Най-добрият от най-добрите

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ZinedineZidane
Мнения: 5328
Регистриран на: 03 юни 2009 22:18
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Най-добрият от най-добрите

Мнениеот ZinedineZidane » 16 дек 2009 10:24

THE G.A.M.E написа:
ZinedineZidane написа:Всички основни играчи на Челси, с изключение на Деко и Джо Коул, стават за някой среден отбор по ръгби. Но щом побеждават, явно за тях е оправдано да практикуват такъв стил на игра. Единствено не разбирам феновете на Челси какво удоволстие изпитват от мачовете на любимия им отбор, който практикува нещо между футбол, ръгби и американски футбол.
Не целя да обидя някого с горното, просто казвам, че не го разбирам и за мен е алогично. ;)


Как можа да го напишеш това бе приятел ?
Челси играели грозен футбол ? Та това е нелепо......погледни колко гола са вкарали !
Най силното нападение във Висшата лига.....най силното първенство в света !
А в Шампиопнската лига до момента, имат трето по сила нападение ( ако не се лъжа ).. ;)
Незнам колко мача си гледал на Сините от Лондон, но ако смяташ че пресата и "задушаването" на противника, е "грозна игра"........то явно доста хора не разбираме от футбол !

1. Мисля, че не съм използвал "грозен", така че не е редно да ми изкривяваш думите,
2. Колко гола са вкарали и това какъв тип футбол играят са две коренно различни неща. Дори съм признал, че футболът им е ефективен, между другото.
3. Да си видял да претендирам, че разбирам от футбол.
4. Ти мислиш ли, че разбираш от футбол и на какво основание?!
Ботев (Пд) зарадва България, "жълто-черен" ураган отвя казахстанци!

Потребителски аватар
Lord of memory
Мнения: 1327
Регистриран на: 30 юли 2009 11:46
Контакти:

Re: Най-добрият от най-добрите

Мнениеот Lord of memory » 16 дек 2009 13:00

BlueRadiotherapist написа:
Lord of memory написа:Какаду,опа, Кокута.


Дрогба в момента е номер едно,колкото и на МАНАФЧЕСТЪР да им е тъжно,че имат вместо него Барбито.

Да беше ви класирал на финалите и да дадете пак на Тери да бие дузпата тогава, дето мършляка изтърва 12-13 чисто гола срещу педитата от Барса.
GGMU
http://www.youtube.com/watch?v=cyIyHmG77mU
[Milan-fen] Аз само се чуда дали Манчестер направиха разлика между нас и отбори като Уигън и Бърнли.Те отнасят по толкова на този стадион.

Потребителски аватар
_RoKi_
Мнения: 6607
Регистриран на: 10 ное 2009 18:49
Контакти:

Re: Най-добрият от най-добрите

Мнениеот _RoKi_ » 16 дек 2009 19:54

Дидие Дрогба

THE G.A.M.E
Мнения: 50046
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Най-добрият от най-добрите

Мнениеот THE G.A.M.E » 16 дек 2009 20:50

ZinedineZidane написа:
THE G.A.M.E написа:
ZinedineZidane написа:Всички основни играчи на Челси, с изключение на Деко и Джо Коул, стават за някой среден отбор по ръгби. Но щом побеждават, явно за тях е оправдано да практикуват такъв стил на игра. Единствено не разбирам феновете на Челси какво удоволстие изпитват от мачовете на любимия им отбор, който практикува нещо между футбол, ръгби и американски футбол.
Не целя да обидя някого с горното, просто казвам, че не го разбирам и за мен е алогично. ;)


Как можа да го напишеш това бе приятел ?
Челси играели грозен футбол ? Та това е нелепо......погледни колко гола са вкарали !
Най силното нападение във Висшата лига.....най силното първенство в света !
А в Шампиопнската лига до момента, имат трето по сила нападение ( ако не се лъжа ).. ;)
Незнам колко мача си гледал на Сините от Лондон, но ако смяташ че пресата и "задушаването" на противника, е "грозна игра"........то явно доста хора не разбираме от футбол !

1. Мисля, че не съм използвал "грозен", така че не е редно да ми изкривяваш думите,
2. Колко гола са вкарали и това какъв тип футбол играят са две коренно различни неща. Дори съм признал, че футболът им е ефективен, между другото.
3. Да си видял да претендирам, че разбирам от футбол.
4. Ти мислиш ли, че разбираш от футбол и на какво основание?!


Колега, вярно не си използвал определението "грозен футбол", но си написал, че > Челси играе нещо средно между футбол и ръгби < !
Това как да го разбираме ?
Що се отнася до връзката - футбол > голове.......ами както написах в първият си поуст, то е очевидно.......убийствена атака.......във всички турнири където участват "Сините" !
Ти си направи изводите, не виждам въобще връзката между ръгбито и футбола на Челси ? !
Що се отнася до точка 4 .............да разбирам я тази игра - на основание, че съм бил футболист в продължение на 12 г.
Това последното мисля, малко или много ми дава основание да се смятам за футболен човек... :lol:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
McLovin
Мнения: 1423
Регистриран на: 29 дек 2008 22:39
Контакти:

Re: Най-добрият от най-добрите

Мнениеот McLovin » 17 дек 2009 07:58

Като фен на друг отбор, що годе безпристрастно мога да кажа(поради фката, че нямам любимец от лондончани), че "4.Бранислав Иванович" се представя добре. Поне в последните няколко мача, които гледах на Челси той бе на доста високо ниво.
Тааа гласът ми отива за него :geek:
"За какво ми е публика, футбол трябва да се изграе при закрити врати! Футболът е изкуство!"

"Какво висше има в нашето първенство, че да се нарича Висша лига?!"

THE G.A.M.E
Мнения: 50046
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Най-добрият от най-добрите

Мнениеот THE G.A.M.E » 17 дек 2009 10:40

Определено Дрогба е номер Н 1 тази година !
След него нареждам: Анелка, Ашли Коул, Тери и Иванович.
За съжеление, Франки Лампард не се представя според възможностите си тази година.
А Есиен беше в доста мачове контузен....но иначе и той заслужава да го споменем.....дори само зарди последните му изяви !
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
w7f* Ch3lS3@_f@N ;]
Мнения: 68
Регистриран на: 22 ное 2009 20:13
Skype: frank.lampard008
Контакти:

Re: Най-добрият от най-добрите

Мнениеот w7f* Ch3lS3@_f@N ;] » 19 дек 2009 16:37

Франк Лампард
Siegfried написа:Re: Челси - Арсенал 27.02 18:00 ч.
Lord of memory написа:Re: Челси - Арсенал 27.02 18:00 ч.
Тука Юнайтед бие, както обикновено :D.

Мислех - че съм виждал всичко в този форум . Явно не съм .....


:D :D :D :D :D

Потребителски аватар
tzloko
Мнения: 351
Регистриран на: 21 юли 2009 23:01
Контакти:

Re: Най-добрият от най-добрите

Мнениеот tzloko » 24 дек 2009 22:14

ФРАНК ЛАМПАРД
Изображение


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта