Челси-трансфери и спекулации

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Челси-трансфери и спекулации

Мнениеот JackPackage » 01 сеп 2017 01:27

Простия негър е проблема! :evil: :evil: :evil:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....



yasen
Мнения: 2457
Регистриран на: 21 сеп 2008 23:24
Контакти:

Re: Челси-трансфери и спекулации

Мнениеот yasen » 01 сеп 2017 01:29

ами ... това е
Дринкуотър и Запакоста

нека да си припомним какви бяха настроенията миналата година на 31 август, когато взехме Алонсо и Давид Луиз ...
мисля, че не бяха по-различни от сега

нека сме оптимисти все пак

THE G.A.M.E
Мнения: 49918
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Челси-трансфери и спекулации

Мнениеот THE G.A.M.E » 01 сеп 2017 01:35

Ами, 2 попълнения, но ключови според мен.
Италианеца ще посръчка Моузес, а в лЕво имаме Баба и Кенеди, като аз лично залагам на бразилчето, което в няколко двубоя се представи изключително нахакано на тая позиция.
"Жадния" ( да не се б'Ръка с "Жадното" :lol: ) ... Ще осигури опция на триото Канте - Фабрето - Бакайоко, което хич не е лошо. :roll:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43751
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Челси-трансфери и спекулации

Мнениеот rhaegar » 01 сеп 2017 01:45

Жоре, какъв Кенеди имаме, Конте не разчита на него и това е очевадно. Ако имаше дори минимално намерение да му даде шанс, щеше да го пуска още миналия сезон. Не знам в кои двубои си го гледал, като той игра само срещу Уотфорд, при решена титла. Баба е контузен още , да не говорим, че ще влиза във оптимално физическо състояние до НГ и надали ще играе.

Аз няма да чакам до 3 часа, за да обявят Дани Дринкуотър, стига ми толкова.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Челси-трансфери и спекулации

Мнениеот boabbb » 01 сеп 2017 13:01

drago911 написа:Добре де, не ми се вярва всичко това да е заради стадиона? Какъв е проблема така и не разбирам?


Колкото в рамките на шегата, толкова и истина е факта, че парите за трансфери и големи заплати ще отидат при Даша Жукова :lol: :lol: :lol:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43751
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Челси-трансфери и спекулации

Мнениеот rhaegar » 01 сеп 2017 13:08

boabbb написа:
drago911 написа:Добре де, не ми се вярва всичко това да е заради стадиона? Какъв е проблема така и не разбирам?


Колкото в рамките на шегата, толкова и истина е факта, че парите за трансфери и големи заплати ще отидат при Даша Жукова :lol: :lol: :lol:


Да, той Роман е прост и нямат предбрачен договор. Човек по веднъж се лъже.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Челси-трансфери и спекулации

Мнениеот boabbb » 01 сеп 2017 15:20

rhaegar написа:
boabbb написа:
drago911 написа:Добре де, не ми се вярва всичко това да е заради стадиона? Какъв е проблема така и не разбирам?


Колкото в рамките на шегата, толкова и истина е факта, че парите за трансфери и големи заплати ще отидат при Даша Жукова :lol: :lol: :lol:


Да, той Роман е прост и нямат предбрачен договор. Човек по веднъж се лъже.


Тая не е коя и да е, така че не съм много сигурен за договора ... Говори се, че е взела ( или ще вземе ) колкото е набил досега в Челси - около милиард евро 8-)
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

kami4ka
Мнения: 1656
Регистриран на: 05 сеп 2010 01:57
Контакти:

Re: Челси-трансфери и спекулации

Мнениеот kami4ka » 01 сеп 2017 15:37


Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43751
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Челси-трансфери и спекулации

Мнениеот rhaegar » 01 сеп 2017 15:59

boabbb написа:Тая не е коя и да е, така че не съм много сигурен за договора ... Говори се, че е взела ( или ще вземе ) колкото е набил досега в Челси - около милиард евро 8-)


Ще делят само това, което е изкарал откакто са женени, тоест нищо фрапиращо, за неговите стандарти. По-голямата част от богатството му е натрупана преди това. Сигурно ще вземе няколкостотин милиона евро, но надали това е причината, да не правим големи трансфери вече няколко години.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Челси-трансфери и спекулации

Мнениеот boabbb » 01 сеп 2017 16:53

rhaegar написа:
boabbb написа:Тая не е коя и да е, така че не съм много сигурен за договора ... Говори се, че е взела ( или ще вземе ) колкото е набил досега в Челси - около милиард евро 8-)


Ще делят само това, което е изкарал откакто са женени, тоест нищо фрапиращо, за неговите стандарти. По-голямата част от богатството му е натрупана преди това. Сигурно ще вземе няколкостотин милиона евро, но надали това е причината, да не правим големи трансфери вече няколко години.


Абе, Мората не е малък трансфер ... :roll: Аз имам леки съмнения, че някои играчи ви отказаха това лято заради Конте :? Кой може да е сигурен, че няма да изпадне в същата мизерна ситуация като Коста ...
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта