Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

ChuckNorris
Мнения: 754
Регистриран на: 20 юли 2017 23:14
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот ChuckNorris » 15 май 2021 21:32

Че нищо не играхме и Тухел тотално обърка всичко е факт, но е абсолютен и фактът, че гола на Лестър е нередовен. Разбира се, ВАР се намеси при засадата ни, която е някакви милиметри невидими за човешкото око, обаче при игра с ръка видяна още в игрово време от половината стадион няма разглеждане.

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот Sardukar » 15 май 2021 21:33

Миналата година след загубата от Арсенал плаках като малко дете, а тази съм просто ядосан, даже раздранено отегчен.
Страх ме е, че догодина ще играем в Европа, ама в четвъртък заедно с ЮВЕ....
Не приемам никакви оправдания за днес, просто трябваше да вземем купата, а се провалихме.
На този етап изглежда, че след първа ФА в историята за Лестър ще има и първа ШЛ за Ман Сити. Не мисля, че имаме характера да преобърнем тоя психологически удар, дано бъркам.


ПП Като хубаво нещо мога да кажа, че отсега трябва да се молим Канте и Кова да започнат, защото в Жоржиньо се е събрала много умора, тоест тази слабост е ясна.
[rimg]https://media.giphy.com/media/9vIL25IitVIoU/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media.giphy.com/media/UuWYtmkzvT68w/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media4.giphy.com/media/GCp2YAIRzqV9K/200.gif#19[/rimg]

Потребителски аватар
Nomer_9
Мнения: 1032
Регистриран на: 02 фев 2011 14:04
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот Nomer_9 » 15 май 2021 21:36

Нищо не е объркал Тухел и не е виновен.
Просто бяхме свидетели на бездушна игра във финал на най- стария турнир на Уембли пред публика! Поведението на играчите беше позор! Срам ме е!

Вече дори не ми се гледа другия финал...
Ако искаш да направиш нещо, ще намериш начин, ако не искаш, ще намириш причина!

JustChelsea
Мнения: 1377
Регистриран на: 04 мар 2018 21:58
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот JustChelsea » 15 май 2021 21:36

ChuckNorris написа:Че нищо не играхме и Тухел тотално обърка всичко е факт, но е абсолютен и фактът, че гола на Лестър е нередовен. Разбира се, ВАР се намеси при засадата ни, която е някакви милиметри невидими за човешкото око, обаче при игра с ръка видяна още в игрово време от половината стадион няма разглеждане.

Спрете да гледате Диема . Извъртяха се 15 повтороения по BT sport , където се видя , че няма ръка, както е на пръв поглед.
За нашият гол съм съгласен, че ВАР трябва да се махне именно заради малоумните правила, които са написани. И нокът накрая ще напишат, че е в засада. Крак се гледа и толкова, а не нос ръка, пръст, косъм
JustChelsea написа:А един пенсионер от къде да изкара бе, циничен миризливец?
Егати смотаният малоумник.

Ами да гледа теб и да прави обратното.
Имал е 45 години за да материализира уменията си във финансов актив.[/quote]

ChuckNorris
Мнения: 754
Регистриран на: 20 юли 2017 23:14
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот ChuckNorris » 15 май 2021 21:38

THE G.A.M.E написа:
rhaegar написа:Лестър не са виновни, че ние 75 минути нищо не играхме.
Махаме на страна нашето представяне, но след 85-тата мин. се играха точно 5 минутки футбол, при общо 95 след продължението от рефера.
Мислих ги за пичове, но .....


Нямаше и 5 минути да се играе, ако сме напълно обективни. Обаче некадърния съдия свири края точно на секундата ...при наша атака. Абсолютно престъпление е съдийството в този мач. Съпоставям го с това от един полуфинал в ШЛ с Барселона. Тоя ндини беше за гонене още първото полувреме.

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот Sardukar » 15 май 2021 21:42

Има ръка, но се приема, че е след рикошет...Ама и да е нередовен гол в нашите очи, щом са го зачели, кво има да го мислим?
Не ме топлят обвиненията към Тухел. Могат много оправдания да се намерят, но това няма да промени резултата. Огромен провал, в тежка, унищожителна психологическа дупка сме, дано играчите покажат характер, но аз не съм убеден. Много ми се иска, но....



ПП Наистина ужасно лежане. Бъдещото на играта трябва да е насочено това да бъде ограничено.
[rimg]https://media.giphy.com/media/9vIL25IitVIoU/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media.giphy.com/media/UuWYtmkzvT68w/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media4.giphy.com/media/GCp2YAIRzqV9K/200.gif#19[/rimg]

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44167
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот rhaegar » 15 май 2021 21:43

Ае, не е като да не сбърка. Най-вече със смените според мен, не може първата ти мисъл за обръщане на мача да е смяна на бека, не може да бавиш влизането на Жиру до 80-тата минута. И верно че Тимо нищо не игра, ама да ти трябва гол и да вадиш нападател пак няма никаква логика.

Най-много се вбесих, когато Пулишич спечели корнер и се отказа да го бие, влезе навътре, отбора загуби една минута докато Джеймс отиде да изпълни. При положение, че цял мач нямаше едно добро центриране от статично. Значи може един пикльо като Трент да се сети да изпълни бърз корнер и да спечели мача за отбора си, а в нашите грам импровизация да няма.

Дано някак се вдигнем, нямаме никакво време но трябва да спечелим във вторник.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
E_pluribus_unum
Мнения: 480
Регистриран на: 11 дек 2016 23:46
Местоположение: Сандански
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот E_pluribus_unum » 15 май 2021 21:47

Напълно съм съгласен с колегите,че Ние нямаме право да се оправдаваме,независимо от съдийските и Вар грешките. Днес просто трябваше да излезем с най-доброто,което имаме+Жиру на върха и да ги размажем и съм сигурен,че това щеше да се случи! Вместо това бездушно изигран мач от Тухел и от половината отбор!
Силният пълководец няма слаби войници.-Китайска мъдрост

Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За първото не съм толкова сигурен.
АЙНЩАЙН

Потребителски аватар
Liquidator
Мнения: 4430
Регистриран на: 17 мар 2012 21:30
Местоположение: Stamford Bridge
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот Liquidator » 15 май 2021 22:07

Какъв характер да покажат, напълнихме го тоя отбор с нежни и безхарактерни футболисти. Ако ще и ШЛ да спечелят, догодина пак ще се посерат. Няколко победи срещу големите отбори заблудиха, че играем нещо, в първенството - мъка. Тухел им прикрива слабостите със схемата и начина на игра, ама да видим какво ще стане, когато догодина целите се променят.
[rimg]http://store.picbg.net/pubpic/04/FE/2e0ce920fd7c04fe.jpg[/rimg]

Потребителски аватар
язе
Мнения: 3345
Регистриран на: 26 дек 2014 23:42
Skype: noskype
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот язе » 15 май 2021 22:51

Играхме достатъчно добре и превъзхождахме Лестър. Порязаха ни здравата и това е причината за загубата. Вие да не би да си мислите, че всеки мач можем да играем както срещу Реал? И Кепа късоръкия на вратата... Отсреща Шмайхел спаси къде по- влизащи удари.
... и после внезапно си направих секуро.


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта