Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43751
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот rhaegar » 05 дек 2017 00:15

Гостуваме на Норич в третия кръг за ФА.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот JackPackage » 05 дек 2017 23:52

Наядохме се на ХОЙ в ШЛ заради двата малоумни мача с ония италиански клетници :x :x :x
2 къси и 1 дълга клечка - палим свещи за турците, но квото такова. Срещу всеки имаме шансове!
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....



Потребителски аватар
Santiago Munezz
Мнения: 7990
Регистриран на: 25 окт 2010 22:02
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот Santiago Munezz » 06 дек 2017 00:18

Наядохме се и заради една дузина пропуски срещу твоите хора тази вечер.Щом и Кристенсен взе да прави конкуренция на Мората за най-фрапиращ пропуск положението не е много добре :mrgreen:
Аз си пожелавам ПСЖ.

THE G.A.M.E
Мнения: 49918
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот THE G.A.M.E » 06 дек 2017 01:24

Двубоят тая вечер можеше да приключи при всякакъв резултат.
Като цяло обаче Челси изспусна повече... Според мен най-сериозният пропуск бе на Рошавия.
Испанците ако бяха взели поне 4-ри точки от коневъдците, нямаше да имат проблеми.

Инак аз не се притеснявам от жребиЕТО.
Отдавна си пожелах милиардерите от ПСЖ-то, надценени са.
И с правилният подход, може даже да се окажат лесна мишена.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот boabbb » 06 дек 2017 09:28

То човек да не знае за какво да се моли във вашия случай :lol: :lol: Сега ви чакат ПСЖ и Барса, а от втора позиция дебнеха Байерн, Реал и Юве :lol: :lol: :lol: Ако бяхте били не знам дали нямаше да сте в тон с английския идиом - out of the frying pan, into the fire, или на български - от трън, та на глог :mrgreen:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот JackPackage » 06 дек 2017 14:35

delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....



Потребителски аватар
Santiago Munezz
Мнения: 7990
Регистриран на: 25 окт 2010 22:02
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот Santiago Munezz » 09 дек 2017 16:51

Напълно заслужена загуба днес,която окончателно ни уби и без това нищожните шансове за титлата.Умората от безмисления напън срещу Атлетико си каза думата.На моменти ни пресираха и мачкаха сериозно физически ,почти нямахме идея как да ги пробием ,действахме доста бавно и тромаво и това им даваше шансове да се групират добре.Азар беше обезличен ,а без него за пореден път се вижда,че сме едно нищо отпред.Вилиан и Педро даже и тъчове немогат да хвърлят ,Мората затвръждава всеки мач колко е спънат пред гола и днес с поредния си огромен пропуск (Батшуай на тия положения щеше да е голмайстор на ВЛ ,а разликата между новия Торес и Диего е фрапираща във всяко едно отношение).
Бакайоко потресаващ за пореден път ,в защита бяхме колебливи ,абе най-слабия ни мач след загубата от Палас насам.Лошото е че идват много мачове нагъсто сега през декември ,а умората и липсата на класен нападател тепърва ще оказват влияние.

ohoboho
Мнения: 298
Регистриран на: 30 апр 2014 11:02
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот ohoboho » 09 дек 2017 17:41

Мората е типичен испански нападател - при технично надиграване с топка може да направи доста неща. Срещу банда назобани фитнес бичмета със селски манталитет, които ритат, бутат и провокират по всевъзможни начини - испанците са гола вода и сме го виждали многократно.
Проблемът на Челси до края на сезона ще е, че в Англия повечето защити са от втория тип, той Конте именно затова искаше съвсем друг тип нападател лятото, ама тая година толкова ... тъжното е, че имаха точните хора само преди 2-3 сезона, но разпродадоха на кило доста добри играчи, за да вземат доста посредствени такива. Миналия сезон Конте направи разликата, но това няма как да се случва всеки сезон.

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23111
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот Thsmith » 09 дек 2017 18:03

Какъв е този "селски" манталитет?


Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet

Потребителски аватар
Santiago Munezz
Мнения: 7990
Регистриран на: 25 окт 2010 22:02
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот Santiago Munezz » 09 дек 2017 18:08

Проблемът на Мората е че му липсва класа пред гола или иначе казано че е абсолютно посредствен футболист ,а не че неможе да играе срещу „банда назобани бичмета”.Не само в Англия ,но и в Европа няма защита,която да го остави да си цъка спокойно с петички и да го гледат миролюбиво(виж че и срещу Атлетико и Рома беше същия)...да не говорим,че въпреки,че го мачкат в единоборства все пак има голям брой супер чисти положения на които излиза и ги отиграва по най-нескопосания възможен начин.


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 8 госта