ШЛ: Атлетико Мадрид - ЧЕЛСИ, 27.09.2017 г., 21:45 ч.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43748
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: ШЛ: Атлетико Мадрид - ЧЕЛСИ, 27.09.2017 г., 21:45 ч.

Мнениеот rhaegar » 28 сеп 2017 10:35

kingofpop написа:Браво момчета, страхотен мач изнесохте, гледах го заедно с Барса и ПСЖ, но видях доста положителни неща, явно Конте е надъхан да се покаже на европейската сцена :roll:


Елвис, ти колко очи имаш, бе човек? :lol:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: ШЛ: Атлетико Мадрид - ЧЕЛСИ, 27.09.2017 г., 21:45 ч.

Мнениеот JackPackage » 28 сеп 2017 10:42

Най-добрия мач на Челси в ЕКТ от доста време насам срещу класен съперник - Конте тотално надигра Чоло - да пребиваме на 2 пъти ромите сега и после да разцъкат резервите в последните 2 мача в ШЛ :roll:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....



Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 8852
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: ШЛ: Атлетико Мадрид - ЧЕЛСИ, 27.09.2017 г., 21:45 ч.

Мнениеот Soulen » 28 сеп 2017 12:59

JackPackage написа:Най-добрия мач на Челси в ЕКТ от доста време насам срещу класен съперник - Конте тотално надигра Чоло - да пребиваме на 2 пъти ромите сега и после да разцъкат резервите в последните 2 мача в ШЛ :roll:

Или да им пуснем във единия мач и да ви пратим да дефилирате на новия стадио и в другия турнир :twisted: :mrgreen:
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43748
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: ШЛ: Атлетико Мадрид - ЧЕЛСИ, 27.09.2017 г., 21:45 ч.

Мнениеот rhaegar » 28 сеп 2017 13:21

Е, от гледна точка на Челси, тоя вариант никак не е изключен.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 8852
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: ШЛ: Атлетико Мадрид - ЧЕЛСИ, 27.09.2017 г., 21:45 ч.

Мнениеот Soulen » 28 сеп 2017 13:26

rhaegar написа:Е, от гледна точка на Челси, тоя вариант никак не е изключен.

За мен Атлети не са дразнител. Освен това съм бил на техен мач, публиката им е много яка. Нека продължат, току виж ни отърват от такива като Юнайтед и Сити, които силно се надявам да избегнем.
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

zaqwsxd
Мнения: 1671
Регистриран на: 23 авг 2008 12:42
Контакти:

Re: ШЛ: Атлетико Мадрид - ЧЕЛСИ, 27.09.2017 г., 21:45 ч.

Мнениеот zaqwsxd » 28 сеп 2017 13:28

Страхотен мач, като изключим 2-3 грешки в защитата ( главно Д. Луиз). Азар дори след контузията е в по-добра форма от Уилиан и показа невероятната си класа.
Soulen написа:Или да им пуснем във единия мач и да ви пратим да дефилирате на новия стадио и в другия турнир :twisted: :mrgreen:

С такива тънки сметки до никъде няма да я докараме. Конте хвърли отбора на 100 процента срещу Атлети и пожертва домакинството срещу Сити. Мачовете срещу Рома трябва да се вземат на живот и смърт, за да се класираме след тях. И ноември и декември да се щрака с пръсти в ШЛ. За първенството ще изостанем още, а това е проблем: абсурд е да говорим, че нашите ще се възстановят за един ден след подобен мач, а и ще трябва да играят много по-труден такъв в събота.

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 8852
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: ШЛ: Атлетико Мадрид - ЧЕЛСИ, 27.09.2017 г., 21:45 ч.

Мнениеот Soulen » 28 сеп 2017 13:44

zaqwsxd написа:Страхотен мач, като изключим 2-3 грешки в защитата ( главно Д. Луиз). Азар дори след контузията е в по-добра форма от Уилиан и показа невероятната си класа.
Soulen написа:Или да им пуснем във единия мач и да ви пратим да дефилирате на новия стадио и в другия турнир :twisted: :mrgreen:

С такива тънки сметки до никъде няма да я докараме. Конте хвърли отбора на 100 процента срещу Атлети и пожертва домакинството срещу Сити. Мачовете срещу Рома трябва да се вземат на живот и смърт, за да се класираме след тях. И ноември и декември да се щрака с пръсти в ШЛ. За първенството ще изостанем още, а това е проблем: абсурд е да говорим, че нашите ще се възстановят за един ден след подобен мач, а и ще трябва да играят много по-труден такъв в събота.

Предполагам, че не си разбрал, мнението ми беше шега към Jackpackage, нали е фен и на двата отбора :)
Естествено, че сметки няма да има. Бием всички докрая, а плешивия отива на разлика в събота. Нищо не сме жертвали, ние сме Челси, актуалния шампион и ако трябва през 3 дни ще мачкаме всички. Още сме Септември и е несериозно да говорим за умора, все пак това не е ППЛ. Умората си проличава зимата, когато мачовете са на гъсто и ако нямаш дълъг състав, се молиш никой да не се контузва.
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: ШЛ: Атлетико Мадрид - ЧЕЛСИ, 27.09.2017 г., 21:45 ч.

Мнениеот JackPackage » 28 сеп 2017 14:15

rhaegar написа:Е, от гледна точка на Челси, тоя вариант никак не е изключен.

Е за кво да идваме в другия турнир и да наритваме Асен и Милан - под нивото ни е :lol: :mrgreen: :mrgreen:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....



Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43748
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: ШЛ: Атлетико Мадрид - ЧЕЛСИ, 27.09.2017 г., 21:45 ч.

Мнениеот rhaegar » 28 сеп 2017 14:30

JackPackage написа:
rhaegar написа:Е, от гледна точка на Челси, тоя вариант никак не е изключен.

Е за кво да идваме в другия турнир и да наритваме Асен и Милан - под нивото ни е :lol: :mrgreen: :mrgreen:


За да знае Чоло какво го чака другия сезон, като поеме Интер. :mrgreen:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

yasen
Мнения: 2457
Регистриран на: 21 сеп 2008 23:24
Контакти:

Re: ШЛ: Атлетико Мадрид - ЧЕЛСИ, 27.09.2017 г., 21:45 ч.

Мнениеот yasen » 28 сеп 2017 14:30

каква умора ?
защитата ще ни е почти нова в събота
Кристенсен и Рюдигер ще заменят Луис и Кейхил
Аспи е неуморим :lol:

в халфовата линия Канте също е неуморим, Бакайоко може да си почине малко
Педро, Уилиан са свежи, Азар толкова време почива, така, че не виждам кой знае къде да се притесняваме
освен Фабрегас и Канте, които ще започнат сигурно в събота.


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта