Истина ли е или очите ме лъжат?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
sslevski
Мнения: 3111
Регистриран на: 30 май 2009 16:07
Контакти:

Истина ли е или очите ме лъжат?

Мнениеот sslevski » 21 май 2017 06:57

Наистина ли никъде няма да дават Челси по телевизията? Последен мач,коронясването на отбора,а и по трите Диеми плюс Нова спорт ще дават съответно Арсенал,Ливърпул,Сити и Левски.Кой и как реши, че този мач няма да се гледа от голяма аудитория.Защо мислите,че хората ще седнат да гледат примерно Сити? Фенската маса на Челси в България е в пъти та пъти по-голяма.Един единствен SANDY си е фен на този отбор.Само един път видях фен с фланелка на Сити и мислех да го питам момчето да не е от форума :).Та да се върнем на темата.Как може цял сезон този мач се чака от много хора и всеки ще иска да го гледа и телевизията реши да не се предава.
Едно трябва да им е ясно.Благодарение на програми като SOPCAST и ACE STREEM ,любимия ми отбор винаги ще "грее" на телевизора.
И все пак се надявам някой да си поправи грешката до късния следобяд.
[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/3EAKx3B7pIkygglk7C/giphy.gif[/wrapimg]

zaqwsxd
Мнения: 1671
Регистриран на: 23 авг 2008 12:42
Контакти:

Re: Истина ли е или очите ме лъжат?

Мнениеот zaqwsxd » 21 май 2017 10:36

От Скай няма да го излъчват( ще дават "невероятната" битка за топ 4, която и на малките деца е ясна) ,а БТ Спорт се изчерпаха от към брой мачове, които могат да предават за един сезон по договор. Така, че не се надявай да ни дават по ТВ. Подготви си стрийм с Челси ТВ (има много). За награждаването Скай - ще го излъчват след приключването на останалите мачове ,съответно предполагам, че и Диемаджиите ще го направят.

Потребителски аватар
blague
Мнения: 586
Регистриран на: 01 мар 2011 12:25
Контакти:

Re: Истина ли е или очите ме лъжат?

Мнениеот blague » 21 май 2017 10:58

Е Челси да не би да има много фенове в България.
Давам ти пример април месец бях в Лондон и за 1 седмица видях само един човек с фланелка на Челси и нищо чудно да е Миши Батшуайи.
Най-големия трансфер който сте правили е Роман Абрамович, ако не беше той сега щяхте да лакатушите като Уест Хам.

Виж за сметка на това Лондон е пълен с Артелеристи и Чукове те бяха навсякъде.

P.S.
Не чета отговори на моите коментари, защото невярвам да ми кажете нещо което не знам.

zaqwsxd
Мнения: 1671
Регистриран на: 23 авг 2008 12:42
Контакти:

Re: Истина ли е или очите ме лъжат?

Мнениеот zaqwsxd » 21 май 2017 11:06

blague написа:.
Най-големияТ
невярвам( не вярвам)

Неграмотен си. :( 27 години без титла е много време и сигурно боли.

Потребителски аватар
riak4
Мнения: 6322
Регистриран на: 24 мар 2012 13:47
Контакти:

Re: Истина ли е или очите ме лъжат?

Мнениеот riak4 » 21 май 2017 11:31

[center][wrapimg=]http://puu.sh/fjKd5/6ced854970.jpg[/wrapimg]
ONCE A BLUE, ALWAYS A BLUE[/center]

Потребителски аватар
sslevski
Мнения: 3111
Регистриран на: 30 май 2009 16:07
Контакти:

Re: Истина ли е или очите ме лъжат?

Мнениеот sslevski » 21 май 2017 11:43

Много жалко,че разсъждаваш така.Най-вероятно си на 17 и твоят отбор никога не си го виждал да вдига купа,но истината е една ти или си сляп или си бил на Владая не в Лондон,защото само там може да видиш само един фен на Челси.
P.S. Не ти отговарям просто си драскам...........
[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/3EAKx3B7pIkygglk7C/giphy.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
Ivanov_95
Мнения: 1822
Регистриран на: 13 мар 2014 21:03
Контакти:

Re: Истина ли е или очите ме лъжат?

Мнениеот Ivanov_95 » 21 май 2017 12:48

Аз имам един въпрос относно sop cast.Преди ми тръгваше без проблеми,но сега като цъкна на някой канал и изобщо не иска да зарежда,и това е от доста време.Някой има ли идея от какво е това? Дали от самата програма или аз нещо грешно правя.

Потребителски аватар
sslevski
Мнения: 3111
Регистриран на: 30 май 2009 16:07
Контакти:

Re: Истина ли е или очите ме лъжат?

Мнениеот sslevski » 21 май 2017 14:49

1.И аз имах такъв проблем и се оказа че е от плъгина Мозилата.Пробвай с друг браузер или преинсталирай този.
2.Ползвай Ace Sreem,като програма.Няма никакво закъснение на сигнала и по високо качество има.Спокойно може да си го пуснеш на 40 инча телевизор.
[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/3EAKx3B7pIkygglk7C/giphy.gif[/wrapimg]

rossi67
Мнения: 50
Регистриран на: 21 окт 2011 22:01
Контакти:

Re: Истина ли е или очите ме лъжат?

Мнениеот rossi67 » 21 май 2017 15:49

blague написа:Е Челси да не би да има много фенове в България.
Давам ти пример април месец бях в Лондон и за 1 седмица видях само един човек с фланелка на Челси и нищо чудно да е Миши Батшуайи.
Най-големия трансфер който сте правили е Роман Абрамович, ако не беше той сега щяхте да лакатушите като Уест Хам.

Виж за сметка на това Лондон е пълен с Артелеристи и Чукове те бяха навсякъде.

P.S.
Не чета отговори на моите коментари, защото невярвам да ми кажете нещо което не знам.


Проблема ти е, че си бил само 1 седмица в Лондон.... За най-големия трансфер си прав, само трябва да си отговориш защо е избрал Челси (сигурно заради единия фен), а не Арсенал или Уест Хам.

ohoboho
Мнения: 298
Регистриран на: 30 апр 2014 11:02
Контакти:

Re: Истина ли е или очите ме лъжат?

Мнениеот ohoboho » 21 май 2017 17:24

В интерес на истината, здравият разум предполага да се предават чужди мачове не според броя фенове на съответния отбор (защото те няма как да се кой знае колко независимо от отбора), а според броя неутрални зрители, които биха предпочели съответния мач. И от тази гледна точка мачът на решения от 2 кръга шампион и изпадналия от няколко месеца последен - де да знам, и аз да редях програмата, и аз нямаше да го пусна ...


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта