ВЛ: Бърнли - ЧЕЛСИ, 12.02.2017 г., 15:30 ч.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
blue_till_i_die
Мнения: 540
Регистриран на: 04 авг 2012 18:55
Контакти:

Re: ВЛ: Бърнли - ЧЕЛСИ, 12.02.2017 г., 15:30 ч.

Мнениеот blue_till_i_die » 12 фев 2017 17:32

Много слаб мач на Челси, според мен. Терена беше ужасен, играчите на Бърнли ръгаха като побъркани, съдията Кевин Френд си ги оставяше да ритат играчите в синьо, но не пропускаше да свири фал в полза на Бърнли, даже се сещам как показа жълт на Луиз, а той току що бе спечелил тъч и бе изритан от играч на Бърнли, Азар и Коща ги нямаше никакви, както и Матич, който не можеше да разпределя добре топката, тъй че може би трябва да сме доволни и от едната точка. Все пак това е и третият най-силен отбор у дома през този сезон...

Офтопик:

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43872
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: ВЛ: Бърнли - ЧЕЛСИ, 12.02.2017 г., 15:30 ч.

Мнениеот rhaegar » 12 фев 2017 17:34

Е, време беше и за един не чак толкова добър мач. Бяхме далеч от най-добрите си дни, но точката е важна. Щеше да е супер, ако бяха три, но реално не заслужавахме победата.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: ВЛ: Бърнли - ЧЕЛСИ, 12.02.2017 г., 15:30 ч.

Мнениеот THE G.A.M.E » 12 фев 2017 18:12

Отвратителен мач и по добре да се забрави бързо.
Пасовете на къса и средна дистанция бяха често бъркани, даже ми се струва, че това е двубоят в който сбъркахме най много подавания.
Да, домакините играха с доста селски приоми, но не те бяха причината Челси да не спечели.
Но както писах... По добре да се забрави тази среща и да гледаме напред.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


[rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]

Потребителски аватар
E_pluribus_unum
Мнения: 480
Регистриран на: 11 дек 2016 23:46
Местоположение: Сандански
Контакти:

Re: ВЛ: Бърнли - ЧЕЛСИ, 12.02.2017 г., 15:30 ч.

Мнениеот E_pluribus_unum » 12 фев 2017 18:38

Подценихме ги,половината отбор игра"Ганкиното",а другата половина "Тракийското" и съвсем нормално ни зашлевиха!Можехме още до 15-та минута да решим мача,но ние си мислехме,че така ще ни дадат 3-те точки.На моменти щяхме да се победим сами,което ми напомня началото на сезона(дано това да е епизодично).Слабо съдийство,отвратителен терен,селски грубиянски прояви,за всяко вкарване на топката в игра им беше нужно на Бърнли минимум 1-а минута,но това,както стана ясно не е причина за слабата ни игра.Позитивното е,че видяхме промяна на схемата,а лошото е,че с нищо не ни помогна.Дано,дано Конте не изпусне нещата от контрол точно сега,че ще стане много лошо.Дали просто нямахме ден,много ми се иска да е така?!
Силният пълководец няма слаби войници.-Китайска мъдрост

Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За първото не съм толкова сигурен.
АЙНЩАЙН

Потребителски аватар
0007
Мнения: 5257
Регистриран на: 18 авг 2008 14:24
Контакти:

Re: ВЛ: Бърнли - ЧЕЛСИ, 12.02.2017 г., 15:30 ч.

Мнениеот 0007 » 12 фев 2017 22:22

Слаба работа :| Една точка на тоя стадион не е зле,но един глупав фаул преобърна цялото развитие и темпо на мача.
Матич с нескопосаните си отигравания не спира да ме изумява и вбесява.Дано лятото не ни отрежат пак всички и си вземем партньор на Канте.Диего също е извън всякаква форма,а в такива моменти изглежда по-дървен и от Валери Божинов :lol:
Канте беше буквално навсякъде и на няколко пъти посмя да пробва по-рискови вертикални подавания,които пък взеха,че се получиха.Защитата също заслужава отлична оценка.
Общо-взето този мач е хубаво да бъде забравен по-бързо и да се концентрираме върху мача с Уулвс.При тая преднина в ПЛ,няма да е зле да дадем всичко и за един хубав рейд за купата.
Изображение
Groucho написа:Славиша требе а позиционира един нападател у кабинката на крана, който изгражда сектор А. Поне половината центрирания на колегите си в атака ще може да засече.

Потребителски аватар
язе
Мнения: 3345
Регистриран на: 26 дек 2014 23:42
Skype: noskype
Контакти:

Re: ВЛ: Бърнли - ЧЕЛСИ, 12.02.2017 г., 15:30 ч.

Мнениеот язе » 13 фев 2017 23:08

Вторият вече е на 8 точки от нас. Можеше спокойно да бъде на 10, но ние май решихме че всичко е приключило. Не е така- до края има 13 мача, в които трябва да вземем минимум 7 победи. С такава игра, това ще е проблем. Конте ще трябва отново да вади зайче от шапката,щото то си беше ясно, че тази формация и тази схема няма да властва вечно.Луиз еконтузен,Диего главата му е в Китай... трябва да се мисли бързо. Ще е доста тъпо да изтървем питомното.
... и после внезапно си направих секуро.


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта