ВЛ: Тотнъм - ЧЕЛСИ, 04.01.2017, 22:00 ч.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
0007
Мнения: 5257
Регистриран на: 18 авг 2008 14:24
Контакти:

Re: ВЛ: Тотнъм - ЧЕЛСИ, 04.01.2017, 22:00 ч.

Мнениеот 0007 » 05 яну 2017 00:03

Очаквана загуба,просто нямаше как да бием 38 кръга поред.Чувството не е приятно,но титлата все още е в нашите ръце.Познавайки Конте,се съмнявам да допуснем голям спад и общо-взето нещата ще се решат от двата мача в края на месеца.
Отборът има нужда от по-качествени футболисти на определени постове и се надявам Конте да се погрижи за някои от тях още през януари.
Последна промяна от 0007 на 05 яну 2017 00:07, променено общо 1 път.
Изображение
Groucho написа:Славиша требе а позиционира един нападател у кабинката на крана, който изгражда сектор А. Поне половината центрирания на колегите си в атака ще може да засече.

На линия
Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43890
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: ВЛ: Тотнъм - ЧЕЛСИ, 04.01.2017, 22:00 ч.

Мнениеот rhaegar » 05 яну 2017 00:04

Не е редно да нападаме мениджъра и играчите след един лош мач на три месеца. Всеки прави грешки и има лоши дни.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

sunscres92
Мнения: 5814
Регистриран на: 16 авг 2014 10:19
Контакти:

Re: ВЛ: Тотнъм - ЧЕЛСИ, 04.01.2017, 22:00 ч.

Мнениеот sunscres92 » 05 яну 2017 00:06

rhaegar написа:
sunscres92 написа:Аз си признавам, че нямах идея как отбор с Педро и Моузес може да побеждава толкова дълго, но някак си ставаше.


Абе и аз не харесвам Педро особено, ама говориш за играч, който за една година е печелил повече трофеи, отколкото имат общо всичките ви Рагнар Лодброковци, миньовци (коу/фир/ле) и т.н., все едно е на нивото на нашата А група. Знам, че не разбираш много от футбол, ама дай малко по-сериозно.


Разбира се щом е играл в Барса толкова време не е посредствен играч, но ми идва супер неефективен - нещо като малко по-добра версия на Навас

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13762
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: ВЛ: Тотнъм - ЧЕЛСИ, 04.01.2017, 22:00 ч.

Мнениеот Red_Neck » 05 яну 2017 00:08

Sardukar написа:малко радост и за феновете на Ливърпул!
Още няколко кръга ще е тяхната година :| А догодина ЛЕ!

Току що си изял яко дървото от Тотнъм, а в главата ти е Ливърпул..... не те разбирам, честно. ;)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6136
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: ВЛ: Тотнъм - ЧЕЛСИ, 04.01.2017, 22:00 ч.

Мнениеот KOPScousers » 05 яну 2017 00:08

rhaegar написа:
sunscres92 написа:Аз си признавам, че нямах идея как отбор с Педро и Моузес може да побеждава толкова дълго, но някак си ставаше.


Абе и аз не харесвам Педро особено, ама говориш за играч, който за една година е печелил повече трофеи, отколкото имат общо всичките ви Рагнар Лодброковци, миньовци (коу/фир/ле) и т.н., все едно е на нивото на нашата А група. Знам, че не разбираш много от футбол, ама дай малко по-сериозно.

И сега ще кажеш, че не ги е спечелил тези трофеи благодарение на факта, че случайно се е родил богопомазан да се окаже в Барселона в най-силните й години в историята, при наличието на феномен като Меси, играчи като Пуйол, Алвеш, Бускетс, Шави, Иниеста, Давид Вийя, Неймар, Суарес... Сега дай ти малко по-сериозно, ако обичаш. И да ти отговоря на въпроса от преди малко - не, не съм написал глупост. Говорех в множествено число - със сигурност е имало някое киндерче, което си е помислило, че ще мачкате всеки мач, не съм се обърнал конкретно към теб. Лека вечер ви пожелавам, пичове. :)
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
E_pluribus_unum
Мнения: 480
Регистриран на: 11 дек 2016 23:46
Местоположение: Сандански
Контакти:

Re: ВЛ: Тотнъм - ЧЕЛСИ, 04.01.2017, 22:00 ч.

Мнениеот E_pluribus_unum » 05 яну 2017 00:09

0007 написа:Очаквана загуба,просто нямаше как да бием 38 кръга поред.Чувството не е приятно,но титлата все още е в нашите ръце.Познавайки Конте,се съмнявам да допуснем голям спад и общо-взето нещата ще се решат от двата мача в края на месеца.
Отборът има нужда от по-качествени футболисти на определени постове и се надявам Конте да се погрижи за някои постове още през януари.

Да чувството е неприятно,но тук не говорим за надиграване,а за недопустимото ниско ниво на играчите,лежерно,бавно,с много грешки,без никакво желание,все едно Абрамович е играл мача 1-ца!То рано или късно щяхме да загубим,но не по този начин,просто това тази вечер беше простотията на отбора за сезона до момента,а могат много повече!
Силният пълководец няма слаби войници.-Китайска мъдрост

Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За първото не съм толкова сигурен.
АЙНЩАЙН

На линия
Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43890
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: ВЛ: Тотнъм - ЧЕЛСИ, 04.01.2017, 22:00 ч.

Мнениеот rhaegar » 05 яну 2017 00:14

KOPScousers написа:
rhaegar написа:
sunscres92 написа:Аз си признавам, че нямах идея как отбор с Педро и Моузес може да побеждава толкова дълго, но някак си ставаше.


Абе и аз не харесвам Педро особено, ама говориш за играч, който за една година е печелил повече трофеи, отколкото имат общо всичките ви Рагнар Лодброковци, миньовци (коу/фир/ле) и т.н., все едно е на нивото на нашата А група. Знам, че не разбираш много от футбол, ама дай малко по-сериозно.

И сега ще кажеш, че не ги е спечелил тези трофеи благодарение на факта, че случайно се е родил богопомазан да се окаже в Барселона в най-силните й години в историята, при наличието на феномен като Меси, играчи като Пуйол, Алвеш, Бускетс, Шави, Иниеста, Давид Вийя, Неймар, Суарес... Сега дай ти малко по-сериозно, ако обичаш. И да ти отговоря на въпроса от преди малко - не, не съм написал глупост. Говорех в множествено число - със сигурност е имало някое киндерче, което си е помислило, че ще мачкате всеки мач, не съм се обърнал конкретно към теб. Лека вечер ви пожелавам, пичове. :)


Значи, за мен Педро и Бускетс са играчите, които най-много намазаха от онзи добър период на Барса, като използваха максимално факта, че се налагат всякакви юношки в добър като цяло състав и успяха да спечелят трофеи. Но.......те двамата успяха наистина да си спечелят мачове, Педро вкара и доста важни голове. По тая логика, всеки Хефрен, Мунир и т.н. можеше да спечели всичко с тях, а приносът му да е нулев, което в случая на Педро не е така. Повтарям, аз също ни най-малко не го харесвам, но му признавам, когато играе добре.

Някой киндер-миндер, мен си цитирал, аз ти отговарям. При вас има големи хора, които си ги мислят тия неща, та какво остава за деца.

Лека :)
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
E_pluribus_unum
Мнения: 480
Регистриран на: 11 дек 2016 23:46
Местоположение: Сандански
Контакти:

Re: ВЛ: Тотнъм - ЧЕЛСИ, 04.01.2017, 22:00 ч.

Мнениеот E_pluribus_unum » 05 яну 2017 00:14

rhaegar написа:Не е редно да нападаме мениджъра и играчите след един лош мач на три месеца. Всеки прави грешки и има лоши дни.

Да,но съм толкова афектиран от безхаберието на целият отбор +Конте,че съм бесен!
Истина ли е?
Силният пълководец няма слаби войници.-Китайска мъдрост

Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За първото не съм толкова сигурен.
АЙНЩАЙН

Потребителски аватар
drago911
Мнения: 1925
Регистриран на: 03 мар 2012 17:26
Контакти:

Re: ВЛ: Тотнъм - ЧЕЛСИ, 04.01.2017, 22:00 ч.

Мнениеот drago911 » 05 яну 2017 00:17

Колкото и да не ми се иска да се съглася- трябват си нови попълнения. Първо за добавяне на конкуренция, второ за някаква ротация и трето за повишаване на класата евентуално. Единственото за което се надявам е Конте сам да си прави трансферите. Усеща къде са слабите ни места и днешните смени го доказват. (изключвам ваденето на Канте, но Фабрегас беше задължителен)
[center][wrapimg=]http://38.media.tumblr.com/e4711071c5715e9804c3e8c4c63657cf/tumblr_ne9thgYpzk1sn2exmo1_1280.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
UltraBlue
Мнения: 3985
Регистриран на: 29 авг 2008 15:53
Контакти:

Re: ВЛ: Тотнъм - ЧЕЛСИ, 04.01.2017, 22:00 ч.

Мнениеот UltraBlue » 05 яну 2017 00:18

Мисля че сте малко крайни в оценките си за мача. Да, Тотнъм спечели, но не мисля че са надиграли Челси. Просто имаха 2 доста добри центрирания и още по-добри отигравания на Деле Али. Тотнъм са може би най-силният домакин в лигата и не мисля, че е чак такава трагедия тази загуба. Пак казвам- за мен Тотнъм не надиграха Челси. Просто 2 прецизни центрирания и отигравания решиха мача. От другата страна - ако положението на Азар в началото беше влязло, сега щеше да се говори съвсем по различен начин за този мач.

За мен по-интересно ще е как тази загуба ще се отрази на Челси.
Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one !


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта