Пак измислени съдийски подаръци за Ман Юн

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
0007
Мнения: 5257
Регистриран на: 18 авг 2008 14:24
Контакти:

Re: Пак измислени съдийски подаръци за Ман Юн

Мнениеот 0007 » 31 яну 2009 22:47

aloha^guy написа:
Deliba6 написа:Стига с тия запалянковски ляляния! Сини очила, пембени очила... Дузпа та дрънка! Второто още една недадена за Карик и една за "Евертън" /на Фърдинанд/ и кво от това?! Бербо пак би, а онова лайно - манекенчето, пак не му подаваше... Да го продават дришльо Кристиянчо и да пускат двете бразилски близнета по бековете!!!


ти пък какво искаш да му подава ли??? щом рони е в мноооого по-добра позиция от бербатов ..за какво да му подава??? да изгуби топката ли??? все пак е ностител на златната топка и е избран заа най-добър играч на сезон 07/08 така че си запази мнението за тебе......има кой да ги оценява.... РОНАЛДО ЩЕ ОСТАНЕ В МАНЧЕСТЪР ЗАЩОТОТО Е НАЙ-ДОБРИЯ ИГРАЧ В МОМЕНТА!!!!! :evil: :evil:

Роналдо никога няма да достигне играчи като Роналдиньо,Бекъм,Кака,Меси и т.н.Такива манекенчета ромчета кат него не трябват на футбола.Бекъм е манекен също,ама поне не пада секи път и да иска фаул като госпожица
Изображение
Groucho написа:Славиша требе а позиционира един нападател у кабинката на крана, който изгражда сектор А. Поне половината центрирания на колегите си в атака ще може да засече.

Потребителски аватар
Deliba6
Мнения: 1678
Регистриран на: 15 юни 2008 01:48
Контакти:

Re: Пак измислени съдийски подаръци за Ман Юн

Мнениеот Deliba6 » 31 яну 2009 22:53

aloha^guy написа:
Deliba6 написа:Стига с тия запалянковски ляляния! Сини очила, пембени очила... Дузпа та дрънка! Второто още една недадена за Карик и една за "Евертън" /на Фърдинанд/ и кво от това?! Бербо пак би, а онова лайно - манекенчето, пак не му подаваше... Да го продават дришльо Кристиянчо и да пускат двете бразилски близнета по бековете!!!


ти пък какво искаш да му подава ли??? щом рони е в мноооого по-добра позиция от бербатов ..за какво да му подава??? да изгуби топката ли??? все пак е ностител на златната топка и е избран заа най-добър играч на сезон 07/08 така че си запази мнението за тебе......има кой да ги оценява.... РОНАЛДО ЩЕ ОСТАНЕ В МАНЧЕСТЪР ЗАЩОТОТО Е НАЙ-ДОБРИЯ ИГРАЧ В МОМЕНТА!!!!! :evil: :evil:

Аз пък няма да те репресирам! Прави се на Сесил Казахстанчева щом ти харесва... Ама малко ми се струваш мъничък да ми даваш наклон на ...!!!
Презирайки всеобщото израждане
и всекидневно борейки се за насъщния,
до следващото си прераждане
ви гарантирам - аз ще бъда същият!!!

beckhs
Мнения: 61
Регистриран на: 24 мар 2008 17:53

Re: Пак измислени съдийски подаръци за Ман Юн

Мнениеот beckhs » 31 яну 2009 22:57

darkhunter написа:Аз съм фен на Арсенал и въпреки това не мога да си изкривя душата дуспа си имаше много добре се видя на повторението ти за какви съдииски подаръци ми говориш незнам :lol:


хахах фен си на Арсенал. Трябва да си много жалък щом си фен на това подобие на отбор :lol: :lol: :lol: пък и защитаваш м.ю. боже боже. по добре защитавай уест хям, че днес трябваше да ви пръснат!

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Пак измислени съдийски подаръци за Ман Юн

Мнениеот Кашчей » 31 яну 2009 23:10

beckhs написа:
darkhunter написа:Аз съм фен на Арсенал и въпреки това не мога да си изкривя душата дуспа си имаше много добре се видя на повторението ти за какви съдииски подаръци ми говориш незнам :lol:


хахах фен си на Арсенал. Трябва да си много жалък щом си фен на това подобие на отбор :lol: :lol: :lol: пък и защитаваш м.ю. боже боже. по добре защитавай уест хям, че днес трябваше да ви пръснат!


За твое съжаление, жалкият си ти, защото не уважаваш привърженика на друг отбор, който има правото да си харесва този, който го кефи най-много.
Челси, за 50 години, имат 2 титли в Англия и една УЕФА....и скоро няма да имат друг успех, колкото и да не ти се вярва.Това трудно може да се каже за "Арсенал".Сколари е толкова далече от Моуриньо, колкото е далеко Бенитес от Венгер, а всички заедно са поне една крачка зад сър Алекс.След него и Юнайтед няма да са същите.
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

gstyle777
Мнения: 224
Регистриран на: 09 авг 2008 14:56
Контакти:

Re: Пак измислени съдийски подаръци за Ман Юн

Мнениеот gstyle777 » 31 яну 2009 23:14

beckhs написа:
darkhunter написа:Аз съм фен на Арсенал и въпреки това не мога да си изкривя душата дуспа си имаше много добре се видя на повторението ти за какви съдииски подаръци ми говориш незнам :lol:


хахах фен си на Арсенал. Трябва да си много жалък щом си фен на това подобие на отбор :lol: :lol: :lol: пък и защитаваш м.ю. боже боже. по добре защитавай уест хям, че днес трябваше да ви пръснат!
TI KATO SI FEN NA CHELSEA,BESHIKTASH ILI BECKAM, IA MI KAJI KOI VI GO NABUTA MINALIA SEZON: a)BARBI ZA CARLING CUP :twisted: :twisted: :twisted: b) RONALDO ZA CHAMPIONSHIP :twisted: :twisted: :twisted: ili c)VAN DER SAAR ZA CHAMPIONSE LEAGE :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
CSKA SOFIA - THE CHAMPION OF BULGARIA

blue_ power1
Мнения: 833
Регистриран на: 17 юни 2008 16:11
Контакти:

Re: Пак измислени съдийски подаръци за Ман Юн

Мнениеот blue_ power1 » 31 яну 2009 23:18

Чиста дузпа-100% :!: :!: :!: Имаше и по една неотсъдена дузпа за двата отбора,Манчестър в момента са най-добри от всичките...

blue_ power1
Мнения: 833
Регистриран на: 17 юни 2008 16:11
Контакти:

Re: Пак измислени съдийски подаръци за Ман Юн

Мнениеот blue_ power1 » 31 яну 2009 23:24

FIDEL написа:Да го дуxат Manchester URINATED!

А кои са тези, на които да го "духат" :?:

gstyle777
Мнения: 224
Регистриран на: 09 авг 2008 14:56
Контакти:

Re: Пак измислени съдийски подаръци за Ман Юн

Мнениеот gstyle777 » 31 яну 2009 23:27

FIDEL написа:Да го дуxат Manchester URINATED!

DA GO DUHASH TI I CHELSEA :o :o :o :o :o GLORIIIIIIIIIIIIIII :twisted: :twisted: :twisted:GLORIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII UNITED :!: :!: :!: MAN UNTD ON TOP WITH REKORD :twisted: :twisted: :twisted: ....i KKKKKUUUUURRRRR ZA..... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: CHELSEA :o :o :o :o :o :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
CSKA SOFIA - THE CHAMPION OF BULGARIA

Потребителски аватар
aloha^guy
Мнения: 1228
Регистриран на: 15 окт 2008 15:22
Контакти:

Re: Пак измислени съдийски подаръци за Ман Юн

Мнениеот aloha^guy » 31 яну 2009 23:28

Deliba6 написа:
Deliba6 написа:Стига с тия запалянковски ляляния! Сини очила, пембени очила... Дузпа та дрънка! Второто още една недадена за Карик и една за "Евертън" /на Фърдинанд/ и кво от това?! Бербо пак би, а онова лайно - манекенчето, пак не му подаваше... Да го продават дришльо Кристиянчо и да пускат двете бразилски близнета по бековете!!!


Аз пък няма да те репресирам! Прави се на Сесил Казахстанчева щом ти харесва... Ама малко ми се струваш мъничък да ми даваш наклон на ...!!!


айде моля ти се..не ми давай акъл....
1-во (нз на колко си години но ще ти говоря на ти ) Аз НИКОГА НИКОГА НИКОГа няма да направя като $е$ил казахстанчивъъъ или да се правя на П*тка като неяяяяяяя
Защото съм Българин и това значи много !
2-ро не ми защитавай барби .. защото аз съм не обикновен фен на юнайтед ,а нещо много повече и виждам много по- добре от твоите барбини очи кой играе и кой не.....знам как игра кантона... и сега да ми го сравняват с барби...извинявай
но въпреки всичко ,аз наричам бербатов барби само заради тебе... УМНИКО ...връщам си думите назад и преди всичко той си остава българин.....но това не значи,че всеки пас трябва да е за него
аре делибаше ,дано си разбрал :mrgreen: :mrgreen: :lol:
Ana Ivanovic - момичето от сънищата ми... MANCHESTER UNITED Отборът на мечтите...ЦСКА - отборът на сърцето
САМО ЦСКА !
Ии емотиконите са моя ЗАПАЗЕНА МАРКА forum_Emoticons®
Изображение

nqkoisitam
Мнения: 271
Регистриран на: 29 ное 2008 19:51
Контакти:

Re: Пак измислени съдийски подаръци за Ман Юн

Мнениеот nqkoisitam » 31 яну 2009 23:35

Боже,колко мъка има по тоя свят...


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта