До три години затвор за феновете на Челси

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: До три години затвор за феновете на Челси

Мнениеот CTAHKO » 18 фев 2015 18:26

blueboss написа:
CTAHKO написа:Какво стана, нали франчулята го раздаваха Шарлита 8-) Сега какво излиза, че под свобода на словото се разбира това, че всеки може да говори и пише каквото си иска, но не и истинските аристократи и натурални европейци 8-) Не господа демократи, истинските Шарлита са феновете на Челси, опълчили се срещу системата и двуличните евробюрократи :!:[/quote

Станко - ти да не си сменил дилъра бе момче? Или имаш нови опорни точки? Тъпите английски свИни заслужават да им наложат наказание, но да накажат и Челси... Все пак нас как ни наказват за маймунските звуци с Националния, за плаката на ЛЕВСКИ срещу УЕФА??? Служебна загуба за Жозе и утре тея хубостници няма да се покажат из зад полите на майките си. А ти си смешник и го доказваш за пореден път!

Синко, дилъра трябва да го смениш ти. Жозе не се вози с метрото, нито пък футболистите на Челси, за да ги наказват ;) А да си чул маймунски звуци на Стамфорд Бридж или вчер по време на мача - НЕ! Какво тогава пърхаш 8-)
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: До три години затвор за феновете на Челси

Мнениеот CTAHKO » 18 фев 2015 18:27

diplomat написа:
CTAHKO написа:Хах, ми иди в Нигерия и се пусни с градския транспорт, ей така както си беличък, пък да те видим дали ще оцелееш до дестинацията си ;) За разлика от кръвожадните негри, нашите момчета са цивилизовани, подходили са аристократично и само са го изгонили 8-) Какво, не може да си хване следващият влак ли ;)

Честно казано, мислиш точно като негър, тоест ти си това, което най-много мразиш! :lol: :lol: Всеки с комплексите си де. 8-)

Аз не мразя белите, мразя негрите! Така че няма как да мисля като негър 8-) За разлика от мен обаче, ти разсъждаваш като типичен българин. Същата работа като с циганите. Всеки ги защитава, всеки говори за интеграция, пък никой не живее и не иска да живее в циганското гето ;)
Последна промяна от CTAHKO на 18 фев 2015 18:29, променено общо 1 път.
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: До три години затвор за феновете на Челси

Мнениеот diplomat » 18 фев 2015 18:28

CTAHKO написа:
diplomat написа:
CTAHKO написа:Хах, ми иди в Нигерия и се пусни с градския транспорт, ей така както си беличък, пък да те видим дали ще оцелееш до дестинацията си ;) За разлика от кръвожадните негри, нашите момчета са цивилизовани, подходили са аристократично и само са го изгонили 8-) Какво, не може да си хване следващият влак ли ;)

Честно казано, мислиш точно като негър, тоест ти си това, което най-много мразиш! :lol: :lol: Всеки с комплексите си де. 8-)

Аз не мразя белите, мразя негрите! Така че няма как да мисля като негър 8-)

Има, има. ;) Пожелавам ти това да го кажеш на Дрогба някой ден. :lol: Ама не се знае после от коя страна на земята ще лежиш. :lol:

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: До три години затвор за феновете на Челси

Мнениеот CTAHKO » 18 фев 2015 18:31

diplomat написа:
CTAHKO написа:
diplomat написа:
CTAHKO написа:Хах, ми иди в Нигерия и се пусни с градския транспорт, ей така както си беличък, пък да те видим дали ще оцелееш до дестинацията си. За разлика от кръвожадните негри, нашите момчета са цивилизовани, подходили са аристократично и само са го изгонили 8-) Какво, не може да си хване следващият влак ли ;)

Честно казано, мислиш точно като негър, тоест ти си това, което най-много мразиш! :lol: :lol: Всеки с комплексите си де. 8-)

Аз не мразя белите, мразя негрите! Така че няма как да мисля като негър 8-)

Има, има. ;) Пожелавам ти това да го кажеш на Дрогба някой ден. :lol: Ама не се знае после от коя страна на земята ще лежиш. :lol:

Толкова като ги обичаш и ти харесват, вземи си някой в къщи ;)
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

Потребителски аватар
Stahlgewitter
Мнения: 4332
Регистриран на: 16 сеп 2013 19:46
Местоположение: Sofia Bulgaria
Контакти:

Re: До три години затвор за феновете на Челси

Мнениеот Stahlgewitter » 18 фев 2015 18:34

CTAHKO написа:
diplomat написа:
CTAHKO написа:
diplomat написа:
CTAHKO написа:Хах, ми иди в Нигерия и се пусни с градския транспорт, ей така както си беличък, пък да те видим дали ще оцелееш до дестинацията си. За разлика от кръвожадните негри, нашите момчета са цивилизовани, подходили са аристократично и само са го изгонили 8-) Какво, не може да си хване следващият влак ли ;)

Честно казано, мислиш точно като негър, тоест ти си това, което най-много мразиш! :lol: :lol: Всеки с комплексите си де. 8-)

Аз не мразя белите, мразя негрите! Така че няма как да мисля като негър 8-)

Има, има. ;) Пожелавам ти това да го кажеш на Дрогба някой ден. :lol: Ама не се знае после от коя страна на земята ще лежиш. :lol:

Толкова като ги обичаш и ти харесват, вземи си някой в къщи ;)

Много скъпи бе,СТАНКО.
Изображение

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: До три години затвор за феновете на Челси

Мнениеот diplomat » 18 фев 2015 18:36

CTAHKO написа:Толкова като ги обичаш и ти харесват, вземи си някой в къщи ;)

Няма да си взимам никой, ама и няма да скачам на един чернилка с още 10 човека. :lol: Това е страшна проява на мъжество, нали? :lol: Ама ако бяха 10 на 10, кой щеше да се насере, сещаш ли се? :lol: Такива тарикатчета ги има и тук в България, разни "Малките свине" и "София запад", които знаят да бият когато са много на малко и са с разни тръби или боксове. :lol: Путки на квадрат. :lol: 8-)

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: До три години затвор за феновете на Челси

Мнениеот CTAHKO » 18 фев 2015 18:39

diplomat написа:
CTAHKO написа:Толкова като ги обичаш и ти харесват, вземи си някой в къщи ;)

Няма да си взимам никой, ама и няма да скачам на един чернилка с още 10 човека. :lol: Това е страшна проява на мъжество, нали? :lol: Ама ако бяха 10 на 10, кой щеше да се насере, сещаш ли се? :lol: Такива тарикатчета ги има и тук в България, разни "Малките свине" и "София запад", които знаят да бият когато са много на малко и са с разни тръби или боксове. :lol: Путки на квадрат. :lol: 8-)

Да, да, те щото неграта не са тарикати и като са десет към едно, само ти се радват ;)
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

Потребителски аватар
1912plovdiv
Мнения: 1662
Регистриран на: 20 дек 2011 10:31
Местоположение: USA , CA
Контакти:

Re: До три години затвор за феновете на Челси

Мнениеот 1912plovdiv » 18 фев 2015 18:41

Готина песничка 8-)
▒▓█▄▀ БОТЕВ ▄▀█▓▒

[offtopic][youtube]http://www.youtube.com/watch?v=UP20C5agYoE&list=LLDu9hpyDTcjHX9bXKfC5wsA[/youtube][/offtopic]

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: До три години затвор за феновете на Челси

Мнениеот diplomat » 18 фев 2015 18:44

CTAHKO написа:Да, да, те щото неграта не са тарикати и като са десет към едно, само ти се радват ;)

Ето, ти пак искаш да се приравниш до нивото на тези по-нисши същества от теб негрите! :lol: Защо, бе, Станко? Защо си такъв мазохист и искаш да се самоунижаваш? :lol: Защо мислиш и действаш като тези уж подчовеци, та ти си същия! :lol: Щеше да ми е през хуя, ако този черен господин беше направил нещо лошо или пък ти и твоите съмишленици сте духовно, морално и ценностно над тези, които презирате, ама като ги гледам тия "скинари", те са по-големи маймуни и от най-пропадналите негри. :lol:

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: До три години затвор за феновете на Челси

Мнениеот CTAHKO » 18 фев 2015 18:48

diplomat написа:Ето, ти пак искаш да се приравниш до нивото на тези по-нисши същества от теб негрите! :lol: Защо, бе, Станко? Защо си такъв мазохист и искаш да се самоунижаваш? :lol: Защо мислиш и действаш като тези уж подчовеци, та ти си същия! :lol: Щеше да ми е през хуя, ако този черен господин беше направил нещо лошо или пък ти и твоите съмишленици сте духовно, морално и ценностно над тези, които презирате, ама като ги гледам тия "скинари", те са по-големи маймуни и от най-пропадналите негри. :lol:

Само ми кажи, колко негри са осъдени за расизъм, дискриминация и престъпления на расистка основа 8-)
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта