Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
язе
Мнения: 3345
Регистриран на: 26 дек 2014 23:42
Skype: noskype
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот язе » 09 окт 2022 16:52

Да. И на мен ми харесаха ротациите на Потър, ама чак когато поведохме с 2: 0. :)

Друго, което много ми хареса беше "изпращането" на Диего Коста. Поне 5- 6 минути напускаше терена, като направи почти пълна обиколка да поздрави всички, под бурните аплодисменти на сините фенове и нестихващи овации- "Диего, Диего". Чак са разчуствах...
... и после внезапно си направих секуро.

THE G.A.M.E
Мнения: 49979
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот THE G.A.M.E » 16 окт 2022 18:12

След двете "класики" в домакинствата, последва два пъти по 2-0 в гостувания... Ем', к'вотУ-тако'а ! :)
Макар че днес спокойно можеше да не спечелим, не е за вЕрване, че Кепа ни извади.
Но е редно да започне да е фактор в отбора, след като ни е закопавал в не един или два мача ...
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44073
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот rhaegar » 16 окт 2022 20:44

Значително подобрение второто полувреме, макар че не би трябвало да е трудно след отвратителното първо. Потър си видя грешките и реагира, което говори добре.

Много тегав период ни предстои, става трудно и без Рийс, та нямаме много право да се мръщим на победи. Вижда се развитие и желание да играем по-атакуващо, което е хубаво.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
locke
Мнения: 1834
Регистриран на: 13 юли 2014 12:00
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот locke » 17 окт 2022 15:51

Потър започва по добре от очакваното, има хляб в него. Разочарован съм от трансферите и как ще изпуснем без пари Канте и Жоржиньо, както стана с Рудигер и Кристенсен
ViscaBarca написа:Байерн ще ни пусне аванта...не е в техен интерес да имат враг в наше лице!

kingofpop написа:По-вероятно да изчукам Мис Свят отколкото Челси да елиминират Байерн

smoothc написа:Наполи.
Да си спретнат с Ман Сити един "Небесносин плешив" финал?

:lol: :mrgreen:

Потребителски аватар
язе
Мнения: 3345
Регистриран на: 26 дек 2014 23:42
Skype: noskype
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот язе » 17 окт 2022 19:00

locke написа:Потър започва по добре от очакваното, има хляб в него. Разочарован съм от трансферите и как ще изпуснем без пари Канте и Жоржиньо, както стана с Рудигер и Кристенсен


Ех, ако изпуснем Жоржиньо ще дам банкет.
... и после внезапно си направих секуро.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44073
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот rhaegar » 18 окт 2022 11:37

То никой не иска да купи Канте и Жоржиньо. Моите уважения към французина, но с тия травми вече не оправдава заплатата, която получава. Ако се съгласи да я намали на половина, нямам против да му дадат още 1-2 години договор, но не мисля че някога ще е същия играч отново.
Агентът на Жоржиньо е казал, че преговорите с Челси са приоритет. За мен не е фатално да остане, но не и за титуляр. Да влиза в мачове срещу по-слаби отбори или като резерва за 20 минути да, но това минава през покупка на наистина качествен халф. То това трябва да стане, независимо от това какво ще правим с Жоржиньо де.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
язе
Мнения: 3345
Регистриран на: 26 дек 2014 23:42
Skype: noskype
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот язе » 22 окт 2022 12:41

И според мен Канте приключи, Ако остане го виждам с не повече от 10 мача на сезон, но и те едва ли ще са някаква силна изява. След контузия е нужно време за постигане на добра форма, а той за това време ще получи нова контузия. Повече съм притеснен за Джеймс- на 22 да имаш толкова продължителни контузии никак не е добре. Ей я и тази- уж не беше страшна пък... един месец със шина и после 2 месеца възстановяване. А без него не сме същите... Та освен халф, трябва спешно да се търси и десен бек. Азпиликуета се справя сносно като централен, но като бек вече е доста зле. А друг просто нямаме.
Трансферното лято беше много слабо- похарчиха се много пари, но се свърши твърде малко работа.
... и после внезапно си направих секуро.

Потребителски аватар
Тони
Мнения: 1868
Регистриран на: 23 юни 2012 17:28
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот Тони » 29 окт 2022 21:21

Желанието на Потър да е ок с всички играчи е вредно за клуба.
Ако беше пуснал от начало нормални бекове, нямаше да бъдем пребити като кучета.
Доживотни пейки за Стърлинг и Пулишич просто.

JustChelsea
Мнения: 1364
Регистриран на: 04 мар 2018 21:58
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот JustChelsea » 29 окт 2022 21:29

JustChelsea написа:Определено означава отричане на модела. Няма спор , че е успешен, но беше преди 20 години, когато футболът бе друг. Малко или много заприличваме на Арсенал, който се задоволява с някоя купа и топ4. Другото е, че вече намаляват броя на футболистите, които отбор може да дава под наем. Това пък е основна част от модела.
За добро или лошо моделът трябва да се промени.

Моделът се промени малко като Потър бе назначен само за треньор и отрязаха правото на глас при трансферите. Обаче сравнението с Арсенал си остава. Всичко друго освен Джеймс, Чилката, Маунт, Галахър да отлита. Не знам кой измежду Кепа и Менди е по-малкото зло. Броя ми се струва доста пренавит. Останалите са жалка картинка.
Тотнъм при оставащи 30-минути обръщат мач, ние при 2:0 бяхме се скрили. Като си помисля преди какви играчи имахме и как все имаше по някоя издънка един, Оби Микел е на светлини години пред тая пасмина.
Азар си тръгна заради бездушието, Рюдигер също макар да казваше, че е заради заплата. Но Джорди, Пули, РЛЧ си седят необезпокоявани. Нюкасъл с два трансферни прозореца стават кандидати за топ 4, ние 6 години тъпчем..
JustChelsea написа:А един пенсионер от къде да изкара бе, циничен миризливец?
Егати смотаният малоумник.

Ами да гледа теб и да прави обратното.
Имал е 45 години за да материализира уменията си във финансов актив.[/quote]

Потребителски аватар
Тони
Мнения: 1868
Регистриран на: 23 юни 2012 17:28
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот Тони » 29 окт 2022 21:44

Какво направи "Джорди" тоя мач, че май нещо съм изпуснал?


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта