ВЛ: АФК Борнемут - ЧЕЛСИ, 08.04.2017 г., 19:30 ч.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: ВЛ: АФК Борнемут - ЧЕЛСИ, 08.04.2017 г., 19:30 ч.

Мнениеот CTAHKO » 08 апр 2017 20:57

Ехаааа :lol:
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: ВЛ: АФК Борнемут - ЧЕЛСИ, 08.04.2017 г., 19:30 ч.

Мнениеот THE G.A.M.E » 08 апр 2017 21:29

Всеки път като разкритикувам Алонсо, и той или ще вкара след това, или ще направи асистенция. :lol:
Рутинна победа, която идва като манна небесна в тоя напрегнат етап от сезона.
Проблемът обаче продължава да е Коста.
Да, някак си направи необходимото за 1-вия гол, най-малкото заради поемането на топката и освобождаването от бранителя, но отново провали доста перспективни атаки.
Всеки път си говорим, как трябва най-после да заиграе така, както беше до нова година, и всеки път сякаш се получава точно обратното. :|
Дали Конте в един момент няма да заложи на схема със "скрита 9-ка", като на мястото на Диего да започне да играе Уили, е хубав въпрос.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: ВЛ: АФК Борнемут - ЧЕЛСИ, 08.04.2017 г., 19:30 ч.

Мнениеот CTAHKO » 08 апр 2017 21:35

Приспахме ги за двайсетина минути и после спокойно си доиграхме мачът 8-) Културна работа 8-) Аристократи, какво да го правиш 8-)
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

yasen
Мнения: 2457
Регистриран на: 21 сеп 2008 23:24
Контакти:

Re: ВЛ: АФК Борнемут - ЧЕЛСИ, 08.04.2017 г., 19:30 ч.

Мнениеот yasen » 08 апр 2017 21:50

още една шампионска победа
Аз съм доволен от Челси.
Естествено, че не съм от Коста, изпадна в голяма дупка, хубавото е, че сега може да си го позволим, и като се сетя в колко мача ни измъкна преди Коледа, мисля, че няма за какво да му се сърдим чак толкова.
Вълшебен гол на Алонсо, Азар също прави силна поредица от мачове.
Жалко, че нямаме суха мрежа от м.Януари, но Куртоа няма вина за това, ако изключим мача със Сити.
Това означава че липсва пределна концентрация в защитата, там има спад след Нова година.
Аз бих внедрил Зума, но Конте няма да рискува до края на сезона и да прави промени.
7 точки преднина, 7 оставащи мачове.

п.с. Искам победа на Олд-а другата седмица.
Юнайтед играят с Андерлехт преди и след нашия мач.
Моуриньо каза, че ще пази сили за Лига Европа.

Потребителски аватар
0007
Мнения: 5257
Регистриран на: 18 авг 2008 14:24
Контакти:

Re: ВЛ: АФК Борнемут - ЧЕЛСИ, 08.04.2017 г., 19:30 ч.

Мнениеот 0007 » 08 апр 2017 22:20

Честита победа!Адски важна и може би предпоследната стъпка към титлата(другата седмица можем да забием последния пирон в ковчега на евреите :twisted: )!

Гледайки последните три мача все повече се убеждавам,че запазването на Моузес и превръщането му в халфбек беше ходът на сезона от страна на Конте.Полезен в атака,отдясно с Азпи изнасят по страхотен начин,не се притеснява да лъже 1на1,притежаващ нужната скорост,стабилен отзад,въобще чудесно виждане на Дона. 8 ;)Днес може би и това,че си почина в последните срещи помогна(макар и заради контузия),но почти няма слаб мач. Азпи пък за пореден сезон си остава невъзпятия герой.Почти няма брак в играта му,с Моузес се разбират чудесно,единствено височината му пречи,за да бъде слагам редом до по-"модните" защитници.
Общо-взето почти всички заслужават добри думи,без може би Диего,който беше активен и участва наистина в головете,но като цяло грешните му решения и отигравания преобладават.

ПП Зума на мен ми се вижда по-тромав отколкото беше преди контузията,а и пасовете му са далеч от желаното,тъй че се съмнявам Конте въобще някога да го наложи като титуляр.
Изображение
Groucho написа:Славиша требе а позиционира един нападател у кабинката на крана, който изгражда сектор А. Поне половината центрирания на колегите си в атака ще може да засече.

Потребителски аватар
язе
Мнения: 3345
Регистриран на: 26 дек 2014 23:42
Skype: noskype
Контакти:

Re: ВЛ: АФК Борнемут - ЧЕЛСИ, 08.04.2017 г., 19:30 ч.

Мнениеот язе » 08 апр 2017 23:24

Рутинна победа. Те Борнемут си бяха със свалени гащи и гола дето вкараха, даже и тях ги изненада. Тотален контрол на Челси над играта. Иииии... друга бира си е Моузес. Не ми харесаха смените, но...
... и после внезапно си направих секуро.

Потребителски аватар
sslevski
Мнения: 3111
Регистриран на: 30 май 2009 16:07
Контакти:

Re: ВЛ: АФК Борнемут - ЧЕЛСИ, 08.04.2017 г., 19:30 ч.

Мнениеот sslevski » 09 апр 2017 07:45

Няма какво да коментирам мача.Повече от добре изнесен мач,но истинския проблем тук е Диего Коста.Този човек втория полусезон е тотална щета.Има 11 мача с пълни 90 минути и има само 3 гола.Мисля че колкото и слаб МишУ БотушаЙ щеше да вкара повече.Според мен трябва да се тества това момче.Никакъв шанс не му се дава,а в същото време виждаме разходките на Коста,който освен че не вкарва и проваля доста атаки.

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: ВЛ: АФК Борнемут - ЧЕЛСИ, 08.04.2017 г., 19:30 ч.

Мнениеот Sardukar » 10 апр 2017 09:02

Диего е една от основните причини да сме първи в момента!
Просто е бразилски циганин и не е напълно концентриран, което рефлектира върху играта му. Без съмнение беше най-силния футболист в първенството до декември. Няма кой да го остави пейка....
Тотнъм играят страхотно, за което ги поздравявам. Изглеждат много по-добре от нас в момента, но мисля, че Арсенал и МанЮ ще ги катурнат.
Манчестър Ю ще излязат с нагласата да не загубят и да ни наритат, защото техните важни мачове са в Четвъртък. Едно концентрирано представяне от наша страна и ги пращаме да берат гъби.
Image
Image
Image


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта