ВЛ: V кръг: ЧЕЛСИ - Арсенал, 17.09.2017 г., 15:30 ч.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Santiago Munezz
Мнения: 7990
Регистриран на: 25 окт 2010 22:02
Контакти:

Re: ВЛ: V кръг: ЧЕЛСИ - Арсенал, 17.09.2017 г., 15:30 ч.

Мнениеот Santiago Munezz » 17 сеп 2017 16:21

Вилиан и Мората абсолютни статисти отпред,особено испанчето за пореден път убеждава че освен играта с глава другите аспекти му куцат здраво.
Като цяло много под нивото ни това полувреме!

THE G.A.M.E
Мнения: 49918
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: ВЛ: V кръг: ЧЕЛСИ - Арсенал, 17.09.2017 г., 15:30 ч.

Мнениеот THE G.A.M.E » 17 сеп 2017 16:22

Aми размазаха ни игрово, няма какво да си кривим душата.
Най-хубавото което можеше да се случи през тези първи 45 мин. беше, те да приключат възможно най-бързо.
Луис нема верен пас напред. И не само той ...
Спечелиха центъра, от там сме слаба ракия.
Ама и сами са си виновни играчите в синьо. Положения като на Педро, трябва да се вкарват със затворени очи.
При 1-0 мачът ставаше друг ...

Надеждата ми е, че Арсенал са крайно непостоянни, и ми се струва, че трудно биха повторили играта си от първото полувреме.
Дано съм прав, инак ще си ни бият. :|
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
0007
Мнения: 5257
Регистриран на: 18 авг 2008 14:24
Контакти:

Re: ВЛ: V кръг: ЧЕЛСИ - Арсенал, 17.09.2017 г., 15:30 ч.

Мнениеот 0007 » 17 сеп 2017 16:24

Хубаво начало и дотам.Нито халфова линия имаме до момента,нито атака...Мората е изолиран,Вилиян почти всяка атака е принуден да играе с гръб към вратата на Арсенал,а креативността от Алонсо,Моузес и Канте е нулева.Да не говорим,че отдясно Бейерин надбягва когато си иска Маркос и в един момент ще си изпатим.Аз бих заменил Алонсо с Дзапакоста и може би Бака с Педро.
Изображение
Groucho написа:Славиша требе а позиционира един нападател у кабинката на крана, който изгражда сектор А. Поне половината центрирания на колегите си в атака ще може да засече.

THE G.A.M.E
Мнения: 49918
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: ВЛ: V кръг: ЧЕЛСИ - Арсенал, 17.09.2017 г., 15:30 ч.

Мнениеот THE G.A.M.E » 17 сеп 2017 16:32

0007 написа:Хубаво начало и дотам.Нито халфова линия имаме до момента,нито атака...Мората е изолиран,Вилиян почти всяка атака е принуден да играе с гръб към вратата на Арсенал,а креативността от Алонсо,Моузес и Канте е нулева.Да не говорим,че отдясно Бейерин надбягва когато си иска Маркос и в един момент ще си изпатим.Аз бих заменил Алонсо с Дзапакоста и може би Бака с Педро.
Много лошо ни пресират в центъра, а Фабрето няма ден, и това е причината да не правим нищо в атака.
От там защитата ни ( най-вече Луис ) пробват някви супер-рискови подавания директно към Мората, Уили или Педро, но тези пасове на 95 % бяха пресечни ( очаквани ) ... И за т'ва нищо не играем.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43752
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: ВЛ: V кръг: ЧЕЛСИ - Арсенал, 17.09.2017 г., 15:30 ч.

Мнениеот rhaegar » 17 сеп 2017 17:16

Тва не е сериозно.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

THE G.A.M.E
Мнения: 49918
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: ВЛ: V кръг: ЧЕЛСИ - Арсенал, 17.09.2017 г., 15:30 ч.

Мнениеот THE G.A.M.E » 17 сеп 2017 17:28

Честно казано можем да бъдем доволни от точката. Но не и от продукцията ...

За съжаление се оказах прав.
При подходяща тактическа и психическа нагласа, Арсенал са много труден за побеждаване отбор.
Изглежда Венгер си е взел поука от предишните загуби срещу Челси, и днес с една стегната и агресивна игра ни затрудниха максимално.
Разбира се представянето на някои играчи в синьо под обичайното си ниво, улесни гостите.
Малко се подобрихме през второто полувреме, но съвсем не беше достатъчно за 3-те точки.

За мен обаче остава очудването, защо Арсенал не играят по-този начин и срещу другите силни тимове в Лигата. :roll: :|
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

yasen
Мнения: 2457
Регистриран на: 21 сеп 2008 23:24
Контакти:

Re: ВЛ: V кръг: ЧЕЛСИ - Арсенал, 17.09.2017 г., 15:30 ч.

Мнениеот yasen » 17 сеп 2017 17:29

леко съдийско рамо в полза на Арсенал
като цяло идентични ситуации игра на ръба на позволеното, не се свириха поне 3 нарушения срещу Мората
а се дадоха 2-3 фаула за Арсенал в близост до нашата врата
По-скоро имаше дузпа срещу Луис, онова задържане с ръце, топката отиваше право на главата му, това доста съдии ще отсъдят като дузпа.
Мората и Уилиан най-слаби от нашия отбор, играха доста твърдо срещу Мората и той се разколеба.
Чист червен картон за Луис, това ще означава 3 мача без него, май Кристенсен ще заеме място в центъра на защитата.
Нашите се изнервиха след 60 мин. защото обикновено печелим лесно у дома срещу този съперник.
Като цяло ние заслужавахме малко повече победата от Арсенал. Това е лично мое мнение.
Но и точката си е точка.
Дотук, първите 5 кръга ние сме с най-тежката програма, и имаме 10 т.
Следват нови 2 тежки мача за нас, като цяло сме с най-трудна програма от всички водещи отбори, ако изключим Евертън.

p.s. наказанията важат ли за мачовете за купата на лигата?
Последна промяна от yasen на 17 сеп 2017 17:36, променено общо 1 път.

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: ВЛ: V кръг: ЧЕЛСИ - Арсенал, 17.09.2017 г., 15:30 ч.

Мнениеот hydetoshi » 17 сеп 2017 17:35

THE G.A.M.E написа:Честно казано можем да бъдем доволни от точката. Но не и от продукцията ...

За съжаление се оказах прав.
При подходяща тактическа и психическа нагласа, Арсенал са много труден за побеждаване отбор.
Изглежда Венгер си е взел поука от предишните загуби срещу Челси, и днес с една стегната и агресивна игра ни затрудниха максимално.
Разбира се представянето на някои играчи в синьо под обичайното си ниво, улесни гостите.
Малко се подобрихме през второто полувреме, но съвсем не беше достатъчно за 3-те точки.

За мен обаче остава очудването, защо Арсенал не играят по-този начин и срещу другите силни тимове в Лигата. :roll: :|

Арсенал никога не играе еднакво и затова зависи как са станали сутринта преди мача. Челси ги бяха подценили, защото очакваха да играят както срещу Ливърпул.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
sslevski
Мнения: 3111
Регистриран на: 30 май 2009 16:07
Контакти:

Re: ВЛ: V кръг: ЧЕЛСИ - Арсенал, 17.09.2017 г., 15:30 ч.

Мнениеот sslevski » 17 сеп 2017 17:45

Изключително слабо представяне на Мората.В такива мачове липсва Диего Коста,защото той гонеше и пресираше противника.Умееше да задържа топката и т.н. Толкова много загубени топки от Мората,толкова много опити даже да претъпи атаката не му се получаваха.Толкова безличен нападател не сме имали даже и по времето на Торес.Според мен това е нападател ,който не заслужава титулярното си място.Ако има някой да добави нещо към това ,моля.Само никой да не казва,че не получаваше топката,защото толкова подавания към Луканку няма във всичките кръгове досега.

Потребителски аватар
Vanderlei_Luxemburgo
Мнения: 231
Регистриран на: 16 апр 2017 04:21

Re: ВЛ: V кръг: ЧЕЛСИ - Арсенал, 17.09.2017 г., 15:30 ч.

Мнениеот Vanderlei_Luxemburgo » 17 сеп 2017 18:20

Да бяхте задържали навремето Лукаку, че и Де Бройне сега отбора ви щеше да е топ... :lol:
Иначе Конте нещо не може да се нагоди как да играе срещу постановката на мосю Венгерий. Има само 1 победа от сумати мачове. :roll:


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта