Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

ChuckNorris
Мнения: 754
Регистриран на: 20 юли 2017 23:14
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот ChuckNorris » 23 май 2021 20:29

glarus_ds написа:Отделно за Жоржиньо, или Джорджано - вярно, че прави е*аси тъпите грешки, по 1 на мач завършва с гол, но за сметка на това върши и той някаква работа, ок, вярно е, че грешките му идват в повече, но самия факт, че той завършва сезона като голмайстор на отбора със 7 гола... Смятай за какво говорим... Къде са другите, които трябва да бележат е въпроса? Това ако бъде решено, отбора ще стане друг


За последните 10 години супер нападател ни беше Дрогба, топ нападател при нас беше и Диего Коща. Един Хари Кейн ако беше при нас и Сити щеше да ни диша прахта.

Потребителски аватар
glarus_ds
Мнения: 1926
Регистриран на: 13 ное 2008 12:30
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот glarus_ds » 23 май 2021 20:33

JustChelsea написа:
glarus_ds написа:
JustChelsea написа:7 гола от къде? Бруно дузпата номер 2. Стига с оправданията/

Зададох въпрос, къде са другите голмайстори? Маунт днес можеше да го изпревари, но отново пропусна 2 гола, но на него му е простено. Когато Жоржиньо ти е голмайстор основно от дузпи, какво да говорим. Нападението са основните длъжници

Аз ли държа Жиру на пейката, когато ти трябва такъв тип играч за отбори като Вила?
Джорджано може и да вкарал 5-6 дузпи, но в пъти повече е изпортил важни отигравания. Да имаше хъса и играта на Дузпата да, ама го няма. Скорощният му опит за най-нелеп автогол? Поредните игри в които е дупка?
Джорджано и Галфонсо колко време са в клуба? Вече гонят 30-така. Стига им толкова тук.

Аз не защитавам Жоржиньо, просто отбелязвам, че нападателите ни вкарват малко. Тоест, пропускат много, Челси са на челно място по създадени положения, но чутовните пропуски не спират :lol:
Жиру, не знам защо не играе, сигурно защото ще го гонят, то и при Лампс не играеше много много, но и той изпусна 100% гол срещу Брайтън в края, който щеше да е безценен. Основния проблем е в атаката на Челси, всички останали са след това :mrgreen:
CHELSEA

Потребителски аватар
Nomer_9
Мнения: 1032
Регистриран на: 02 фев 2011 14:04
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот Nomer_9 » 23 май 2021 20:33

Вернер е играчът, замесен в най- много ситуации... хайде да не го анатемосваме. Просто този сезон всичко беше срешу него. Аз вярвам и в него и в Хаверц и ви уверявам, че следващия сезон ще видим най- доброто от тях.

Честно казано най- много от всичко ме притеснява дефанзивната тактика на Тухел и ви уверявам, че с нея и Халанд ще страда на върха.

Дамонимаме късмет на финала и дано да реализираме подходящи летни трансфери+ добра подготовка и стиковаме ма по- офанзивна тактика:)
Ако искаш да направиш нещо, ще намериш начин, ако не искаш, ще намириш причина!

JustChelsea
Мнения: 1377
Регистриран на: 04 мар 2018 21:58
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот JustChelsea » 23 май 2021 20:41

glarus_ds написа:
JustChelsea написа:
glarus_ds написа:
JustChelsea написа:7 гола от къде? Бруно дузпата номер 2. Стига с оправданията/

Зададох въпрос, къде са другите голмайстори? Маунт днес можеше да го изпревари, но отново пропусна 2 гола, но на него му е простено. Когато Жоржиньо ти е голмайстор основно от дузпи, какво да говорим. Нападението са основните длъжници

Аз ли държа Жиру на пейката, когато ти трябва такъв тип играч за отбори като Вила?
Джорджано може и да вкарал 5-6 дузпи, но в пъти повече е изпортил важни отигравания. Да имаше хъса и играта на Дузпата да, ама го няма. Скорощният му опит за най-нелеп автогол? Поредните игри в които е дупка?
Джорджано и Галфонсо колко време са в клуба? Вече гонят 30-така. Стига им толкова тук.

Аз не защитавам Жоржиньо, просто отбелязвам, че нападателите ни вкарват малко. Тоест, пропускат много, Челси са на челно място по създадени положения, но чутовните пропуски не спират :lol:
Жиру, не знам защо не играе, сигурно защото ще го гонят, то и при Лампс не играеше много много, но и той изпусна 100% гол срещу Брайтън в края, който щеше да е безценен. Основния проблем е в атаката на Челси, всички останали са след това :mrgreen:

Аха, значи за един мач е виновен Жиру(впрочем влиза като смяна в 77-ма минута :) ), ама за 10 двата охлюва не са :) :) :) Щото мача с Юнайтед, с Лийдс двамцата блестяха нали? :lol: :lol: Пичове, сериозно , спрете с глупостите
JustChelsea написа:А един пенсионер от къде да изкара бе, циничен миризливец?
Егати смотаният малоумник.

Ами да гледа теб и да прави обратното.
Имал е 45 години за да материализира уменията си във финансов актив.[/quote]

Потребителски аватар
Liquidator
Мнения: 4430
Регистриран на: 17 мар 2012 21:30
Местоположение: Stamford Bridge
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот Liquidator » 23 май 2021 20:52

Всички говорите за Жиру, ама гаврата с Тами? ...
2 х 45 мин - изваден на почивката. Ок, не изглежда като нападател, който ще ти донесе титлата, ама като се сетиш, че всеки един в отбора получи шанс с идването на Тухел, бил ти е голмайстор миналия сезон с 15 гола, а Вернер получава шанс след шанс...
Вернер - 6 гола, Тами - 6. И най-смешното е, че на Тухел му стиска само срещу т.нар. юноши (с Хъдсън-Одой също се изгаври, онзи ден извади Били за сметка на Жоржиньо), а накрая "опитните" ще му изядат главата.

Останалите няма да ги коментирам, достатъчно пъти съм писал.
За мен привличането на защитник и халф са не по-малко важни от нападател. Искам и крило, ама там ситуацията е малко особена (Вернер, Хаверц трябва да играят).

Половин сезон добри резултати и не толкова добра игра и почнаха да се задъхват. Да видим дали ще им светне лампичката.
[rimg]http://store.picbg.net/pubpic/04/FE/2e0ce920fd7c04fe.jpg[/rimg]

Потребителски аватар
glarus_ds
Мнения: 1926
Регистриран на: 13 ное 2008 12:30
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот glarus_ds » 23 май 2021 21:02

JustChelsea написа:
glarus_ds написа:
JustChelsea написа:
glarus_ds написа:
JustChelsea написа:7 гола от къде? Бруно дузпата номер 2. Стига с оправданията/

Зададох въпрос, къде са другите голмайстори? Маунт днес можеше да го изпревари, но отново пропусна 2 гола, но на него му е простено. Когато Жоржиньо ти е голмайстор основно от дузпи, какво да говорим. Нападението са основните длъжници

Аз ли държа Жиру на пейката, когато ти трябва такъв тип играч за отбори като Вила?
Джорджано може и да вкарал 5-6 дузпи, но в пъти повече е изпортил важни отигравания. Да имаше хъса и играта на Дузпата да, ама го няма. Скорощният му опит за най-нелеп автогол? Поредните игри в които е дупка?
Джорджано и Галфонсо колко време са в клуба? Вече гонят 30-така. Стига им толкова тук.

Аз не защитавам Жоржиньо, просто отбелязвам, че нападателите ни вкарват малко. Тоест, пропускат много, Челси са на челно място по създадени положения, но чутовните пропуски не спират :lol:
Жиру, не знам защо не играе, сигурно защото ще го гонят, то и при Лампс не играеше много много, но и той изпусна 100% гол срещу Брайтън в края, който щеше да е безценен. Основния проблем е в атаката на Челси, всички останали са след това :mrgreen:

Аха, значи за един мач е виновен Жиру(впрочем влиза като смяна в 77-ма минута :) ), ама за 10 двата охлюва не са :) :) :) Щото мача с Юнайтед, с Лийдс двамцата блестяха нали? :lol: :lol: Пичове, сериозно , спрете с глупостите

Ти да не си луд? Аз никой не обвинявам за нищо, какво се опитваш да ми вменяваш? Просто казах, че основния проблем са многобройните пропуски! Като толкова не си доволен, минавай от Юнайтед, или Пуул, а най-добре Сити :lol:
CHELSEA

JustChelsea
Мнения: 1377
Регистриран на: 04 мар 2018 21:58
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот JustChelsea » 23 май 2021 21:27

Дам, нормално за хората, които не обичат да мислят, като дойде време за спор да теглят псувни или да карат други те да сменят отбора, спорта :) :) :) От Вернер не си доволен, от Жиру не си доволен, :) Сам се вкарваш :) Единият няма и един пълен сезон с нас, другите вече карат 4-ти и 6-ти.
JustChelsea написа:А един пенсионер от къде да изкара бе, циничен миризливец?
Егати смотаният малоумник.

Ами да гледа теб и да прави обратното.
Имал е 45 години за да материализира уменията си във финансов актив.[/quote]

Потребителски аватар
glarus_ds
Мнения: 1926
Регистриран на: 13 ное 2008 12:30
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот glarus_ds » 24 май 2021 00:17

Ти какво си завършил, колега, че се изявяваш по този начин и даваш определения кой може да мисли и кой не? И какво работиш? Не, напротив, доволен съм и от Вернер, и от Жиру. Просто казах, че Жиру също пропусна, явно напрежението е голямо отпред и няма кой да го поеме и да се отпуши атаката, ако аз бях мениджъра на Челси, със сигурност французина щеше да има много повече мачове. А Вернер колкото и пропуски да направи, беше най-опасния играч на Челси и създаде най-много голови положения. Аз не съм обиждал никой играч на Челси, дори и най-некадърните. Ти ги обиждаш, а после мен виниш, че не знам си какво. Аз съм доволен от отбора и треньора, раздадоха се на макс, най-много не съм доволен от многото пропуснати чисти положения. Сега вече ако не си разбрал, няма кога
CHELSEA

Потребителски аватар
Nomer_9
Мнения: 1032
Регистриран на: 02 фев 2011 14:04
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот Nomer_9 » 24 май 2021 08:52

Според мен има две фундаментални неща, които ало се случат, ни чака светло бъдеще...

1. Печелене на финала и вдигане на купата. - Ако през 2012 не бяхме взели Ушатата, Азар щеше да предпочете друг отбор. Да бъдеш Европейски шампион, те прави най- предпочитана дестинация за всички големи играчи, т.е на трансферния пазар ще бъдем с едни гърди напред за Бижутата, които всички искат.

2. Оптимизиране на състава, според нуждите на мениджъра и провеждане на подготовка- дори да не вдигнем КЕШ, успехът на Тухел е безспорен, защото дойде в отбор, който е граден и трениран според вижданията на друг мениджър. Въпреки това той стабилизира отбора и постигна резултати, които дори не сче си мечтали, към момента на рокадата. Следващият сезон обаче очакванията към него ще са далеч по- различни, именно защото ще има възможност да реализира един трансферен прозорец и да проведе подготовка. Вече няма да са пт значение само резултатите и целите, а и играта на отбора. За мен е от изключително значение смяната на постройката от 5 ма отзад в четирима и смятам, че Тухел също ще гледа в тази посока през лятото... но за целта ще му трябва подсилване в центъра на халфовата линия и защитата.

Относно конкретните трансфери, според мен, играчите които най- добре биха паснали в ребуса ни са: Хари Кейн (защото е доказан голмайстор във ВЛ), Камавинга (заради дрибъла му, от който имаме нужда в центъра) и Хосе Хименес (защото е машина и фен на Челси)
Ако искаш да направиш нещо, ще намериш начин, ако не искаш, ще намириш причина!

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44167
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот rhaegar » 24 май 2021 10:57

Nomer_9 написа:2. Оптимизиране на състава, според нуждите на мениджъра и провеждане на подготовка- дори да не вдигнем КЕШ, успехът на Тухел е безспорен, защото дойде в отбор, който е граден и трениран според вижданията на друг мениджър. Въпреки това той стабилизира отбора и постигна резултати, които дори не сче си мечтали, към момента на рокадата. Следващият сезон обаче очакванията към него ще са далеч по- различни, именно защото ще има възможност да реализира един трансферен прозорец и да проведе подготовка. Вече няма да са пт значение само резултатите и целите, а и играта на отбора.


Е това е най-големият проблем за Челси в последните години. Никога няма да изградим някакво подобие на стил, ако сменяме треньорите през 18 месеца. Идват едни играчи, после следващия мениджър не ги иска, те кесят на пейката, цената и формата им падат, а когато имаме нужда да влязат в игра и да помогнат, те са толкова извън ритъм, че няма накъде. Лошото е, че не вярвам и сега да се случи, дори и някак да вземем финала.

Колкото до трансферите, на първо място зависи с каква схема мисли Тухел да играем. Дали на първо време ще я съобрази с настоящите играчи, или ще напасва трансферите според идеите си? Дали ще му дадат време и пари за втория вариант? Интересно лято ни чака, но имаме още един мач, най-важният от всички. Доста е вероятно резултатът от него да предопредели бъдещето на Челси за следващите 4-5 години.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост