Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
gdlk
Мнения: 1094
Регистриран на: 06 фев 2011 20:55
Skype: ******
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот gdlk » 12 яну 2018 18:49

Да щото Реал ще бие шута на Зидан.. Лошото е че май и Конте си заминава, а от спряганите имена само Сари ми харесва

Потребителски аватар
0007
Мнения: 5257
Регистриран на: 18 авг 2008 14:24
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот 0007 » 13 яну 2018 06:03

Разполагаме с треньор,който дойде в Англия и още през първия си сезон разби всякакви рекорди .Пое отбор и клуб,излизащ от може би най-лошия си сезон oт 20 години насам,имаше за съперници някои от най-големите треньорски имена - някои от тях отдавна навлезли в английския футбол и начин на живот,други амбициозни и с безброй милиони на разположение.Да,може би основите на шампионския му отбор бяха поставени няколко години по-рано от Моуриньо,но той промени част от състава,използва непривична за играчите схема,наложи определен стил...И въпреки всичките пречки стана шампион.Какво обаче получи за награда - Дани Фъкинг Дринкуотър.
Далеч причините за проблемите ни не е Дани ,но той е най-голямото доказателство за това,че амбициите на треньор и ръководство се различават.Имаме един от най-добрите(ако не и най-добрият в момента) в занаята си на разположение,но нямаме капацитета да удовлетворим желанията му.Да,на всички ни е ясно,че годината не е 2004 и че политиката ни сега е съвсем различна и в това няма лошо,но ще бъде жалко ако така лесно изтървем личност и треньор като Антонио.
Изображение
Groucho написа:Славиша требе а позиционира един нападател у кабинката на крана, който изгражда сектор А. Поне половината центрирания на колегите си в атака ще може да засече.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43850
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот rhaegar » 13 яну 2018 09:39

Аз няма да се учудя, ако Конте наистина си замине. Не е невъзможно и да е през лятото, ако той например иска Алекс Сандро, а амбициите на отбора се простират до Арън Кресуел.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
0007
Мнения: 5257
Регистриран на: 18 авг 2008 14:24
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот 0007 » 13 яну 2018 17:49

Ужасно полувреме.Халфовата ни линия просто липсва,а с тази схема напоследък изглеждаме все по-беззъби и по-беззъби.
Изображение
Groucho написа:Славиша требе а позиционира един нападател у кабинката на крана, който изгражда сектор А. Поне половината центрирания на колегите си в атака ще може да засече.

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот THE G.A.M.E » 13 яну 2018 17:54

Според мен мачът не е Челси - Лестър, а е Витоша / Бистрица / - Лестър. :lol:
Всъщност, вероятно Бистрица щяха да играят по-добре през това 1-во полувреме ...

Надеждата ми е, че по-принцип като играем слабо през първите 45 мин. Конте взема мерки и отборът обикновенно е преобразен след почивката.
Макар че... Сега проблемът най-вероятно е в липсата на физ. сили.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
0007
Мнения: 5257
Регистриран на: 18 авг 2008 14:24
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот 0007 » 13 яну 2018 18:02

Е как няма да са уморени...На скамейката имаме Педро и Вилиян,които 1 седмица са почивали,но не,защо да не използваме същия състав от мача с Арсенал.
Алонсо срещу Марез е повече от хорър шоу.Оттам нямаме ляв фланг и всичко лежи на плещите на Фабрегас и Азар да измислят нещо или пък Моузес да избухне с някое центриране.
Изображение
Groucho написа:Славиша требе а позиционира един нападател у кабинката на крана, който изгражда сектор А. Поне половината центрирания на колегите си в атака ще може да засече.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23301
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот Thsmith » 13 яну 2018 18:09

Хубаво е, че поне преди мача с барса ще имате 1 седмица почива. Явно късия състав вече почва да си личи все повече.
Лошото е, че играете последователно с барса следват две гостувания в манчестър, доста тегава програма.


Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот hydetoshi » 13 яну 2018 18:16

Челси няма сили. Грешните пасове са умопомрачителни. А факта ,че има опасност да се получи трето поред 0:0 е направо уникален.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот THE G.A.M.E » 13 яну 2018 18:26

Рамо от рефера... Имахме нужда, че тия ни разнасяха като пръскачка из лозе. :mrgreen:
И сега ако не вземем инициативата, не знам ...
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43850
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот rhaegar » 13 яну 2018 18:39

Какво рамо? Чист картон си беше.

Пореден мач пропиляваме с това тъпо 3-5-2. Конте мрънка за играчи и е прав, но не си помага, използвайки тая система. Да не говорим, че с Бакайоко все едно сме с 10 човека.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта