ВЛ: Тотнъм - ЧЕЛСИ, 04.01.2017, 22:00 ч.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
E_pluribus_unum
Мнения: 480
Регистриран на: 11 дек 2016 23:46
Местоположение: Сандански
Контакти:

Re: ВЛ: Тотнъм - ЧЕЛСИ, 04.01.2017, 22:00 ч.

Мнениеот E_pluribus_unum » 05 яну 2017 00:36

С две думи"изсрахме се на метеното"!Както казват руснаците"Да доживеем,пък ще видим!".
Силният пълководец няма слаби войници.-Китайска мъдрост

Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За първото не съм толкова сигурен.
АЙНЩАЙН

Потребителски аватар
sslevski
Мнения: 3111
Регистриран на: 30 май 2009 16:07
Контакти:

Re: ВЛ: Тотнъм - ЧЕЛСИ, 04.01.2017, 22:00 ч.

Мнениеот sslevski » 05 яну 2017 00:40

Пичове едно е сигурно.Мача с Лестър е ФИНАЛ.Казвам финал,защото той ще ни покаже с какви амбиции е отбора.Победата в този мач е ЗАДЪЛЖИТЕЛНА.Там трябва да се излезе и да се мачка по целия терен,както го направиха днес Тотнъм.Яд ме е,че отбор като шпорите скача винаги и само единствено на нас.Като им дойде особено мача с Юнайтед и започва представлението от сълза и смях.Но това си е за тяхна сметка.Ние сега имаме една единствена близка цел - ПОБЕДА НАД ШАМПИОНА.Това е друга алтернатива няма.
[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/3EAKx3B7pIkygglk7C/giphy.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
язе
Мнения: 3345
Регистриран на: 26 дек 2014 23:42
Skype: noskype
Контакти:

Re: ВЛ: Тотнъм - ЧЕЛСИ, 04.01.2017, 22:00 ч.

Мнениеот язе » 05 яну 2017 00:44

insaneboy1 написа:
язе написа:Ливърпул и Арсенал не ги бройте изобщо- те ще се борят за 4 то място.


Абе да не стане само накрая вие да се борите за 4-то място. Пожелавам ви приятна и дълга от поне 13 мача серийка без победа.


Благодаря за пожеланията! Аз на свой ред, ви пожелавам още 26 години... :lol:
... и после внезапно си направих секуро.

Потребителски аватар
E_pluribus_unum
Мнения: 480
Регистриран на: 11 дек 2016 23:46
Местоположение: Сандански
Контакти:

Re: ВЛ: Тотнъм - ЧЕЛСИ, 04.01.2017, 22:00 ч.

Мнениеот E_pluribus_unum » 05 яну 2017 00:44

sslevski написа:Пичове едно е сигурно.Мача с Лестър е ФИНАЛ.Казвам финал,защото той ще ни покаже с какви амбиции е отбора.Победата в този мач е ЗАДЪЛЖИТЕЛНА.Там трябва да се излезе и да се мачка по целия терен,както го направиха днес Тотнъм.Яд ме е,че отбор като шпорите скача винаги и само единствено на нас.Като им дойде особено мача с Юнайтед и започва представлението от сълза и смях.Но това си е за тяхна сметка.Ние сега имаме една единствена близка цел - ПОБЕДА НАД ШАМПИОНА.Това е друга алтернатива няма.

Подкрепям!Дори и да спечелим мача с Лестър,мача с Ливърпул ще е като финал на Шампионска лига.Яд ме е,много ме е яд,тази вечер титлата ни бе поднесена на тепсия,обаче италианеца си е италианец!
Силният пълководец няма слаби войници.-Китайска мъдрост

Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За първото не съм толкова сигурен.
АЙНЩАЙН

Потребителски аватар
0007
Мнения: 5257
Регистриран на: 18 авг 2008 14:24
Контакти:

Re: ВЛ: Тотнъм - ЧЕЛСИ, 04.01.2017, 22:00 ч.

Мнениеот 0007 » 05 яну 2017 00:49

E_pluribus_unum написа:Да чувството е неприятно,но тук не говорим за надиграване,а за недопустимото ниско ниво на играчите,лежерно,бавно,с много грешки,без никакво желание,все едно Абрамович е играл мача 1-ца!То рано или късно щяхме да загубим,но не по този начин,просто това тази вечер беше простотията на отбора за сезона до момента,а могат много повече!

Желанието си го имаше,просто вторият гол уби целия ни устрем.Почетино за мен е страхотен мениджър и ще е интересно да се види в отбор с по-големи ресурси и традиции.А и е сглобил страхотен отбор - само виж бековете(днес даже играха като халфбекове) на Тотнъм и ги сравни със скоростта и остротата на нашите.А сега сравни и Дембеле с Матич.
Повечето от играчите досега през сезона надскачаха себе си и е нормално в определен момент да настъпи спад във формата им.Класата не им е чак толкова голяма,че да компенсира физическото и донякъде психическото изчерпване след 13-те поредни победи.Като добавим,че и Конте едвам сглоби схемата с наличните играчи и загубата тази вечер не изглежда чак толкова нелогична.

Разбирам,че сте недоволни,но изчакайте реакцията на отбора срещу Лестър и тогава вече си правете по-генерални изводи.
Изображение
Groucho написа:Славиша требе а позиционира един нападател у кабинката на крана, който изгражда сектор А. Поне половината центрирания на колегите си в атака ще може да засече.

Потребителски аватар
E_pluribus_unum
Мнения: 480
Регистриран на: 11 дек 2016 23:46
Местоположение: Сандански
Контакти:

Re: ВЛ: Тотнъм - ЧЕЛСИ, 04.01.2017, 22:00 ч.

Мнениеот E_pluribus_unum » 05 яну 2017 00:52

Тази вечер,нямаше какво да загубим,можеше само да спечелим,но ние не се възползвахме!Имах очаквания относно Конте,но той изглежда е доста консервативен и предсказуем и това ще му коства съня няколко вечери,а също и нервите на феновете!
Силният пълководец няма слаби войници.-Китайска мъдрост

Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За първото не съм толкова сигурен.
АЙНЩАЙН

Потребителски аватар
C.T.I.D
Мнения: 12
Регистриран на: 16 ное 2014 10:51
Контакти:

Re: ВЛ: Тотнъм - ЧЕЛСИ, 04.01.2017, 22:00 ч.

Мнениеот C.T.I.D » 05 яну 2017 00:55

Имаме нужда от подсилване на отбора на поне 3-4 поста. Ако не се вземат мерки очаквам да губим още точки срещу отборите в топ 5. Можем само да се надяваме, че Ливърпул, Арсенал, Сити и Тотнъм ще продължат да се дънят срещу по-слабите отбори, а ние да си взимаме мачовете.
[center][rimg]http://i.imgur.com/llqMbCP.jpg[/rimg][rimg]http://i.imgur.com/gsnEPeQ.gif[/rimg][rimg]http://i.imgur.com/xkKqASh.png[/rimg][/center]

Потребителски аватар
E_pluribus_unum
Мнения: 480
Регистриран на: 11 дек 2016 23:46
Местоположение: Сандански
Контакти:

Re: ВЛ: Тотнъм - ЧЕЛСИ, 04.01.2017, 22:00 ч.

Мнениеот E_pluribus_unum » 05 яну 2017 00:56

0007 написа:
E_pluribus_unum написа:Да чувството е неприятно,но тук не говорим за надиграване,а за недопустимото ниско ниво на играчите,лежерно,бавно,с много грешки,без никакво желание,все едно Абрамович е играл мача 1-ца!То рано или късно щяхме да загубим,но не по този начин,просто това тази вечер беше простотията на отбора за сезона до момента,а могат много повече!

Желанието си го имаше,просто вторият гол уби целия ни устрем.Почетино за мен е страхотен мениджър и ще е интересно да се види в отбор с по-големи ресурси и традиции.А и е сглобил страхотен отбор - само виж бековете(днес даже играха като халфбекове) на Тотнъм и ги сравни със скоростта и остротата на нашите.А сега сравни и Дембеле с Матич.
Повечето от играчите досега през сезона надскачаха себе си и е нормално в определен момент да настъпи спад във формата им.Класата не им е чак толкова голяма,че да компенсира физическото и донякъде психическото изчерпване след 13-те поредни победи.Като добавим,че и Конте едвам сглоби схемата с наличните играчи и загубата тази вечер не изглежда чак толкова нелогична.

Разбирам,че сте недоволни,но изчакайте реакцията на отбора срещу Лестър и тогава вече си правете по-генерални изводи.

Прав си,много си прав,но това не означава,че днес целия отбор игра доста под възможностите си.Ако трябва да правя разбор на мача,няма да ми стигне цяла вечер.
Останете със здраве!Лека!
Силният пълководец няма слаби войници.-Китайска мъдрост

Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За първото не съм толкова сигурен.
АЙНЩАЙН

Потребителски аватар
Rofles
Мнения: 8044
Регистриран на: 17 ное 2010 20:56
Контакти:

Re: ВЛ: Тотнъм - ЧЕЛСИ, 04.01.2017, 22:00 ч.

Мнениеот Rofles » 05 яну 2017 01:56

KOPScousers написа:
rhaegar написа:Реват, щото лорд Джермейн ги попари, ако бяха били 0:3 примерно, думичка нямаше да се чуе.

Нищо, на мен ми харесва. Всички чакат да загубим и ще го отпразнуват с оргазмено задоволство, все едно Анджелина ги чака вкъщи по разкрач. Все някога ще стане, може и да е утре.....ама пък ще е забавно да се погърчат още малко.

Пичове, помислихте се за безсмъртни май, а? 100% сте си помислили, че ще биете всеки мач до края на първенството, нали? Имате мач на Анфийлд, в който както можете да биете, така можете и да бъдете размазани, така че по-спокойно. Факт е, 13 поредни победи са си изключително постижение, особено пък за първенство като ВЛ, но дотам. Чакам с нетърпение 31-ви и ще ми е много интересно, ако случайно след мача Ливърпул ви изпревари в класирането, какви ще са ви коментарите. 8-)


На мен пък ми е интересно ако Юнайтед ви напукат каската на Вас клоповците и останете с пръст в устата, както винаги. Сметки без кръчмар, май ни забравихте нас, а ? Пък то, вземем да ви бием и направо ще ви задминем, не сте далеч.

До феновете на Челси - пичаги.. не се косете. 13 Поредни победи във ВЛ са по-силите на много малко отбори, всеки един губи, няма как - футбол е. Не бъдете и неблагодарни, просто тая загуба трябваше да се случи, такъв е футбола.
Изображение[/center]

Потребителски аватар
marco_bailey
Мнения: 150
Регистриран на: 02 май 2010 15:25
Контакти:

Re: ВЛ: Тотнъм - ЧЕЛСИ, 04.01.2017, 22:00 ч.

Мнениеот marco_bailey » 05 яну 2017 02:14

C.T.I.D написа:Имаме нужда от подсилване на отбора на поне 3-4 поста. Ако не се вземат мерки очаквам да губим още точки срещу отборите в топ 5. Можем само да се надяваме, че Ливърпул, Арсенал, Сити и Тотнъм ще продължат да се дънят срещу по-слабите отбори, а ние да си взимаме мачовете.


Точно това разправям не приятели - фенове на Челси. Айде, чак "поне 3-4" е ясно, че няма да стане. И 2 попълнения да са, но качествени, защото в момента няма с какво да промени нищо италианеца при негативен развой като тази вечер...
FlashScore.bg - най-бързият и точен livescore:
https://play.google.com/store/apps/deta ... e_bg&hl=bg


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта