Висша Лига: Челси-Манчестър Юнайтед, 07.02.16 18:00

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
fireblood
Мнения: 2858
Регистриран на: 03 авг 2010 21:12
Контакти:

Re: Висша Лига: Челси-Манчестър Юнайтед, 07.02.16 18:00

Мнениеот fireblood » 07 фев 2016 20:26

Ако не с друго, този сезон ще го запомня с късните голове под ръководството на Гуус. Докрай има тръпка. Ако последното на Коща беше влязло щеше да е една идея по-красиво.

Потребителски аватар
BurnX
Мнения: 255
Регистриран на: 03 авг 2014 15:26
Контакти:

Re: Висша Лига: Челси-Манчестър Юнайтед, 07.02.16 18:00

Мнениеот BurnX » 07 фев 2016 20:27

Мислех , че ще 0лево равенство , но пак равен направиха - както си и мислех , са едвакво слаби в момента....

Потребителски аватар
0007
Мнения: 5257
Регистриран на: 18 авг 2008 14:24
Контакти:

Re: Висша Лига: Челси-Манчестър Юнайтед, 07.02.16 18:00

Мнениеот 0007 » 07 фев 2016 20:42

Закономерното се случи.Започнахме слабо двете полувремена и допуснахме наивен гол.Уили и на мен ми се струва изтощен,а и на моменти предвидим.Оскар да не говорим.Матич и Микел в центъра просто не работи - един от тях трябва да е на пейката.
Хубавото е,че някак вкарахме гол,а можехме даже и да обърнем,но да не ставаме нахални.Първенството отдавна не е приоритет и вече участваме по-скоро за здраве и за поддържане на форма.Лошото е,че на моменти играчите в синьо не приличат на отбор,а на току-що събрала се команда.

ПП Други може и да разочароват,но Педро е тоталният провал за мен.Единствено с енергия изпъква,иначе никакъв го няма.
Изображение
Groucho написа:Славиша требе а позиционира един нападател у кабинката на крана, който изгражда сектор А. Поне половината центрирания на колегите си в атака ще може да засече.

Потребителски аватар
язе
Мнения: 3345
Регистриран на: 26 дек 2014 23:42
Skype: noskype
Контакти:

Re: Висша Лига: Челси-Манчестър Юнайтед, 07.02.16 18:00

Мнениеот язе » 07 фев 2016 21:06

0007 написа:Закономерното се случи.Започнахме слабо двете полувремена и допуснахме наивен гол.Уили и на мен ми се струва изтощен,а и на моменти предвидим.Оскар да не говорим.Матич и Микел в центъра просто не работи - един от тях трябва да е на пейката.
Хубавото е,че някак вкарахме гол,а можехме даже и да обърнем,но да не ставаме нахални.Първенството отдавна не е приоритет и вече участваме по-скоро за здраве и за поддържане на форма.Лошото е,че на моменти играчите в синьо не приличат на отбор,а на току-що събрала се команда.

ПП Други може и да разочароват,но Педро е тоталният провал за мен.Единствено с енергия изпъква,иначе никакъв го няма.

Педро има 90% от нещата за да бъде страхотен футболист. Има хъса, техниката, бързината... та дори и удара, обаче е адски тъп. Ако имаше поне 2 грама мозък, щеше да е велик футболист.
... и после внезапно си направих секуро.

Потребителски аватар
locke
Мнения: 1807
Регистриран на: 13 юли 2014 12:00
Контакти:

Re: Висша Лига: Челси-Манчестър Юнайтед, 07.02.16 18:00

Мнениеот locke » 08 фев 2016 04:16

В един отбор като Тотнъм щеше да блести. С нашият жалък стил който и да вземем ще е смешен :x
ViscaBarca написа:Байерн ще ни пусне аванта...не е в техен интерес да имат враг в наше лице!

kingofpop написа:По-вероятно да изчукам Мис Свят отколкото Челси да елиминират Байерн

smoothc написа:Наполи.
Да си спретнат с Ман Сити един "Небесносин плешив" финал?

:lol: :mrgreen:

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Висша Лига: Челси-Манчестър Юнайтед, 07.02.16 18:00

Мнениеот THE G.A.M.E » 08 фев 2016 09:44

язе написа:Педро има 90% от нещата за да бъде страхотен футболист. Има хъса, техниката, бързината... та дори и удара, обаче е адски тъп. Ако имаше поне 2 грама мозък, щеше да е велик футболист.

Да беше прихванал поне мъничко от интелигентноста на Шави или Иниеста. :lol:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Висша Лига: Челси-Манчестър Юнайтед, 07.02.16 18:00

Мнениеот JackPackage » 08 фев 2016 10:01

THE G.A.M.E написа:
язе написа:Педро има 90% от нещата за да бъде страхотен футболист. Има хъса, техниката, бързината... та дори и удара, обаче е адски тъп. Ако имаше поне 2 грама мозък, щеше да е велик футболист.

Да беше прихванал поне мъничко от интелигентноста на Шави или Иниеста. :lol:

То не е с фуния, та да му го налееш :lol: :mrgreen:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....



Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34789
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: Висша Лига: Челси-Манчестър Юнайтед, 07.02.16 18:00

Мнениеот MuFc1878 » 08 фев 2016 13:00

Колкото и странно да звучи, за мен Най-мразения знаеше какво да прави в атака...ама сам? Цената на опазването на Марсиал бе Вилиан плътно до Бране, съответно по десния фланг почти нямахте атаки.....Оскар си беше малко муха без глава, Фабрето и той не се справи. Типична постройка тип Жозе, но пък точно на Моста....а и наистина сме ви абонати...10-ти пореден мач не можем да ви бием - вашата мама :lol: :mrgreen:
Адски глупав хикс, който не помага нито на Юнайтед, нито на Челси.

п.п. С тая нулева конкуренция във Франция, може да касирате БДЖ-то :twisted:

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Висша Лига: Челси-Манчестър Юнайтед, 07.02.16 18:00

Мнениеот JackPackage » 08 фев 2016 13:05

С тоя Х само ви отказахме май от топ 4, ние за нищо не играем....все ще съберем още 5-6 точки да се спасим от изпадане, така че :lol:

С Гари и тая форма отзад никакъв шанс срещу ПСЖ, дори си мисля че може да ни пребият и в двата мача :oops: :cry:

Аз недоумявам защо излязохме с такава нагласа срещу вас, точно сега когато няма за какво да играем (губим), след като се вижда че като ви натисне някой може да ви пребие (мача ви в Стоук и последните 20 мин вчера) :evil:

За къв хой трябваше да излизаме с Микел и Матич, Ицо резерва и да играем за 1-0 на контра :x

Излез, пребий ги душманската и тва е....ако ли не, оставаме 13-ти, голяма работа :|
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....




Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта