ВЛ: VII кръг: ЧЕЛСИ - Манчестър Сити, 30.09.17г., 19:30 ч.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: ВЛ: VII кръг: ЧЕЛСИ - Манчестър Сити, 30.09.17г., 19:30 ч.

Мнениеот CTAHKO » 30 сеп 2017 21:38

blue avalanche написа:Страхотна игра на Ман Сити! Няма какво да се каже! Доминация по всички показатели и заслужена победа!
Гледам на някои Уилиан им е виновен. Да не би другите да се скъсаха от игра???

Вината е на Конте, не на Вилиан. Просто Вилиан не беше точният човек за този мач. Да не говорим, че в последните минути го следях специално и ми направи впечатление, че Азар от лявото крило си гони човекът и подкрепя дефанзивните футболисти на десния бек, а Вилиян дето е в центъра, аха да се затича и взе че се отказа и ги гледа отстрани. Ами ега ти халфа такъв.

П.П. Един от малкото мачове, на които губим и се радвам за резултата!
Последна промяна от CTAHKO на 30 сеп 2017 21:41, променено общо 1 път.
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

THE G.A.M.E
Мнения: 49918
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: ВЛ: VII кръг: ЧЕЛСИ - Манчестър Сити, 30.09.17г., 19:30 ч.

Мнениеот THE G.A.M.E » 30 сеп 2017 21:41

Логичен завършек.
Винаги съм казвал, че тактиката "Отзад за 0:0, напред к'вото дойде", е крайно рискована, защото когато не удържиш фронта в дефанзивен план, е крайно трудно да се пренастроиш за нападателна игра, с която да потърсиш изравняване.
Днес класическо доказателство за това твърдение.
Не казвам, че ако бяхме играли атакуващо щяхме да вземем нещо, но още през първото полувреме се виждаше, че тактика и състав са сгрешени и е въпрос на време да получим гол.
Трябваше да ни вкарат, за да покажем, че можем да атакуваме.

За съжаление смятам, че поуки няма да се вземат.
Срещу Тотнъм играхме по-същият начин, само че тогава поведохме, а когато поведем, сме друг тим.
Отделно, че те си изтърваха положенията ...
Предвиждам същата игра срещу Ман Юн. и Ливърпул, и съответно не-повече от 1 т. в тези мачове, ако имаме късмет.
Трябва да отчетем и това че гостите видимо бяха по-свежи. Мачът с Атлетико ни изстиска, и се питам, защо хора като Запакоста и Педро, които са свежи и при това, не отстъпват на който и да е титуляр, не започнаха мача.

В крайна сметка, по-добре си играй атакуващо, пък нека те бият. Щото, ако играеш защитно, и те бият, т'ва вече си е срамно ...
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
IvailoRz
Мнения: 2100
Регистриран на: 16 мар 2014 15:53
Контакти:

Re: ВЛ: VII кръг: ЧЕЛСИ - Манчестър Сити, 30.09.17г., 19:30 ч.

Мнениеот IvailoRz » 30 сеп 2017 21:44

Представям си феновете на Челси колко ви е яд за Де Бройне..феноменален играч от най-най висока класа. На Сити ако всички са им здрави цял сезон ,не виждам кой може да ги спре и дори да ги бие. Обаче няма как цял сезон всички да са здрави. Айде Агуеро може да се покрие за мач -два ,но Делф колкото и добре да се справя ,не може да замени Менди за който сезона за жалост приключи..така че всичко може да стане ,нивата още е много дълга.

Потребителски аватар
Santiago Munezz
Мнения: 7990
Регистриран на: 25 окт 2010 22:02
Контакти:

Re: ВЛ: VII кръг: ЧЕЛСИ - Манчестър Сити, 30.09.17г., 19:30 ч.

Мнениеот Santiago Munezz » 30 сеп 2017 22:52

В такива моменти си проличава колко къс състав имаме.И не само че е и къс ,но и малкото ни резервни офанзивни футболисти са трагични ,визирам най вече Вилиан и Педро ,като и двамата са изчерпани и крайно демотивирани.Иначе Сити ни премаза отвсякъде ,напълно заслужена победа,която можеше да е и с по голям резултат.А и след контузията на Мората бяхме още по беззъби отпред.Късата скамейка тепърва ще си казва думата.

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: ВЛ: VII кръг: ЧЕЛСИ - Манчестър Сити, 30.09.17г., 19:30 ч.

Мнениеот CTAHKO » 01 окт 2017 01:20

THE G.A.M.E написа:Логичен завършек.
Винаги съм казвал, че тактиката "Отзад за 0:0, напред к'вото дойде", е крайно рискована, защото когато не удържиш фронта в дефанзивен план, е крайно трудно да се пренастроиш за нападателна игра, с която да потърсиш изравняване.
Днес класическо доказателство за това твърдение.
Не казвам, че ако бяхме играли атакуващо щяхме да вземем нещо, но още през първото полувреме се виждаше, че тактика и състав са сгрешени и е въпрос на време да получим гол.
Трябваше да ни вкарат, за да покажем, че можем да атакуваме.

За съжаление смятам, че поуки няма да се вземат.
Срещу Тотнъм играхме по-същият начин, само че тогава поведохме, а когато поведем, сме друг тим.
Отделно, че те си изтърваха положенията ...
Предвиждам същата игра срещу Ман Юн. и Ливърпул, и съответно не-повече от 1 т. в тези мачове, ако имаме късмет.
Трябва да отчетем и това че гостите видимо бяха по-свежи. Мачът с Атлетико ни изстиска, и се питам, защо хора като Запакоста и Педро, които са свежи и при това, не отстъпват на който и да е титуляр, не започнаха мача.

В крайна сметка, по-добре си играй атакуващо, пък нека те бият. Щото, ако играеш защитно, и те бият, т'ва вече си е срамно ...

Игра, хем си прав, хем не си. Ние не тръгнахме за 0:0. Просто така се случиха нещата в течение на мача. От там се обърка и цялата стратегия на самия треньорски щаб и трябваше да взимат някакво решение, буквално за секунди. Еми направиха грешният избор. Сега и да ги съдим и да не ги съдим, все си е тая. Въпросът беше че с тази смяна направиха така, че много техни футболисти да се включват от задна позиция и в атакуващ план да превъзхождат нашите. Ти вадиш нападател, а вкарваш халф 8-) Ами то и аз, дето не съм тренер съм наясно, че Челси остават беззъби в атака и мога да вкарам поне още един футболист в атакуваща схема и да има числено преимущество в атака. От там нататък е въпрос на време да се случат нещата. При 10-15 удара към вратата, все един ще влезе ;) Да се радваме че не Моуриньо им е треньор, че иначе и на петица отивахме 8-)
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: ВЛ: VII кръг: ЧЕЛСИ - Манчестър Сити, 30.09.17г., 19:30 ч.

Мнениеот CTAHKO » 01 окт 2017 01:28

Santiago Munezz написа:В такива моменти си проличава колко къс състав имаме.И не само че е и къс ,но и малкото ни резервни офанзивни футболисти са трагични ,визирам най вече Вилиан и Педро ,като и двамата са изчерпани и крайно демотивирани.Иначе Сити ни премаза отвсякъде ,напълно заслужена победа,която можеше да е и с по голям резултат.А и след контузията на Мората бяхме още по беззъби отпред.Късата скамейка тепърва ще си казва думата.

Не знам, аз съм на мнение че не толкова късата скамейка, колкото самата смяна обърка целият мач. Имаме уникална халфова линия. Имаш Фабрегас, имаш Азар, имаш Канте, имаш Бакайоко, имаш и Педро 8-) Техните ли са по-добри...хайде бе ;)
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

Потребителски аватар
sslevski
Мнения: 3111
Регистриран на: 30 май 2009 16:07
Контакти:

Re: ВЛ: VII кръг: ЧЕЛСИ - Манчестър Сити, 30.09.17г., 19:30 ч.

Мнениеот sslevski » 01 окт 2017 08:25

Е реших да преспа и тогава да пиша,но да ви кажа не ми в по-леко от вчера. Сега чета изказването на Конте и мисля,че този човек или е гледал друг мач или трябва да си много глупав да говориш такива работи.Оправдания не трябва да има .Отбора беше Манчестър Сити ,но стадиона беше Стамфорд Бридж.За мен тук този мач ,трябваше да се борим минимум за Х. Отписвам тази година Челси от борбата за титлата още от сега,независимо че остават 30 мача.Първо мисля,че не може да наваксаме ,а напротив мисля,че ще изостанем още от двата манчестъра и борбата за топ 4 ще е безмилостна. 2 места и за там ще се борят 4 отбора- Тотнъм,Челси,Арсенал и Ливърпул. 2 от тези отбора няма да играе ШЛ и ако продължаваме с тази игра при домакинските си мачове ние ще сме единия отбор.Да не можеш на собствения стадион да биеш Арсенал и Сити говори много ние не сме за топ 4 - поне на този етап или да съм обективен сме за 4 място с много въпросителни.Според мен Конте трябва да си върне миналогодишната схема на игра,защото тази не работи.Относно мача - тотална грешни смени на треньора.Объркани схеми и това доведе до загуба.И накрая след мача да кажеш ,че си доволен от футболистите - е не го разбирам.
Ако Челси като клуб иска тази година да постигне нещо ще трябва да е постоянен.От тук нататък не зависимо кой е съперника и къде се играе мача са нужни 3 точки.И такива разхождания на фланелките като днес вече не трябва да има.

Потребителски аватар
E_pluribus_unum
Мнения: 480
Регистриран на: 11 дек 2016 23:46
Местоположение: Сандански
Контакти:

Re: ВЛ: VII кръг: ЧЕЛСИ - Манчестър Сити, 30.09.17г., 19:30 ч.

Мнениеот E_pluribus_unum » 01 окт 2017 12:33

sslevski написа:Е реших да преспа и тогава да пиша,но да ви кажа не ми в по-леко от вчера. Сега чета изказването на Конте и мисля,че този човек или е гледал друг мач или трябва да си много глупав да говориш такива работи.Оправдания не трябва да има .Отбора беше Манчестър Сити ,но стадиона беше Стамфорд Бридж.За мен тук този мач ,трябваше да се борим минимум за Х. Отписвам тази година Челси от борбата за титлата още от сега,независимо че остават 30 мача.Първо мисля,че не може да наваксаме ,а напротив мисля,че ще изостанем още от двата манчестъра и борбата за топ 4 ще е безмилостна. 2 места и за там ще се борят 4 отбора- Тотнъм,Челси,Арсенал и Ливърпул. 2 от тези отбора няма да играе ШЛ и ако продължаваме с тази игра при домакинските си мачове ние ще сме единия отбор.Да не можеш на собствения стадион да биеш Арсенал и Сити говори много ние не сме за топ 4 - поне на този етап или да съм обективен сме за 4 място с много въпросителни.Според мен Конте трябва да си върне миналогодишната схема на игра,защото тази не работи.Относно мача - тотална грешни смени на треньора.Объркани схеми и това доведе до загуба.И накрая след мача да кажеш ,че си доволен от футболистите - е не го разбирам.
Ако Челси като клуб иска тази година да постигне нещо ще трябва да е постоянен.От тук нататък не зависимо кой е съперника и къде се играе мача са нужни 3 точки.И такива разхождания на фланелките като днес вече не трябва да има.




Напълно съм съгласен с теб!
Силният пълководец няма слаби войници.-Китайска мъдрост

Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За първото не съм толкова сигурен.
АЙНЩАЙН

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: ВЛ: VII кръг: ЧЕЛСИ - Манчестър Сити, 30.09.17г., 19:30 ч.

Мнениеот blue avalanche » 01 окт 2017 14:04

CTAHKO написа:
Santiago Munezz написа:В такива моменти си проличава колко къс състав имаме.И не само че е и къс ,но и малкото ни резервни офанзивни футболисти са трагични ,визирам най вече Вилиан и Педро ,като и двамата са изчерпани и крайно демотивирани.Иначе Сити ни премаза отвсякъде ,напълно заслужена победа,която можеше да е и с по голям резултат.А и след контузията на Мората бяхме още по беззъби отпред.Късата скамейка тепърва ще си казва думата.

Не знам, аз съм на мнение че не толкова късата скамейка, колкото самата смяна обърка целият мач. Имаме уникална халфова линия. Имаш Фабрегас, имаш Азар, имаш Канте, имаш Бакайоко, имаш и Педро 8-) Техните ли са по-добри...хайде бе ;)

Силва, Де Брюин, Фернандиньо и Сане не са по-слаби. Ако не и по-добри, както показа хода на мача. Важно а какво показваш на терена в КОНКРЕТНИЯ мач, а не какъв си "на книга"! ;)

Потребителски аватар
sslevski
Мнения: 3111
Регистриран на: 30 май 2009 16:07
Контакти:

Re: ВЛ: VII кръг: ЧЕЛСИ - Манчестър Сити, 30.09.17г., 19:30 ч.

Мнениеот sslevski » 01 окт 2017 14:08

Глобално погледнато мислите ли ,че Челси има шанс за титлата?
Въпроса е само към фенове на отбора.
Моят красноречив и твърд отговор е НЕ.
Няма смисъл да се аргументирам.Футболистите го правят с непостоянството си досега,а не мисля че занапред ще се промени кой знае какво.


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта