ВЛ: ЧЕЛСИ - Уест Бромич, 11.12.2016, 14:00 ч.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Ivanov_95
Мнения: 1822
Регистриран на: 13 мар 2014 21:03
Контакти:

Re: ВЛ: ЧЕЛСИ - Уест Бромич, 11.12.2016, 14:00 ч.

Мнениеот Ivanov_95 » 12 дек 2016 00:54

0007 написа:Първо искам да поздравя отбора и Конте за победите в последния месец.Нямах възможност да пиша във форума,а и да гледам мачовете с Боро и Сити,но пък ги изгледах детайлно на запис и съм адски доволен.Отборът играе със самочувствие,с ясно изграден стил,всеки си изпълнява перфектно задачите,а Антонио ми пълни душата покрай тъч линията. 8-) Титлата не знам дали ще я вземем,но основата за следващите сезони е поставена.Сега топката е в баце Роман и борда,че схемата замаскира издънките,но това няма да е вечно. :lol:

Колкото до днес - честита победа,колеги!
Адски закучен мач се получи(показно от страна на Пюлис :roll: ) и на сцената излезе големият футболист и характер.Диего е всичко,от което един кандидат-шампион се нуждае.От тоя сезона и комбинативността му се е подобрила,а разбирателството с Азар е на още по-високо ниво.Като добавим борбеността и непримиримостта му,които са без аналог,получаваме завършения ЦН.
Иначе победата си беше от баш шампионските - безидейна игра срещу окопал се противник(УБА си свърши почти перфектно работата,а за автобусите - много пъти и ние сме паркирали такива :lol:,тъй че проблемът си беше наш да намерим път към вратата ),взета с индивидуален проблясък.Бог Диего заслужава паметник пред Моста!

Днес обаче си пролича една слабост,която се видя и в големи периоди от предишните мачове - затворят ли ни фланговете,играта ни просто умира.Играем без 10-ка,а Матич и Канте нямат креативността или да подадат от т.н, "разсичащи" пасове,или да тръгнат на дрибъл с топката и да предизвикат хаос у противника.90 % от подаванията им бяха настрани и на моменти топката се движеше до побъркване между Моузес и Алонсо,минавайки през двата ни дефанзивни халфа.Другата им слабост е неумението им да стрелят отдалеч.Днес поне едно 5-6 пъти имаха коридор и не,нито един от двамата не посмя.Чак накрая Матич реши,че може да разнообрази,но изстрелът му бе повече от комичен. :lol:
Спешно ни трябва централен халф,който да си партнира с Канте,а Матич да остане алтернатива.

Със Сити Сеск изпълняваше ролята до Канте,но се вижда,че като е по-слаб в отбрана и отбора страда.Сити създадоха много положения и късмета ни покри в някои ситуации.Вярно,че ни трябва креативен играч,но ако се лишим от Матич доста често губим средата на терена и увисваме при атаките на съперника.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24527
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: ВЛ: ЧЕЛСИ - Уест Бромич, 11.12.2016, 14:00 ч.

Мнениеот boabbb » 12 дек 2016 11:41

Играхте ли нещо в тоя мач, или ганкиното :? Че само 1-0 с чичо Тони е леко изненадващо ... 9 поредни са доста, мисля да ви е стига - "мачките" ще се погрижат :lol: :lol: По въпроса за точките - последно са отнемани на Арсенал и Ман Ю през 1990 за сбиване
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: ВЛ: ЧЕЛСИ - Уест Бромич, 11.12.2016, 14:00 ч.

Мнениеот JackPackage » 12 дек 2016 12:30

boabbb написа:Играхте ли нещо в тоя мач, или ганкиното :? Че само 1-0 с чичо Тони е леко изненадващо ... 9 поредни са доста, мисля да ви е стига - "мачките" ще се погрижат :lol: :lol: По въпроса за точките - последно са отнемани на Арсенал и Ман Ю през 1990 за сбиване

типичен мас с чичо Тони - бетон, 3-4 слоя, само класата на Диего ни извади иначе си отиваше на 0-0 :roll:
Само Мойс може да ни прекъсне серията :|

Е ние сме отбора който най-често е правил такива серии от по 9+ победи - имаме 5 такива, иначе 13-14 е върха на Арсен от 2002 май, ама са в 2 сезона.
Изображение

В един сезон 11 е върха :arrow:
Изображение
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
E_pluribus_unum
Мнения: 480
Регистриран на: 11 дек 2016 23:46
Местоположение: Сандански
Контакти:

Re: ВЛ: ЧЕЛСИ - Уест Бромич, 11.12.2016, 14:00 ч.

Мнениеот E_pluribus_unum » 12 дек 2016 16:05

Да,прав си!Мисля си за Лофтъс Чийк на мястото на Матич.Момчето има добър дрибъл,много силен физически,висок,стабилен е в центъра и обира доста високи топки,а и има добър изстрел.Да трябва му малко шлифоване и изчистване на играта,но и това ще стане с времето.Също и в такива мачове,ще е по добре според мен Уилиан да започва на мястото на Педро.Момчето ни извлачи миналия сезон.Според мен не използваме достатъчно добре статичните положения,а те са много важни в такива"затворени"мачове.Уилян ги изпълнява перфектно,прострелни центрирания и пряк-свободните удари.За мача с котките бих заложил на тези двамата+Зума,на мястото Луис.Той трябва да играе,да си върне формата.Има огромен потенциал.В последно време наблюдавам едни същи грешки при Луис и става въпрос за овладяването на топката,разминахме са на косъм срещу Сити и У.Б.А..Чудя се защо продадоха Фелипе Луис-много добър футболист за мен?Щеше да пасне идеално в тази схема.Не знам каква е политиката на Конте,относно младите таланти на Челси.Те трябва да играят и в мъжката формация на клуба.Младежите мачкат наред и има страхотни играчи,но незнайно как не могат да се наложат в първият отбор и следователно биват продавани.Може би просто е въпрос на пари.Ясно е че ни трябват поне 3 класни попълнения зимата иначе,може да стане лошо.На скамейката към момента има класа,но не знам с това търкане на пейката действително в каква форма са.Чакаме 10-та поредна,дано,а защо не и 13-та.
Силният пълководец няма слаби войници.-Китайска мъдрост

Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За първото не съм толкова сигурен.
АЙНЩАЙН

Потребителски аватар
0007
Мнения: 5257
Регистриран на: 18 авг 2008 14:24
Контакти:

Re: ВЛ: ЧЕЛСИ - Уест Бромич, 11.12.2016, 14:00 ч.

Мнениеот 0007 » 13 дек 2016 17:45

Ivanov_95 написа:Със Сити Сеск изпълняваше ролята до Канте,но се вижда,че като е по-слаб в отбрана и отбора страда.Сити създадоха много положения и късмета ни покри в някои ситуации.Вярно,че ни трябва креативен играч,но ако се лишим от Матич доста често губим средата на терена и увисваме при атаките на съперника.

Аз не говоря за Сеск,а за играч тип Верати.Трудно ще е точно той,но поне някой подобен на него.Сеск е тромав и няма нужната енергия.
Лофтъс-Чийк не е лош вариант,но според мен го надценяваме.За ротационен играч е перфектен,за твърд титуляр не.
Изображение
Groucho написа:Славиша требе а позиционира един нападател у кабинката на крана, който изгражда сектор А. Поне половината центрирания на колегите си в атака ще може да засече.


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта