ВЛ: Тотнъм - ЧЕЛСИ, 04.01.2017, 22:00 ч.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13363
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: ВЛ: Тотнъм - ЧЕЛСИ, 04.01.2017, 22:00 ч.

Мнениеот sapio0o » 05 яну 2017 00:21

sunscres92 написа:Аз си признавам, че нямах идея как отбор с Педро и Моузес може да побеждава толкова дълго, но някак си ставаше.


Осъзнаваш, че говориш за играч, печелил два требъла в кариерата си, нали? Педро освен това бе титуляр доста дълго време в тази Барса, вкара и не малко решаващи голове, включително във финал на ШЛ срещу вашите любимци от Манчестър. :)

Не съм съгласен, че Бускетс е ''намазал'' нещо. Момчето израстна ужасно много последните години. Той е нщо като копие на Шаби Алонсо. За намазване може да говорим при Пике до 2014-та някъде, тъй като дотогава си бе абсолютно посредствен защитник. Също Валдес, макар да имаше и добри години.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14718
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: ВЛ: Тотнъм - ЧЕЛСИ, 04.01.2017, 22:00 ч.

Мнениеот smoothc » 05 яну 2017 00:22

Тежък удар за Челси, определено, но с това малко или много интригата на върха се завръща.
Неслучайно и Скаузърите са доста активни.

Защитата ви нещо започва да се пропуква - 2 гола от Стоук, 2 гола от Тотнъм!
За първи път и не успяхте да вкарате гол, а интересното е, че последната загуба беше срещу Арсенал, а днес серията се прекъсна от Тотнъм - т.е.Лондонските отбори нещо ви запъват, включая и мачовете срещу малките лондонски дербита.
Дали е случайност или нещо друго?
Определено се очертава голям мач срещу Лестър и Раниери. :)

Потребителски аватар
sslevski
Мнения: 3111
Регистриран на: 30 май 2009 16:07
Контакти:

Re: ВЛ: Тотнъм - ЧЕЛСИ, 04.01.2017, 22:00 ч.

Мнениеот sslevski » 05 яну 2017 00:24

Изключително съм разочарован от мача.Защо не загубихме мача поне с малко повече достойнство.Тотална деградация на всички нива.И друг път съм виждал този срив и мисля,че много трудно ще се върнем на правилния път.Не драматизирам от този мач.Да изгубен мач,но изгубен след никаква игра.А последните 10 минути искам да ги забравя ,колкото се може по-бързо.Силно съм притеснен от това,че идва мач с Пул,а там каква преса ни чака,просто не е истина.Кълбо от нерви съм.С тази игра ме върнаха в нулевия сезон на Моу,когато не се знаеше кой ,какъв го играе.Ако Челси не започнат футбол с преса по целия терен - нямаме никакви шансове за победа с отбор от топ 4.
Задължително ни трябва една голяма покупка през зимата и дано да е Хамес,защото според мен ни липсва точно такъв футболист.
Не мога - много съм нервен.Приемам го лично.Такива аматьорски грешки и всичко рухна.
[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/3EAKx3B7pIkygglk7C/giphy.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
sslevski
Мнения: 3111
Регистриран на: 30 май 2009 16:07
Контакти:

Re: ВЛ: Тотнъм - ЧЕЛСИ, 04.01.2017, 22:00 ч.

Мнениеот sslevski » 05 яну 2017 00:25

smoothc написа:Тежък удар за Челси, определено, но с това малко или много интригата на върха се завръща.
Неслучайно и Скаузърите са доста активни.

Защитата ви нещо започва да се пропуква - 2 гола от Стоук, 2 гола от Тотнъм!
За първи път и не успяхте да вкарате гол, а интересното е, че последната загуба беше срещу Арсенал, а днес серията се прекъсна от Тотнъм - т.е.Лондонските отбори нещо ви запъват, включая и мачовете срещу малките лондонски дербита.
Дали е случайност или нещо друго?
Определено се очертава голям мач срещу Лестър и Раниери. :)

Нали знаеш,защо отбор от Лондон е много трудно да стане шампион,защото сумати отбори са от там.
[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/3EAKx3B7pIkygglk7C/giphy.gif[/wrapimg]

На линия
Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43893
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: ВЛ: Тотнъм - ЧЕЛСИ, 04.01.2017, 22:00 ч.

Мнениеот rhaegar » 05 яну 2017 00:26

sapio0o написа:
sunscres92 написа:Аз си признавам, че нямах идея как отбор с Педро и Моузес може да побеждава толкова дълго, но някак си ставаше.


Осъзнаваш, че говориш за играч, печелил два требъла в кариерата си, нали? Педро освен това бе титуляр доста дълго време в тази Барса, вкара и не малко решаващи голове, включително във финал на ШЛ срещу вашите любимци от Манчестър. :)

Не съм съгласен, че Бускетс е ''намазал'' нещо. Момчето израстна ужасно много последните години. Той е нщо като копие на Шаби Алонсо. За намазване може да говорим при Пике до 2014-та някъде, тъй като дотогава си бе абсолютно посредствен защитник. Също Валдес, макар да имаше и добри години.


Под "намазаха" имам предвид, че се хванаха за дадената им възможност и наистина се адаптираха към отбора. В този период Барса опита да даде шанс на доста юноши, но единствените, които реално се възползваха, са Педро и Бускетс.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14718
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: ВЛ: Тотнъм - ЧЕЛСИ, 04.01.2017, 22:00 ч.

Мнениеот smoothc » 05 яну 2017 00:29

Такива аматьорски грешки и всичко рухна.

Неслучайно в Англия има и една приказка в подобни ситуации:Титлата на отбор Х, е за губене.
Предстоят мачове:
Лестър - г
Хъл - д
Ливърпул - г
Арсенал - д

Всички чакат с нетърпение т.нар.реакция-отговор на Челси.
Хъл също не са за подценяване, защото на практика нямат какво толкова да губят, отделно че уволниха и мениджъра.


p.s.
При нас през 2011-2012 "доминото" започна със загубата от Уигън.
Както се казва - малките камъни обръщат каруцата.
Последна промяна от smoothc на 05 яну 2017 00:31, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
язе
Мнения: 3345
Регистриран на: 26 дек 2014 23:42
Skype: noskype
Контакти:

Re: ВЛ: Тотнъм - ЧЕЛСИ, 04.01.2017, 22:00 ч.

Мнениеот язе » 05 яну 2017 00:30

Добре де, всички очаквахме това да се случи и то точно тук. Нали затова беше толкова важно да си вземем "лесните" мачове. Нищо не е станало. Не бяхме размазани или нещо подобно, просто ни вкараха два еднакви гола... това трябва да се анализира от хората,които редят играта. Сега важното е, да не се изпада в паника и да си продължим спокойно и по план. Позицията ни е перфектна, а най- близкия истински конкурент е на 7 точки. Ливърпул и Арсенал не ги бройте изобщо- те ще се борят за 4 то място. Има доста време до следващия мач, което е добре, защото днес и умората се видя ясно- толкова брак в действията не е случаен. Та, гледаме напред и вярваме в отбора. И не забравяме, че титлата се печели срещу малките отбори...
... и после внезапно си направих секуро.

Потребителски аватар
E_pluribus_unum
Мнения: 480
Регистриран на: 11 дек 2016 23:46
Местоположение: Сандански
Контакти:

Re: ВЛ: Тотнъм - ЧЕЛСИ, 04.01.2017, 22:00 ч.

Мнениеот E_pluribus_unum » 05 яну 2017 00:31

sslevski написа:Изключително съм разочарован от мача.Защо не загубихме мача поне с малко повече достойнство.Тотална деградация на всички нива.И друг път съм виждал този срив и мисля,че много трудно ще се върнем на правилния път.Не драматизирам от този мач.Да изгубен мач,но изгубен след никаква игра.А последните 10 минути искам да ги забравя ,колкото се може по-бързо.Силно съм притеснен от това,че идва мач с Пул,а там каква преса ни чака,просто не е истина.Кълбо от нерви съм.С тази игра ме върнаха в нулевия сезон на Моу,когато не се знаеше кой ,какъв го играе.Ако Челси не започнат футбол с преса по целия терен - нямаме никакви шансове за победа с отбор от топ 4.
Задължително ни трябва една голяма покупка през зимата и дано да е Хамес,защото според мен ни липсва точно такъв футболист.
Не мога - много съм нервен.Приемам го лично.Такива аматьорски грешки и всичко рухна.

Ооо,да и гледай само,ако не вземем мача с Лестър,за какво говорим!Страх ме е да си го помисля!
Силният пълководец няма слаби войници.-Китайска мъдрост

Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За първото не съм толкова сигурен.
АЙНЩАЙН

Потребителски аватар
sslevski
Мнения: 3111
Регистриран на: 30 май 2009 16:07
Контакти:

Re: ВЛ: Тотнъм - ЧЕЛСИ, 04.01.2017, 22:00 ч.

Мнениеот sslevski » 05 яну 2017 00:31

E_pluribus_unum написа:
0007 написа:Очаквана загуба,просто нямаше как да бием 38 кръга поред.Чувството не е приятно,но титлата все още е в нашите ръце.Познавайки Конте,се съмнявам да допуснем голям спад и общо-взето нещата ще се решат от двата мача в края на месеца.
Отборът има нужда от по-качествени футболисти на определени постове и се надявам Конте да се погрижи за някои постове още през януари.

Да чувството е неприятно,но тук не говорим за надиграване,а за недопустимото ниско ниво на играчите,лежерно,бавно,с много грешки,без никакво желание,все едно Абрамович е играл мача 1-ца!То рано или късно щяхме да загубим,но не по този начин,просто това тази вечер беше простотията на отбора за сезона до момента,а могат много повече!

Напълно съгласен.Нямаше как по лошо да изиграят мача.Притеснява ме ,че нещата ще продължат надолу.Седмо чувство......
[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/3EAKx3B7pIkygglk7C/giphy.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5467
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: ВЛ: Тотнъм - ЧЕЛСИ, 04.01.2017, 22:00 ч.

Мнениеот insaneboy1 » 05 яну 2017 00:35

язе написа:Ливърпул и Арсенал не ги бройте изобщо- те ще се борят за 4 то място.


Абе да не стане само накрая вие да се борите за 4-то място. Пожелавам ви приятна и дълга от поне 13 мача серийка без победа.
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта