в ШЛ, при две победи в оставащите 2 мача и издънка на Рома в Мадрид, напълно реален шанс.
Имаме реален шанс за полуфинал в Карабао Къп.

Снощния мач се разви по най-лошия сценарий за нас, имахме чудесни възможности за гол при 1:0, при 2:0, но не ...
Така, че реално Рома почнаха ударно с хендикап с този гол в 32 секунда,
какво ли щеше да се случи ако не бе паднал този гол ? Аз мисля, че ние щяхме да отбележим първи, но...

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: ШЛ: Рома - Челси / 21:45 / Вторник /

Мнениеот THE G.A.M.E » 01 ное 2017 15:19

Много странен мач се получи.
Не мисля, че се разви логично.
Според мен, нагласата, тактиката и състава, бяха правилни. Но някои играчи подведоха всички ни, с детински индивидуални грешки.
Педро можеше да открие още преди техният гол, ако се беше случило, ние щяхме да заиграем по-спокойно и съответно, нищо чудно класическата победа да бе за Челси.
Този двубой се реши от малките моменти. Реално, само голът на Пероти им бе изработен.
Другите две попадения си бяха грозни индивидуални грешки.
Конте мога да го виня единствено за това, че се предоверява на Аспи, Алонсо и Фабрето.
За момента Кенеди и Запакоста изглеждат по-добрите варианти за фланговете.
Но за Сеск, докато Канте го няма, на практика нямаме смяна.

В крайна сметка резултатът в Мадрид ни класира на 95 %
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]

Потребителски аватар
0007
Мнения: 5257
Регистриран на: 18 авг 2008 14:24
Контакти:

Re: ШЛ: Рома - Челси / 21:45 / Вторник /

Мнениеот 0007 » 01 ное 2017 19:31

Наистина странен мач.За мен изиграхме силно първо полувреме,но завършващият ни удар беше катастрофален,а за капак отзад видяхме неща,които надали сме предполагали,че ще видим някога от нашата защита.Вторият гол беше абсолютна аматьорщина и съм сигурен,че на Рюдигер подобно нещо няма да му се случи втори път през кариерата,но пък вчера е било писано да стане. :|
Иначе се намирахме между линиите на Рома,Азар беше феноменален и в друг ден с малко повече късмет щеше да е вкарал 2 гола и да е обявен за БОГ,Педро беше активен.Вече след третия гол всичко беше ясно и мач вече не се играеше.
Големият разочароващ досега е Бакайоко.Пасовете му са съмнителни,първото му докосване също,да не говорим колко пъти от негови отигравания следват опасни атаки за съперника.Надеждата ми е връщането на Канте да го освободи от ролята да пази гърба на Фабрегас и да го видим в малко по-динамична светлина и с поемане на повече рискове.Колкото до Мората - смятам,че не използваме достатъчно спринтовете му зад защитата,а и усвояването на пространствата ,които той освобождава с движението си настрани.
Впрочем като казах Фабрегас....айде да се връща Н'голото,че Фабрегас титуляр всеки мач ми идва в повече. :roll:

В крайна сметка нищо фатално не е станало.В ШЛ продължаваме,за купата също,в първенството нещата са поправими...
В неделя обаче мачът ще бъде епичен.Не ми се мисли ако ни бие Жозето с Матич в състава какъв ще е медийният натиск. :| Все пак аз вярвам...
Изображение
Groucho написа:Славиша требе а позиционира един нападател у кабинката на крана, който изгражда сектор А. Поне половината центрирания на колегите си в атака ще може да засече.

Потребителски аватар
locke
Мнения: 1784
Регистриран на: 13 юли 2014 12:00
Контакти:

Re: ШЛ: Рома - Челси / 21:45 / Вторник /

Мнениеот locke » 01 ное 2017 20:06

yasen написа:Имаме реален шанс за полуфинал в Карабао Къп.
...
какво ли щеше да се случи ако не бе паднал този гол ?


Юрош в карабао къп че ако-то се размириса :lol: :lol:
ViscaBarca написа:Байерн ще ни пусне аванта...не е в техен интерес да имат враг в наше лице!

kingofpop написа:По-вероятно да изчукам Мис Свят отколкото Челси да елиминират Байерн

smoothc написа:Наполи.
Да си спретнат с Ман Сити един "Небесносин плешив" финал?

:lol: :mrgreen:


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта