Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Nomer_9
Мнения: 1032
Регистриран на: 02 фев 2011 14:04
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот Nomer_9 » 30 сеп 2015 08:35

Питам се кога ли някой от ръководството ще потърси сметка на Моуриньо за това,че даде 20+ милиона за играч /визирам бегчето Баба/, а категорично заявява с поведението си,че няма да разчита на него...това е подигравка с парите, а и освен това същото нещо беше и с Фелипе???!!!
Питам се също кога Жозе ще се опита да изненада съперник с някаква промяна в схемата и подхода към мачовете...не може
толкова време да играеш така и да губиш мач след мач и категорично да отказваш да потърсиш промяна...
Питам се също докога ще привличаме само някви африкански чернилки? Тоя Еманело да не прави сви*ки на Абрамович?
Питам се защо не се опитсме да наложим юноши, при положение,че титулярите губят всеки мач??? РЛЧ,Бога,Соланке,Браун...всяко едно от тия момчето има огромен потенциал, а само Рубен влиза чат пат и то въпреки че всеки път е на ниво, после пак играят Матич или Микел...
Питам се има ли сили Жозе да вдигне отбора? Аз вече почвам да се съмнявам...сезонът миже не просто да бъде провален,но и катастрофален :((( Понякога си мисля дали самите играчи не са изгубили доверие в него...
Факт е следното, всеки др мениджър вече да беше уволнен след случващото се,защото сме на това дередже само и единствено заради мениджъра и неговите грешки:
1. Безумното изтощаване на отбора миналия сезон,без каквито и да е ротации
2. Тоталната липса на стил и маниер на игра...от миналата зима отборът играе само на мускули, без капка идея и футболен интелект...все едно нямат треньор, а цъкат мачлета в някой училищен двор
3. Тотално сбърканата подготовка...по слаба не помня да сме имали
4. Тотално сбърканата трансферна политика...Фалкао,Баба,Папи...Педро е мъгла...WTF????
После се дразните, че коментирам Жозе и го критикувам? Е кой да критикувам? Някой от нас ли стои зад горните решения??? Отворете си очите...летим към адското дъно и аз не виждам излизане...
Ако искаш да направиш нещо, ще намериш начин, ако не искаш, ще намириш причина!

Потребителски аватар
UltraBlue
Мнения: 3986
Регистриран на: 29 авг 2008 15:53
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот UltraBlue » 30 сеп 2015 10:22

Nomer_9 написа:Питам се кога ли някой от ръководството ще потърси сметка на Моуриньо за това,че даде 20+ милиона за играч /визирам бегчето Баба/, а категорично заявява с поведението си,че няма да разчита на него...това е подигравка с парите, а и освен това същото нещо беше и с Фелипе???!!!
Питам се също кога Жозе ще се опита да изненада съперник с някаква промяна в схемата и подхода към мачовете...не може
толкова време да играеш така и да губиш мач след мач и категорично да отказваш да потърсиш промяна...
Питам се също докога ще привличаме само някви африкански чернилки? Тоя Еманело да не прави сви*ки на Абрамович?
Питам се защо не се опитсме да наложим юноши, при положение,че титулярите губят всеки мач??? РЛЧ,Бога,Соланке,Браун...всяко едно от тия момчето има огромен потенциал, а само Рубен влиза чат пат и то въпреки че всеки път е на ниво, после пак играят Матич или Микел...
Питам се има ли сили Жозе да вдигне отбора? Аз вече почвам да се съмнявам...сезонът миже не просто да бъде провален,но и катастрофален :((( Понякога си мисля дали самите играчи не са изгубили доверие в него...
Факт е следното, всеки др мениджър вече да беше уволнен след случващото се,защото сме на това дередже само и единствено заради мениджъра и неговите грешки:
1. Безумното изтощаване на отбора миналия сезон,без каквито и да е ротации
2. Тоталната липса на стил и маниер на игра...от миналата зима отборът играе само на мускули, без капка идея и футболен интелект...все едно нямат треньор, а цъкат мачлета в някой училищен двор
3. Тотално сбърканата подготовка...по слаба не помня да сме имали
4. Тотално сбърканата трансферна политика...Фалкао,Баба,Папи...Педро е мъгла...WTF????
После се дразните, че коментирам Жозе и го критикувам? Е кой да критикувам? Някой от нас ли стои зад горните решения??? Отворете си очите...летим към адското дъно и аз не виждам излизане...

За доста от нещата, които си написал си прав. Не знам дали подготовката е сбъркана, но със сигурност трансферната политика беше тотално объркана. Продаде се доста класен ляв бек, за да се вземе някой, който очевидно Моу не смята да ползва(може би няма и нужната класа към момента за това). В резултат останахме без всякаква алтернатива и на 2-та бека. Бранко се видя че издиша още миналия сезон, но не се потърси някакво решение в тази посока и сега резултатите са налицие. Снощи според мен не играхме толкова зле, но когато отбора получава толкова леки голове, и те идват все от една зона, после е трудно0 да се върнеш в мача и да го спечелиш. Доста мачове загубихме точно по този начин- почваме прилично, играем ако не по-добре, то равностойно на противника и следва елементарен гол(в 90% от случеите паднал след пробив от дясно на защитата ни). И другото, което за мен е пълна мистерия е как може да оставяш Азар резерва, Тери също, но да не разкараш Бранко :o :shock: Честно казано предпочитам да пуска Баба- дори и да прави подобни грешки със сигурност няма да го разминават като спрял. Само заради този си инат, да пуска тоя сръбски дъб, Моу заслужава да бъде уволнен. Не мога да го разбера тоя му фетиш към десните бекове(да не е бил десен бек в кариерата си на футболист!?)- в Реал беше същата история с Арбелоа :(
Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one !

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот JackPackage » 30 сеп 2015 10:28

Азар нищо не играе от началото на сезона, това че беше оставен резерва беше крайно време, да се стегне малко, да му се покаже че не е недосегаем. Общо взето в момента имаме около 4 човека, които играят нещо - Бегович, Зума, Дейв и Вилиан на моменти....всичко друго е леш - виждате че ги върти - пуска Оскар, Вилиан, Сеск 10ки и пак нищо. На пивота кой не е играл? Микел, Рамирес, Матич, Сеск - всички играха и всички бяха посредствени.

Единственото за което аз се нервя всеки мач е да гледам Бранко титуляр....направо или играе напук на отбора, че изгони Ева или в момента е играч от класата на Карл Дженкинсън :evil: :evil:

Но в мача който пусна Баба вляво и Дейв вдясно половината ореваха света колко слаб бил Баба :roll: :?
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

THE G.A.M.E
Мнения: 50006
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот THE G.A.M.E » 30 сеп 2015 11:50

Аз не смятам, че конкретните единици са проблема.
Тоест, да няма какво да го увъртаме, някои играят слабо, но това се съчетава с лоша подредба ( схема ) и начин на игра, който очевидно не работи... Вече.

Можеби при по-друг подход на игра и схема, слабата форма няма да си личи толкова ... :roll:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]

Потребителски аватар
UltraBlue
Мнения: 3986
Регистриран на: 29 авг 2008 15:53
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот UltraBlue » 30 сеп 2015 13:31

THE G.A.M.E написа:Аз не смятам, че конкретните единици са проблема.
Тоест, да няма какво да го увъртаме, някои играят слабо, но това се съчетава с лоша подредба ( схема ) и начин на игра, който очевидно не работи... Вече.

Можеби при по-друг подход на игра и схема, слабата форма няма да си личи толкова ... :roll:

За мен основните ни проблеми идват от дясно. Да, в центъра също не сме цъфнали и вързали, но почти във всеки мач се пропукваме отдясно, вкарват ни гол и цялата игра след това се срива. Особено показателени за това са мачът от снощи, този срещу Евертън, и този с Палас. И в 3-те започвахме добре, играта беше равностойна, като цяло седяхме по-добре от противника и... следва размиаване отдясно и гол. Оттам нещо в отбора се пречупва и следва рязък спад и загуба...

Като цяло се наблудава лошата тенденция, че след гол играчите сякаш се стъписват, започват да правят елементарни грешки, и след това не успяваме да отговорим, и да стигнем до равенство. До сега, изключвайки мача с Кясъл, нямаме спечелена точка от губеща позиция, а в 80+% от мачовете се оказваме в такава.
Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one !

petar_y
Мнения: 1
Регистриран на: 25 авг 2015 14:09
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот petar_y » 30 сеп 2015 18:33

Не разбирам как е възможно само за една лятна пауза защитата ни да рухне изцяло. Миналия сезон бяхме непробиваеми, а сега като се сетя как изнасилват Иванович в почти всеки мач...как проспиваме елементарни аспекти от играта като маркиране, пласиране...и т.н. Каква е причината за слабата форма на Фабрегас, на Азар!?! Аз съм на мнение, че трябва да се дава повече шанс на играчи като РЛЧ, Кенеди, Баба и Рамирес, защото показват, че заслужават да играят повече от някои други "звезди"!

Потребителски аватар
locke
Мнения: 1845
Регистриран на: 13 юли 2014 12:00
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот locke » 30 сеп 2015 18:51

Цялата ни защита е за смяна. Може би само Аспи заслужава шанс отляво, но другите са все едно сборен отбор от А група :? Тука трябваше да се вземат десен бек и централен защитник. Като не му ги осигуриха Моу какво да направи - ще пуска тези, който има. Класен нападател също ще ни трябва, щото тоя ръгач Диего няма да вкара повече от 10 гола във всички турнири, а резервите му са си е*али майката :|
ViscaBarca написа:Байерн ще ни пусне аванта...не е в техен интерес да имат враг в наше лице!

kingofpop написа:По-вероятно да изчукам Мис Свят отколкото Челси да елиминират Байерн

smoothc написа:Наполи.
Да си спретнат с Ман Сити един "Небесносин плешив" финал?

:lol: :mrgreen:

Потребителски аватар
riak4
Мнения: 6322
Регистриран на: 24 мар 2012 13:47
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот riak4 » 30 сеп 2015 19:18

Проблемът е на психическа основа. Не мога да повярвам, че тези футболисти нямат качества. Преди една година смазаха всичко живо в Англия, а преди 4 месеца станаха шампиони. Просто не мога да го повярвам!
[center][wrapimg=]http://puu.sh/fjKd5/6ced854970.jpg[/wrapimg]
ONCE A BLUE, ALWAYS A BLUE[/center]

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот CTAHKO » 30 сеп 2015 22:07

Нищо не е за смяна, споко, всичко ще си дойде на мястото, но се иска време и търпение 8-) Може би само Иванович и Фабрегас дъннят положението и дано се стегнат 8-) Лично за мен, не Моуриньо, а някой от асистентите отговарящи за анализите на силните и слабите страни на противника, не си върши работата и от там идва цялото объркване в играта ни 8-) Ама не знам, може и аз да бъркам 8-)
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

Потребителски аватар
0007
Мнения: 5257
Регистриран на: 18 авг 2008 14:24
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот 0007 » 30 сеп 2015 23:48

Психически бил проблемът...глупости!
Някои пак си затварят очите.5 месеца играхме само и единствено за резултатите,взехме сума ти мачове на мускули,паркирахме автобуси и биехме едва-едва.Не знам как на някой това може да му доставя удоволствие,а още по-малко да не вижда проблемите,които възникнаха с този начин на игра.Имаш отбор за съвсем различен тип футбол,а играеш така,все едно играеш шах.Само че няма цял живот от 1 положение да вкараш 1 гол и противникът ти да се скъса да изтървава.Преспокойно можеше и да останем без КК през миналата година ако Пул бяха вкарали на полуфиналите ,а не се късаха да пропускат.Само че тогава бяхме много класни и всички бяха доволни.
Който и да беше на мястото на ЖМ,досега да беше съсипан и изгонен.Само че на португалеца поради заслуги всичко му се прощава.ОК,съгласен съм.Но самият той дотолкова е снижил критериите за качествен футбол под негово ръководство,че посредственото се смята за хубаво.
Изображение
Groucho написа:Славиша требе а позиционира един нападател у кабинката на крана, който изгражда сектор А. Поне половината центрирания на колегите си в атака ще може да засече.


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта