Висша Лига, Уотфорд - Челси, Събота 20.08.2016г., 17:00ч.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
drogba_best
Мнения: 526
Регистриран на: 29 окт 2011 16:37
Контакти:

Re: Висша Лига, Уотфорд - Челси, Събота 20.08.2016г., 17:00ч

Мнениеот drogba_best » 20 авг 2016 18:55

hazard10 написа:Не мога да проумея, защо по дяволите, трябваше да играем почти през цялото време от мача с трима души по-малко.... Визирам Матич, Оскар и Бранко. Айде за последния в момента няма алтернатива, но за първите двама? Както и защо Сеск трябваше да се появи едва 15-на минути преди края. :shock:
Иначе честита ни победа! :lol:

Иванович пак защо го подхвана, тоя мач си беше ок, при гола нямаше какво да направи пазеше си човека, но Капу изкочи от дълбочина, и Матич не беше толкова зле, просто със този Оскар се губи цялата динамика в центъра и всички около него изглеждаха зле до смяната.

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: Висша Лига, Уотфорд - Челси, Събота 20.08.2016г., 17:00ч

Мнениеот Sardukar » 20 авг 2016 18:59

Честита победа!
Фабрегас влезе и обърна мача.
Радвам се за нападателите ни.
Има много работа пред отбора, но взехме нужното.
[rimg]https://media.giphy.com/media/9vIL25IitVIoU/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media.giphy.com/media/UuWYtmkzvT68w/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media4.giphy.com/media/GCp2YAIRzqV9K/200.gif#19[/rimg]

Потребителски аватар
gdlk
Мнения: 1100
Регистриран на: 06 фев 2011 20:55
Skype: ******
Контакти:

Re: Висша Лига, Уотфорд - Челси, Събота 20.08.2016г., 17:00ч

Мнениеот gdlk » 20 авг 2016 19:00

защитата куцааа... особено от дясно сме ех та леле.. Дано вземат бек и да си отиде Азпи отдясно. Слаби Педро, Оскар и Диего макар че вкара гола..

Потребителски аватар
0007
Мнения: 5257
Регистриран на: 18 авг 2008 14:24
Контакти:

Re: Висша Лига, Уотфорд - Челси, Събота 20.08.2016г., 17:00ч

Мнениеот 0007 » 20 авг 2016 19:02

Матич + Канте + хипер мега креативните ни бекове и импровизацията е под нулата.Като добавим и Оскар,който изигра слаб мач,и логично страдаме.Но пък беше сладко накрая 8-)
Изображение
Groucho написа:Славиша требе а позиционира един нападател у кабинката на крана, който изгражда сектор А. Поне половината центрирания на колегите си в атака ще може да засече.

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Висша Лига, Уотфорд - Челси, Събота 20.08.2016г., 17:00ч

Мнениеот THE G.A.M.E » 20 авг 2016 19:06

Хубав обрат, най-малкото показаха момчетата самочувствие и желение за победа, но за съжаление прекалено късно пратихме повече хора напред.
Отново го пиша...Според мен не бяхме ОК с плана за мача, прекалено голям респект имахме към домакините, а не трябваше.
Подобни отбори трябва да ги подлагаме на напрежение още от първата мин.
Видя се в края ( което пък беше другото положително нещо, търсихме 3-ти гол, вместо да се наредим пред пеналта си и да чакаме края ) ... Че Уотфорд - подложени на натиск, се огъват лесно.
А ние до 75-тата мин. атакувахме с 2-ма, Еден и Коста.

Как да е... Победителите не ги съдят. :lol:
Хубаво е също така, че не разчитахме на късмета, когато ни трябваха голове, а се опитваха момчетата да измислят нещо с умисъл.
И двата гола бяха изработени, макар при първият ни да имахме шанс от избитата топка.
Като цяло за сега са важни резултатите, продукцията УЖ ще трябва да я оправяме в течение на сезона.

Инак и аз съм за Фабрето да остане... Докато Оскар все повече показва, че вече няма какво да даде на Челси. :|
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]

Потребителски аватар
hazard10
Мнения: 512
Регистриран на: 16 апр 2015 13:44
Местоположение: Cobham, United Kingdom
Контакти:

Re: Висша Лига, Уотфорд - Челси, Събота 20.08.2016г., 17:00ч

Мнениеот hazard10 » 20 авг 2016 19:57

drogba_best написа:
hazard10 написа:Не мога да проумея, защо по дяволите, трябваше да играем почти през цялото време от мача с трима души по-малко.... Визирам Матич, Оскар и Бранко. Айде за последния в момента няма алтернатива, но за първите двама? Както и защо Сеск трябваше да се появи едва 15-на минути преди края. :shock:
Иначе честита ни победа! :lol:

Иванович пак защо го подхвана, тоя мач си беше ок, при гола нямаше какво да направи пазеше си човека, но Капу изкочи от дълбочина, и Матич не беше толкова зле, просто със този Оскар се губи цялата динамика в центъра и всички около него изглеждаха зле до смяната.

Относно Бранко имам предвид "цялостният му принос", няма хляб в него на бека вече. Там ни трябва млад играч със съвсем друг профил. Бърз, повратлив, със сносна линейна скорост, добра работа в защита и прилично центриране. Ще се радвам да се потвърдят спекулациите за РР и по този начин Аспи да се върне отдясно. Иванович го виждам единствено като алтернатива на някои от ЦЗ, или в тройка пак там ако Конте реши да сменя схемата.
Матич за съжаление не може да излезе от "миналогодишната си форма". Засега поне. Мисля че в центъра за момента една двойка Канте - Фабрегас, би изглеждала далеч по-добре от Канте - Матич.
С други думи, според мен, до края на прозореца задължително трябва да вземем бек и ЦЗ. Офанзивен халф който да играе зад нападателя ще е бонус. Все пак на тази позиция може да играе и Уилям. Там обаче си мисля че може да има трансфер единствено ако се решим да разкараме Оскар.
[wrapimg=]https://38.media.tumblr.com/284383d26b8afc2c8757241101e2ef8f/tumblr_nkwh5jIHRB1tjk2bjo2_250.gif[/wrapimg] [wrapimg=]https://33.media.tumblr.com/83e0f7992359d14ee66359ee98868b4f/tumblr_nkwh5jIHRB1tjk2bjo6_r2_250.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
blue_dominator
Мнения: 265
Регистриран на: 05 фев 2014 13:16
Местоположение: Maldives Islands, Hithadhoo, Link Road Str.
Контакти:

Re: Висша Лига, Уотфорд - Челси, Събота 20.08.2016г., 17:00ч

Мнениеот blue_dominator » 20 авг 2016 20:32

Голям Цецко днес! :mrgreen: Влезе и за нула време обърна мача!
Миши и Моузес за 10 минути направиха повече отколкото Оскар, Матич и Педро взети заедно, за цял мач.
Отзад си оставаме старата песен. Много работа има още а се надявам и на трансфери.
Доволен съм от желанието и непримиримостта в края, дори и след втория гол не се върнахме отзад, а търсихме и трети даже. Иначе мача до 70 мин не се нуждае от коментар.
Надявам се през седмицата (май във вторник беше) да видя в цял мач РЛЧ, в ролята на дефанзивен халф а не зад нападателя.
[offtopic][wrapimg=]http://orig07.deviantart.net/a118/f/2014/004/d/2/chelsea_fc_3d_logo_animation_by_syndikata_np-d70ttbs.gif[/wrapimg][/offtopic]
Тони написа:Да продадем Азар, Сеск и Коста. Кво ме интересува Ама те са пълни ДУПКИ. Аре Коста днеска с два гола, той е половин дупка.

Потребителски аватар
язе
Мнения: 3345
Регистриран на: 26 дек 2014 23:42
Skype: noskype
Контакти:

Re: Висша Лига, Уотфорд - Челси, Събота 20.08.2016г., 17:00ч

Мнениеот язе » 20 авг 2016 21:19

Ся, всички знаем, че Фабрегас е леке. Но той е най- добрия плеймейкър в света Заплатата му е огромна и въпреки това, той просто си даде почивка при Жозе. Значи не е за парите. А днес всички видяхме, какво е Челси с Фабрегас и ккво е без него...
... и после внезапно си направих секуро.

Потребителски аватар
drogba_best
Мнения: 526
Регистриран на: 29 окт 2011 16:37
Контакти:

Ч

Мнениеот drogba_best » 21 авг 2016 00:03

hazard10 написа:Относно Бранко имам предвид "цялостният му принос", няма хляб в него на бека вече. Там ни трябва млад играч със съвсем друг профил. Бърз, повратлив, със сносна линейна скорост, добра работа в защита и прилично центриране. Ще се радвам да се потвърдят спекулациите за РР и по този начин Аспи да се върне отдясно. Иванович го виждам единствено като алтернатива на някои от ЦЗ, или в тройка пак там ако Конте реши да сменя схемата.
Матич за съжаление не може да излезе от "миналогодишната си форма". Засега поне. Мисля че в центъра за момента една двойка Канте - Фабрегас, би изглеждала далеч по-добре от Канте - Матич.
С други думи, според мен, до края на прозореца задължително трябва да вземем бек и ЦЗ. Офанзивен халф който да играе зад нападателя ще е бонус. Все пак на тази позиция може да играе и Уилям. Там обаче си мисля че може да има трансфер единствено ако се решим да разкараме Оскар.


Еми аз отдавна го гледам внимателно единствената критика която за мене е релевантна е за скоростта, му иначе играе доста дициплинирано и мисля че тактически е на ниво, просто си трябва малко покритие и помощ от крилата, защото ако те си блеят на центъра няма смисъл от тях, като цяло Брането има какво да даде още, обаче за мене малко повече живот в центъра трябва, Матич още не във оптимална форма, но мисля че и той стои по-добре ако до него(пред него) има човек който е постоянен и стабилен, Оскар просто си показа пак , че не е за Вишата Лига. Заследващите мачове бих дал почивка на Матич и евентуално да играят Фабрегас , Чийк и Канте да видим така как ще върви играта.0

Потребителски аватар
sslevski
Мнения: 3111
Регистриран на: 30 май 2009 16:07
Контакти:

Re: Висша Лига, Уотфорд - Челси, Събота 20.08.2016г., 17:00ч

Мнениеот sslevski » 21 авг 2016 09:27

Така мога да харектиризирам всеки един футболист:
Куртоа-този мач нямаше много работа,но като цяло като е пресиран чисти топката,като средностатистически вратар.Именно в тази посока трябва да работи.
Иванович-за мен няма квалитет на тази позиция.Единствено бързината си е загубил,но за сметка на това е на много по-високо ниво от Азпиликуета.Компенсира със заставане.
Кейхил-противоречив защитник,но като че ли в повечето случаи стабилен.
Тери- е достатъчно коментиран и гледан.Много рядко се пропуква.
Азпиликуета-често включва напред,оголва си зоните и не може да си ги покрие,за което има вина и Азар.Голям минус са в това отношение.
Канте-човека музика отзад.Изключително много ми харесва.Стабилен и най-вече "Никога не му се изчерпват силите".Това момче е с батерии Дюрасел-карат два пъти повече.На светлинни години е пред Оби Микел.
Матич-играе сравнително по-добре от миналия сезон,но като цяло не може да си върне формата,затова мисля на негово място да играе Фабрегас.Дано и Конте е на същото мнение.
Азар-харесвва ми като бомба със закъснител е.Спи целия мач и накрая бум.Това е като минус и плюс.Но определено си връща формата.
Оскар - кръгла Нула.Оценка- 0. Игра нула.Достатъчно шанс му се даде през годините за да покаже,че не става.И за резерва не става.Никога не ни е раздвижвал мач или да промени нещо.Кръгла 0.Спешно трябва да го продадем и да търсим друг креативен играч.
Педро-ного желание,малко игра.И това всеки мач,но все пак става за резерва.Макар и рядко влиза и раздвижва малко играта.В общи линии 100% резерва.
Коста-кой и какво да говори.Голмайстор си е.Два удъра два гола има и минуси,но това треньора трябва да ги изчисти.
Мишу Ботушай(извинявам се че така го наричам,но това ми е любимеца)-това момче има много потенциал и мисля,че има сходна игра като на Дроба.Според мен ще стане по добър от Лукаку,стига да му се дава шанс.Невероятен усет има пред гола.

Относоно покупки:не на Лукаку.Прекалено скъп е а и си имаме нападатели.Но задължително номер 10,централен защитник и един бек.Купуваме ги и .........
Челси шампион!!!
[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/3EAKx3B7pIkygglk7C/giphy.gif[/wrapimg]


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта