Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

THE G.A.M.E
Мнения: 49962
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот THE G.A.M.E » 18 апр 2024 19:11

В интерес на истината понякога ни се получават доста добре и дори - лесно нещата.
Не харесвам Поч. като личност и треньор, но идеите му като цяло са ясни, и определено има еволюция с това, което той искаше от Тотнъм.
Можеби престоят му в ПСЖ леееко му е разширил кръгозорът и е разбрал, че трябва малко от малко да се съобразява с дадена философия, която даден Клуб си е изградил, или иска да следва.
В никакъв случай Челси този сезон не играе "дефанзивен футбол". Даже напротив - Изгубихме една камара точки, след като почти всичко се е юрнало в атака и ни хващат на контра ... :lol:
То не е и смешно де. :roll:
Съвсем отделен е въпросът, че сякаш Почетино, не е завършил еволюцията си, и в отделни срещи връщаше отбора назад или правеше а-логични смени, след които губехме игровото и цифровото си предимство.
Не съм повлиян от гръмката победа над "Карамелчетата", просто си мисля, че можеби трябва да се поучим от чуждият опит и да опитаме да оставим даден мениджър малко повечко, дори при не-толкова очаквани резултати.
При Арсенал сработи... С всичките ни кусури при селекцията, не мисля, че онези имат по-добри играчи от нас ! :?
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
gdlk
Мнения: 1100
Регистриран на: 06 фев 2011 20:55
Skype: ******
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот gdlk » 24 апр 2024 18:04

Че ние имаме 3 играча и един пенсионер! Вратарчето, Густо и Кол Палмер! Другите ритнитопковци са пълен зян... А може би и мекотелото на треньорската скамейка не върши нищо...
Не сме били Кол Палмър ФК...
Видя се - колко струваме.. 1б за прически и бандажи..


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта