ШЛ: ЧЕЛСИ - Карабах, 12.09.2017г., 21:45 ч.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

yasen
Мнения: 2457
Регистриран на: 21 сеп 2008 23:24
Контакти:

Re: ШЛ: ЧЕЛСИ - Карабах, 12.09.2017г., 21:45 ч.

Мнениеот yasen » 13 сеп 2017 09:24

Отначало бях сигурен, че това е удар към вратата, но на повторението видях, че той нито за миг не поглежда къде е вратата и вратаря,
от друга страна, обаче, самата парабола на топката е удар към вратата, а не центриране.
Или е гениален футболист или просто направи нескопосано центриране :twisted: :twisted:

Кристенсен ... много ми хареса това момче, доста по-солиден от Рюдигер, макар и в един такъв мач срещу такъв съперник.

Потребителски аватар
sslevski
Мнения: 3111
Регистриран на: 30 май 2009 16:07
Контакти:

Re: ШЛ: ЧЕЛСИ - Карабах, 12.09.2017г., 21:45 ч.

Мнениеот sslevski » 13 сеп 2017 14:05

yasen написа:Отначало бях сигурен, че това е удар към вратата, но на повторението видях, че той нито за миг не поглежда къде е вратата и вратаря,
от друга страна, обаче, самата парабола на топката е удар към вратата, а не центриране.
Или е гениален футболист или просто направи нескопосано центриране :twisted: :twisted:

Кристенсен ... много ми хареса това момче, доста по-солиден от Рюдигер, макар и в един такъв мач срещу такъв съперник.

Всички това се питаме.Ако е пич ще си признае :lol: :lol: :lol:

THE G.A.M.E
Мнения: 49918
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: ШЛ: ЧЕЛСИ - Карабах, 12.09.2017г., 21:45 ч.

Мнениеот THE G.A.M.E » 13 сеп 2017 15:38

Според мен няма значение на къде е гледал.
Роналдиньо докато играеше, често подаваше вляво, докато гледа на дясно. И обратното. :lol:
И аз съм го правил този номер... УЖ замахвам за пас към тъча, пък стрелям, ако с периферното си зрение съм установил, че вратаря си бърка в носа. :lol: :mrgreen:

Техниката на удара говори, че по-скоро си е именно това - удар, от колкото центриране.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта